Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

vyberame TV

tak este raz idem otravovat s vyberom TV..bol som rozhodnuty na plazmu co uz robi len LG ale po zvazeni rozpoctu a inych okolnosti mam takyto zaverecny vyber ..rad si necham poradit
LG 60PB690V - plazma
Samsung UE55H6500
Samsung UE55H6700
predsalen som v tomto neni uplne zbehnuty a TV kupujem do noveho bytu ..rad si necham od vas poradit co z tohto by ste odporucili..funcie ani tak neriesim moc skor aby bol kvalitny obrazovy panel..

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

Asi IPS ked budes mat nejake kvalizne video na flashke zaroven zistis schopnost telky prehravat rozne formaty, mozes ich mat viac na tej flashke mkv ,tp, avi atd. Zo co pouzivas. Su aj demo vudea na webe dostupne pohladaj.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

jj IPS :) hovorim laik no.. ale pacilo sa mi to

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

sheridan

nech si v prodejně připojit DVB-T a koukni na nekvalitní signál,jak to bude umět zobrazovat,stačí třeba barandov a telka,nebo joyky,TA3,pak porovnáš, jak si který TV poradí s tímto signálem,určitě nebudeš koukat jen na NGC HD,history HD R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

jasne..ak ta mozem poprsit daj mi konkretny model co by si odporucil..ak teda mozem ta otravovat..nechcem aby tato debata sklzla do osobnych invektiv..so rad za kazdu radu.. potrebujem do utorka zajednat TV

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

sheridan

pokud to je na mě,tak máš smůlu,nedám ti typ na žádnou TV,ani na žádnou ženskou,všechny jsou super,ale každá vyhovuje jen někomu,pokud chce zákazník koupit TV jedu s ním a mám pouze poradní hlas,aby ho podavači nešulili a nekupoval kraviny,vodičku na mytí,přepěťovku,prodloužená záruka ,super nastavení a kalibrace obrazu za 1000kč atd.. R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

tak inak sa ta spytam.. aku znacku preferujes? cisto len poradne :)

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

každý má jiné

priority a zkušenosti,sám za sebe,nesnáším samšundy,philipesy,pokud možno ,kdybych to šel dnes kupovat,nejprve se budu koukat po panasoniku,pak LG,možná by mě překvapila jiná značka ,pochop to,že nelze radit,prostě musíš se svejma očima do krámu sám,jako s hubou ke stomatologovi,když ti budou dělat třetí zuby R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

takze..pozajtra zajednavam..LG 731V 55palec..dovtedy ma mozte odhovorit :)

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

pokud jsi

nerozhodný,což po tomto vlákně dokážu pochopit,doporučím ti jediný obchodní řetězec,kde máš 14 dnů na vrácení zboží v původním obalu,bez udání důvodu,je to OKAY ,koupíš co se ti nejvíce líbí,pokud do 14 dnů zjistíš,že to není ono,jedeš z5 a vezmeš dalšího favorita,tak to děláš,až budeš maximálně spokojen a pokud ,ani po třeba pěti TV doma nebudeš spokojen,vrátí ti peníze a může zkusit štěstí jinde,vychcánci si to takto vyberou odzkoušejí a vrátí,potom koupí přes shop levněji,těch je minimum,proto tato služba může fungovat R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

sheridan

nic ti nebudu rozmlouvat,ale tvoje požadavky ,
"funcie ani tak neriesim moc skor aby bol kvalitny obrazovy panel" tento model moc neřeší,je to zbytečně nadupaný a zbytečně zaplacený ve vyšší ceně,tvoje volba R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

tak vidis..ked mi usetris peniazky nejake budem rad.. co kupit teda ine ? myslim menej nadupapane funkciami ale v porovnatelnej obrazovej kvalite..??

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Kolik ti platí za propagaci není to náhodou porušení pravidel?To mi jako chceš tvrdit že jinde na zákonem stanovenou lhutu pro vrácení zboží kašlou to snad ne!

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

toto neriesim..ak to chcete napisat narovinu budem brat tento TV z Ciech cez jednu firmu..dovod nemusim snad rozpisovat..v utorok musim nahlasit tip ktory som vybral..

sheridan
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

už ti to

píšu výše,do OKAY kup co se ti bude líbit,bez rizika,pokud možno vem si sebou na poradu opraváře,ten je nezávislý,je mu jedno co maj nejvíc na skladě,hlavně si nenech radit od prodavačů,to je zásada R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

satmam

napiš mě který kamenný obchod toto nabízí,budu moc rád,děkuji R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

satmam

já nepíšu o zákonech,ty snad dodržují skoro všichni,toto je benevůle,pouze jednoho prodejce,kterého znám,ty mě jistě napíšeš spoustu dalších,vrácení nebo reklamace je trošku rozdíl R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Normálně jsem vracel do 14 dnu v Alze i v Datartu v Elektroworldu nevím ale neměl jsem problém ani na chalupě u malého prodejce vše samosebou kamené prodejny.

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

satmam

"zákonem stanovená lhůta pro vrácení zboží neexistuje u kamenných obchodů",

u e-shopů a u uzavřených smluv mimo provozovnu třeba elektronicky ano R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

satmam

píšu,je to benevůle prodejce,zákonem to není,a u nás elektroworld nemáš nárok,reklamace ano,při závadě,jinak co jsis koupil to máš doma,nebo si to prodej bazáru,datart osobně flashka jeden den po nákupu,reklamace a nová po 30 dnech R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 013
Odpověď v diskusním vlákně
 

sheridan

vybral si si dobre a tie nadupané funkcie sú už v každom tv.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

To vracení má jediný nedostatek a to ten, že se často stává, že si koupíš a přivezeš domů něco, co už někdo měl před tebou a používal (kdovíjak).

petr71
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

Datart vraceni umoznuje i pri nakupu v kamennem obchode, Electroworld ne. Jinak ale samozrejme neni problem objednat pres net, vyzvednout osobne a pak je to totez jako nakup po internetu.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

Samsung a LG zhouba lidstva

kuldan
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

Zhouba lidstva jsou blbci. Ostatne tento topic je toho nejlepsim dukazem.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vyberame TV

Samšut a LG jsou opravdu šroty.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 934
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra