Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Sused si kúpil Zircon HD mini ktorý ma originál SkyLink Ready licenciu a tiež aj funkciu Fatscan pre SkyLink. Po utorkovej zmene na frekvencii 11797 mu nechceli nabehnúť kanály Sport2HD , TV Papfika atd atd . Funkcia Fatscan naladila nové parametre kanálov,ale na tieto asi zabudla, nakoľko som mu musel v editácii TP zmeniť 27500 na 29500 a až potom spomínaný TP 11979 nabehol . Na co si kupujeme SkyLink Ready prijímače, ked aj tak tieto zmeny od SkyLink nevážia samé preladiť a musí to človek robiť ako na neoficiálnom STB ??? Však to je na smiech.

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

arioner

Pokud někdo nepochopil, jsi to jen Ty, protože se dožaduješ něčeho, co nemáš černé na bílém napsáno, že dostaneš!

Já opravdu nevidím důvod, proč se obracet na Glisnika, nebo nějaké výrobce. Já jsem Ti postnul relevantní odkaz na oficiální stránky Skylinku, kde o funkci FS není ani zmínka. Pokud tvrdíš opak, tak důkazní břemeno je rozhodně na Tvé straně.

Ale taky je možné, že jsi jen ukřivděný tlučhuba, děkuji a pěkný večer

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

...a trafená hus stále gágá....viď PLAČKO.

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Už jsem to napsal jinde... cituj mě, kde si stěžuji... naopak... já se neschopným de*entům (jako mimojiné Ty) směju do tváře, já na nikom závislý nejsem, já ne... kkůtku

A můj "kolega" v debatě jen potvrdil má slova, že stejně jako nuzák jménem "polfini", i on je pouze laciný uplakaný tlučhuba. Ale budíž vám oběma tento ubohý úděl mnou ze srdce přán! Pěkný večer od Černého moře přeji!

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliasrv

Vidím chudá čku,že si v koncoch,keď už používaš samé nevhodné slová na civilizovanú diskusiu.To slovo plačko si začal používať ty na normálneho človeka,ktorý sa stažuje na neprofesionálnosť Skylin-ku,ktorý naozaj neprofesionálny je,aj s jeho čerepmi počnúc Humaxom 5100 končiac Zirconom.To,že ja som dal za príklad čapovanie benzínu do dieslovej nádrže,a ty tu začneš vypisovať,koľko máš benzínových dvojtaktov atď,len ukazuje hochu,že máš nejaký vnútorný problém.Urazilo ma,že sa začínaš navážať do človeka,ktorý sa opodstatnene sťažuje na neschoopnosť providera,ktorý v reklame sľubuje hory-doly,a v skutočnosti skutek-utek,alebo volajte si servisného technika.Ešte raz,tá problematika sa netýka mňa,ja si dokážem tie ich výplody vyriešiť aj o polnoci.Štvú ma len tý ľudia,ktorý stále cvakajú znova a znova a zbytočne a zbytočne...

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Nikoho konkrétně a adresně jsem neurazil, na slovíčkaření si vyloženě zakládám.Pokud se cítiš dotčen, tak jedině proto, že znáš rčení "O potrefené huse" nikolivěk proto, že jsem Tě napadl, maucta

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliasrv

Mňa si konkrétne neurazil,teda čo sa týka plačkom,to sa Ti podarilo v iných textoch,ale na to sa vy srať.Len prečo,keď tu niekto napíše,že skyshit neni až tak profesionálny,ako všade píše,to tu musí naslovo "nedotknuteľných odborníkov"totálne zmiesť zo stola.Hoši nie každý rieši 100 porúch ohľadom porúch na TV príjme ako my,a dokáže si to hneď,ale hlavne zadarmo odstrániť...

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Neurazil jsem nikoho. nazvat plačkou někoho kdo se dožaduje něčeho, co mu nebylo slíbeno je relevantní a naprosto v souladu

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

Prešlo mi cez ruky 100-vky prijímačov,cam modulov či už poskytovateľov cez dvbs,dvbc,alebo trebárs iptv,ale to čo zvádza sl,teda skutočne relevanentné nieje.....howk,dohovoril som!

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

s tři dny starým psem se domluvím lépe... čus

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

Nech Ti ten pes naladí cez Fastscan retro music na SKYLINK-ku....

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Já nejsem omezenec abych si nesvedl naladit satelit sám, ale chápu, že někdo to má nastaveno jinak.... To za prvé, za druhé, opakuji pomilionté, že funkce FS není nikde na webu Skylinku ani zmíněna, oháníš se funkčností něčeho, co Ti nikdo neslíbil... fňuk... :-)

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

joscer@ A co je teda předmětem certifikace? Že ta nálepka Skylink-ready není nakřivo? :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

Jeden tlučhuba to zde tvrdil, co je předmětem certifikace, bohužel to byly jen jeho pocity, ničím to nepodložil ani on, ani nikdo jiný.....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

nedá mi ...

najlepšíe je, ak niekto, kto nie je zákazníkom Skylinku, teda prakticky prd o tom vie, ako to reálne chodí, ale je majster sveta.

emo53
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 487
Odpověď v diskusním vlákně
 

emo53

chceš teda říct, že to, co píše Skylink na svém oficiálním webu pokud jde o záruky vázané na Skylink Ready přijímače jsou lež? Budu rád za odpověď ve formátu ano/ne... zatím mi totiž nikdo neprokázal oprávněnost svých nároků na fci FS v návaznosti na údajné sliby fa Skylink. Děkuji

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

ty zase o com tocis ? pleties jablka z hruskami .. uz som ti pisal predtym .. jedna vec je co skylink pozaduje od dodavatelov prijimacov a na com si stavia certifikacnu politiku to jest ze bez funkcneho fastscanu nescertifikuje box a druhe co napise pre svoje ovce na tebou omielanom oficialnom webe skylinku.

neviem ta zaradit podla tohto noveho nicku, ale mam dva tipy :
1, bud si ten skrachvany bezpecak ficiaci na ktabicovem vine z tešča
2, alebo ten kamionista nahanajuci baby po sexzoznamkach a chvastajuci sa motorkami

mena/primeni nebudem udavat, aby si sa zase nevyplakal adminovi ... plačko :)))

arioner
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

emo53@ Takže když seš zákazník Skylinku, tak tě hned po uzavření smlouvy nejspíš Jarda osvítí a od tý doby už všechno víš. Rozumím tomu dobře? :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

arioner

Točíš ale pouze Ty!

1. Mě jako zákazníka zajímá jen a pouze to, co mi nabízíá a slibuje Skylink na svém webu - a bezchybná fce FS tam zmíněna není

2. To, že Skylink požaduje od dodavatelů je zde vyjádřeno jako Tvůj privátní pocit, nikoliv něco, na čem bych měl stavět. Takových žvástů mohu napsat. Buď svá slova jakkoliv podlož, nebo zmlkni

Pro Tvou informaci, krabicové víno jsem v životě nepil a v kamionu jsem nikdy ani neseděl, o sex-seznamkách ani nevím kde a jaké jsou.

Jen zoufalý DEB1L vytahuje ve víceméně anonymní diskusi osobní údaje diskutérů a já jsem moc rád že ses jako DEB1L tímto projevil sám... Díky za to

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

dodatek

....notabene původně zde je Skylinku vyčtena ne 100% funkčnost fce FS ze strany uživatele. A až posléze, když nuzák jako Ty nebo "polfini" byli se skřípěním zubů nuceni přiznat že o fci FastScan se Skylink na webu vůbes nezmiňuje, vytahuješ zde certifikační podmínky směrem k dodavatelům, což je jednak věc vůči zákazníkovi irelevantní, a jednak svá slova nemáš nikterak podložená, takže je nemám problém označit za tendenční a klidně i lživý štěk. Jsi to Ty, kdo okolo sebe kope jako (nevhodné slovo) před porážkou, nikolivěk já

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

arioner

ještě jedno... stejně jako druhý duševní mrzák v tomto vlákně jsi mě označil za plačku. Stejně jako druhého duševního mrzáka v tomto vlákně bych i Tebe rád požádal o citaci, kde pláču.

Jenže ono je to přesně naopak. Sejří Tě právě a jen to, že já omezen žádným paranoidním pocitem že mě někdo okrádá nejsem a že si vše ukočíruji vlastními silami. Kašpárku, užij si ty nářky a i Tobě tento nuzný úděl od srdce přeji. Z mé strany k tématu ufňukanců vše. Voják se stará, voják má... ti zbylí se zmůžou jen na bulení, jak jim pořád někdo neubližuje. Fňuk :laughing:

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

Předmětem certifikace je to, co je uvedeno zde:
http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/satelitni-prijimace#P%C5%99ij%C3%ADma%C4%8De+a+moduly+s+certifikac%C3%AD+Skylink+READY

Tam nic o FastScanu nevidím. Teda nevidím přímo. Pravděpodobně to je schované ve větě "...dále přednastavení satelitních transpondérů, které využívá Skylink a úplné poskytování všech jeho služeb." Což by mohlo být.
Pak ale zároveň musím zmínit část textu na začátku stránky o certifikaci, kde se píše "Skylink nenese odpovědnost za odlišnosti od technické specifikace, pokud byly výrobcem sděleny nepravdivé údaje o testovaném výrobku.". Což si lze přeložit možná tak, že se samozřejmě netestuje při certifikaci každá drobnost (např. zrovna funkčnost FastScanu při posouivání SR po stovkách od 27500 do 29900), ale se zkrátka spoléhá na to, že výrobce daného přijímače takovéto požadované parametry nejen dodrží při uvedení na trh, ale i při dalších aktualizacích SW v přijímači.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

Tak jestli chceš stránku z webu Skylinku, kde je něco o FastScanu, tak tady je:

http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/satelitni-prijimace#N%C3%A1vod%3A+Jak+naladit+programy

Divím se, že se tu tak dohaduješ o tom, že Skylink nic o FastScanu neuvádí a přitom při své inteligenci tohle ignoruješ. To záměrně?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Takže celá certifikace je jedna velká trapárna na zviditelnění se Rv A taky je celkem sranda si přečíst, že z tý povedený certifikace vypadl německej Technisat. I když ten má nejspíš celej Skylink akorát na háku a nestojí mu za odplivnutí natož za nějakou změnu, aby ten nesmysl dostal zpátky :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

noces

souhlas s tebou o cem pises o prijimacich. Mel jsem moznost ladit Thomson 812. Při prepinani programu je opravdu pomalej. To uz je zlatej TechnisatStar SIR proti tomu. U Technisatu pokud dojde ke zmene parametru TP zejména pokud se preklapi do DVB-S2 nebo dojde ke zmene SR, tak se hned neopravi, staci ho nechat tak 15 minut zapnuty, aby si nacetl znovu seznam a pak vypnout a po 5 minutovem vypnuti ho znovu zapnout a je vse opraveno. Nemusi se provádět rucni ladeni s opravou parametru. Humax s posledním sw 1.01.27 jde ok, ale nesmí CT spustit novejsi sw u Hbb TV, pak je anomálie vypnuti a zapnuti prijimace po hodine sledovani na CT HD programech. :)) Rovnez chodi dobře Humax 5100s ještě s puvodnim sw 1.00.02 bez Fastcan seznamu a Hbbtv. Tam je to klasicke ladeni a serazeni a mazani programu v seznamu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 975
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Každý operátor má své technické nároky. Nevím proč by měl SkyLink zrovna v tomto případě vybočovat z řady. FastScan není nic jiné, než Dynamická aktualizace kanálů, kterou používají i jiní operátoři a jejich zákazník třeba nemůže editovat kanály. Spousta problémů je z lenosti a nevědomostí uživatelů. Taky zajíždím k banalitám. ;)

silesian
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 1 014
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra