Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

pro redakci

nevím proč,ale změnila se mě sama od sebe grafika stránky,je chyba u mě,nebo to tak zůstane?,děkuji za info

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 320
Odpověď v diskusním vlákně
 

jamess96

Stale si myslim, ze este to budu zlepsovat, ved este je co. Zase na druhej strane, urcite by nebolo tolko kritiky, keby na ovodnej stranke bol dobre velky kosoctvorec aj s prislusenstvom........hned by farby a pismo nebolo tak dolezite.. :)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

Přidat vlastního možnost avatara a v diskuzi přesunout avatara a jméno uživatele u příspěvku doleva - je to přirozenější pro ty, co jsou zvyklí číst zleva doprava ...

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

"kosočtverce aj s príslušenstvom" - to mám doma a na Parabole.cz to nemusím vidět :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

@reakce

V popise cookies nema byt nahodou monitoring navstevnosti? Asi preklep?

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

vynikajici reklama na šitink

nový vzhled tak na5mínus no šítink.

TD 3000 DBS PVR 160GB, Vantage HD 8000S PVR 500GB, Ferguson 8018 UCI, P 6010, 2x Offset 100 cm, motor 2x ScanMaster, LNB Inverto Quard / Dreaset, 4x DiSEqC P. 164-IW EMP, koax Nordix 402 / 407 Cu

Houmr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 46
Odpověď v diskusním vlákně
 

Reakcia na zmenu vzhľadu stránok Parabola.cz

Ani mne sa nepáči Váš nový dizajn. Pôsobí to všetko na mňa nejakým hranatým dojmom. Je to všetko nejako moc rozťahané a je zbytočne veľa prázdneho miesta. Zrejme snaha o sprehľadnenie, ale podľa mňa to nepôsobí dobrým vizuálnym dojmom. Skôr mi to pripomína prvé amatérske pokusy s dizajnom webových stránok. Pri čítaní príspevkov sa človek vzhľadom na veľa prázdneho miesta a veľkosť textu poriadne "nabehá" a práve naopak sa stráca predošlá prehľadnosť.
Pôvodný vzhľad bol podľa mňa veľmi príjemný, vydarený a doslova charakteristický pre Parabolu.cz. Stačilo sa len letmo pozrieť na monitor a hneď bolo jasné na akej webovej stránke sa prehliadajúci nachádza. Teraz ste podľa mňa skĺzli do tuctovej konformity s vyblednutými pastelovými farbami a nezaujímavým strojovým dizajnom.
Jediná vec, ktorú som uvítal je to, čo som Vám sám už dávno navrhoval - možnosť prihlasovania sa na úvodnej stránke. Vtedy sa Vám môj návrh neviem prečo nepáčil, ale som rád, že ste nakoniec predsa len zmenili názor. To je však jediná vec, ktorá sa Vám na redizajne svojho webu podarila. Je to samozrejme môj názor, ale mám pocit, že ani zďaleka nie som sám.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

Mně se ty stránky i zamlouvají (člověk si zvykne), ale je fakt, že toho volnýho místa je až moc. Vlevo i vpravo jenom bílý sloupce, monitor mám běžnej 1920x1080. A taky písmo celkem dost velký, ale na to si nestěžuju :)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

Oproti tomu, jak to vypadalo včera brzy ráno je to obrovský skok kupředu. R^ . Proč nejsou ty hlavy(avatary) i v diskusi vlevo?

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

REDAKCE

Tak je den po té "revoluční změně" webu Parabola.cz a mohu dále jen konstatovat, že v tom aby se (nevhodné slovo) vyznalo. :mad:
Je to velká ostuda takhle amatérsky zprznit letitý formát stránek.
Proto jako domovská stránka v mém prohlížeči již po více jak 12ti letech není hoden místa ve stávající podobě. :crying:

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

stále si nemohnu zvyknout strašný Rv

Amiko mini combo,Amiko A4K combo+,HD Box 9105+,Mystique SaTiX-S2,SG-2100

alda
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 3 393
Odpověď v diskusním vlákně
 

@wladys

Snahou bylo zachovat diskusní příspěvky uprostřed stránky, avatary a další informace o čtenáři byly proto umístěny napravo.

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

podstatne je, ze je to obrovsky skok kupredu :) ,ako hkvori jeden pisatel...

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

príjemná zmena

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

PRE REDAKCIU

Ešte by som mal jednu pripomienku ku freq. v sekcii "Satelity". Nedalo by sa Vám uvádzať všetky české a slovenské freq. farebne odlišne - lepšie by sa v tom orientovalo. 4eské trebárs červeno a slovenské nazeleno. Ďakujem.

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

asi jsem

taky staromódní,protože celkem fajn R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

redakce@ Toho volnýho místa je ale fakt škoda, tady je screen jak to vypadá v IE11 (což nejspíš víte, ale kdyby ne, tak obr.).

http://i.nahraj.to/f/U3T.jpg

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

zas je to přehlednější a do budoucna tam může blikat třeba tvoje reklama R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jklajban

České a slovenské programy na satelitech máte v samostatné sekci https://www.parabola.cz/cz-sk/ .

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Díky za screen a informaci. Prostor mimo nastavené rozlišení webu zatím nebude využíváno.

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

redakce

celkem slušná fce,která fungovala včera ráno,označení přečtených příspěvků jinou barvou,proč byla zrušena?děkuji

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro redakci

Vsetko preboha len nech nic neblika v blizkosti textu, ani reklama. Musi to blikat? :((

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

neboj,barevná hudba to nebude R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Byla provedena změna v nastavení.

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

redakce

to jsem si všimnul,ale ptám se proč?,něčemu ,nebo někomu to vadilo?

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

no super

děkuji ,určitě bude někdo zas nadávat na tu barvu,to je životR^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 320
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra