Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Od 1.4. přestaly vysílat tyto programy v HD kvalitě na Freesatu. Na pozicích HD jdou jen SD mazanice.Zákaznické centrum je parta negramotů a blbců, kteří mi tvrdili, když jsem tam dnes ráno volal, že nejde Nova HD a Nova Sport HD v HD kvalitě, ale pouze V SD kvalitě, že mám závadu na všech mých 6 příjímačích, protože u nich je všechno v pořádku a i program De Vinci vysílá dále, jen měnili frekvence od 1.4. ať si všechno přeladím sám, protože jejich přijímače to dělají automaticky a proto jim všechno funguje.Vúbec nepřipouštěli , že Nova jim sebrala HD kvalitu vysílaní jako v UPC od 1.4. ČT 4 HD zařadějí do vysílání prý co nejdříve, Cha Cha Cha !!!!

hifik
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 433
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Já bych řekl, že co chce si delá každy provider na čele ze Skylinkem. Nevybereš si. Takže nejen Freesat,CES

Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.F.Bacon

Magicial
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Nejde NOVA SPORTHD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Pokud zůstanou na Freesatu v SD, tak to bohatě stačí ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Born takových techniků jako si ty nebo co to vlastně si musí být síla. No ale já si myslím že si vymýšlí. Ty a tvoji zákazníci je jen blud. Tak nevím kdo tu je chudinka.
Pěkné to zkoušel freesat, myslel si že zákazníky ojeeebe. Ale nevyšlo mu to kromě pár jedinců!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman1

A lekara by som navštivil na tvojom mieste. Toto už je choroba tie tvoje prispevky odborne. ;)

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman

Pěkné to zkoušel freesat, myslel si že zákazníky ojeeebe. Ale nevyšlo mu to kromě pár jedinců!
Registrován: 09/2010, Autor: uživatel satman1

Skylink milovany tvoj ako?
:)))

Nie je to niečo podobne? :) Tak sklidni hormoooon.HD s dat tokom 3500? No ty vole to je len HD na skylinku. Len teraz ma nova na freesate pseudoHD niečo okolo 12050- 13100.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Born a ty rozeznas co je nativní a co je upscalovaný hd. Aha já zapomněl freesat přidá naky MB a z sd udělá 8 K a ty chrochtas blahem!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman

to uz je len tvoj problem.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

:laughing: Born je velký odborník a má HD Freesatu 1920x1080... Ale jako jediný! :laughing: :laughing: :laughing: R^

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 579
Odpověď v diskusním vlákně
 

jiri51

A mohl bys mi říci, kde jinde a jak jednoduše si mají lidi s kabelovkou zajistit příjem mužského ATP tenisu, když ne na NovaSport HD? Samozřejmě kdo může instalovat parabolu, přejde ke Skylinku. Tam zatím vysílá, ale otázkou je asi jak dlouho :-(. Ale kde jinde než NovaSport HD?

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 817
Odpověď v diskusním vlákně
 

petriku

ja som sa ty odbornik potom opravil. bol som na montazi u zakaznika chybicka sa vludila t.j. 1440 je spravne rypaku.:)

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Born už jsi našel svoji úroveň koukám, (nadávky) . Montazniku prý!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman

uroven je hodna tvojmu prispevku. kto do teba....vsak to poznas odborniku :) ked nemas argument pouzivas tento sposob komunikacie. urazky, zosmiesnovanie, nic nikomu nehovoriace prispevky. ja sa s tebou zahadzovat nebudem.nemas na to, junior.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

taky jednou budeš junior.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

Borne

Celá tahle debata o ničem vznikla na základě tvého bludu o tom, že ty příjmáš na freesatu Novu sport HD v nativu(asi jako jediný na Freesatu)...bohužel pro tebe, nativ to není. Je to jen prachbídný přepočet z SD verze a jak se říká z houna bič neupleteš.....ikdyž ty snažíš hezky. Nezapomeň si pak pořádně umýt ruce ty techniku. :laughing:

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

cry wladys

ty odborniku keby si cital co som pisal aj medzi riadkami zistil by si aky si ty len amater, ktory sa tu hrdi byt odbornikom. keby si ty nepisal bludy tato debata by tu nebola. poumyvaj si klavesnicu a tvar.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Borne psal si Autor: Born
Přidáno: 03.04.2014, 10:23.47 DNES!
u nas a našich zakaznikov všetko O.K. včetne
Novy Sport HD . Přeloz mi co je medzi řádky napsáno.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

jrka67

Satelitní příjem hranice nezná....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

... až na hranice dané technickými možnostmi dané družice (nasměrování svazků).

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman alias wladys

Problem v tom že ty satmane 1 a spol. když v práci nemáte co dělat a bavíte se , pak jste hotový když se na Váš účet podobně někdo jiní bavi.Hošani klid.
:laughing:

Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.F.Bacon

Magicial
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

Magicial

Magicial já jen reagují na to co zde píší a nevím proč bych měl být hotovy. Pokud čtu tak to kolega neunesl a ujíždí mu slova. Já jsem v pohodě. Jen se divím jak lidi mění s providerem názory na věc. Jak sleduju tak žlutá je pokaždé jinak žlutá. Ale přesto je pořád žlutá. Měj se!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman

Maš divnou práci když ti to pobavení během pracovní doby někdo toleruje.Plati ale, že ty satmane 1 a spol. když v práci nemáte co dělat a bavíte se , pak jste hotový když se na Váš účet podobně někdo jiní bavi.
;)

Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.F.Bacon

Magicial
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

apropo satman

apropo ked někomu jinému ujiždeji slova, jak píšeš, příklad u Borna tak se jdeš zbláznil a dáváš mu lekci chování. U tebe a druhého ti to nevadí. Opakuji zameť si před vlastním prahem a pak poučuj!
;)

Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.F.Bacon

Magicial
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Koukám ze se taky v práci pořádně nudíš. A ses ztoho pořádně hotovy. No jo to chce klid. Podle sebe soudím tebe. Ze jo. Měj se. Práci čest.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Já nejsem v práci jako ty. Třeba se trošku krotit, si pomaličku, ale jistě trapný. Neustale reaguješ na všechno a na všech.
;)

Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.F.Bacon

Magicial
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Zamknout, smazat, kde je admin?

jirkabe
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 281
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra