Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

STV1 Skylink

Ide vám obraz ?

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Na O2TV taky nešlo...
http://oi57.tinypic.com/2wdvwnb.jpg

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

ježiši, ale vy máte stv, chápete . vy jste neuvěřitelní trapáci. vy jste mohli sledovat volně juventus na stv, češi jen na o2, ale stv sledovat jsme nemohli sledovat. pouze v svk. chápete? :laughing: Rv Rv

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

STV1 nešel nikomu v ČR!

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

a co asi se snažím vysvětlit omu chcípákovi riťposta?

RE: STV1 Skylink
Lolem123

Čehúne, opravdu to O2 to zakázala jen Čechům???

Rv :laughing: :laughing:

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Lolem123

Ty jeden Čehůne, chovej se slušně a ne jak vulgární hulvát. Jsi úplně mimo, protože nejsem žádný podle tebe Čobolák ani žádný nacionalistický Čechůn jak ty aj když jsem z České republiky.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Lolem123

Urážet ti jde opravdu geniálně a na druhé straně ani nevíš, že Česká republika nejsou jen Čechy a Češi. Ta vulgarita a nacionalismus Ti úplně zatemňuje mozek, že?

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

(nevhodné slovo)e jeblý

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

janse

Malinko se pleteš.STV1HD i SD šlo ve freesatu jaksi normálně v čehunově. ;) Skylink karta tedy ne.Ani UPC kabel.Taktéž v digi ne.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

janse

Ve freeSATu s CZ kartou a vlastním přijímačem to dle ostatních šlo, tak prosím nešiř co není pravda.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

STV1 0 bodov

u STV tma jak v rohu-sklamanie na plnu ciaru STV HRUZA!!!,keby to bola sukromna stanica nepoviem ani makke "fn" ,ale toto je do "nebe volajici!!!!!!!" :fuming: :fuming: :fuming: Rv Rv Rv Rv Rv Rv

petko16
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

má vtom prsty O2

“Spoločnosť O2 Czech Republic a.s. kúpila výhradné práva na vysielanie vybraných zápasov Ligy majstrov UEFA pre Českú republiku. Na základe žiadosti tejto spoločnosti bolo nutné znemožniť divákom v Českej republike sledovanie včerajšieho futbalového zápasu na programe Jednotka,” vysvetlil pre portál SatelitnáTV.sk člen predstavenstva spoločnosti M7 Group Jaromír Glisník.

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

STV1 mi fungovala ...

Četl jsem včera večet tuto diskuzi ... tak jsem to na moment zkusil a STV1 během fotbalu fungovala. Jestli to není podle balíku ... jám mám full

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 841
Odpověď v diskusním vlákně
 

ivo2001

podla baliku asi nie ale podla regionu

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Je na karte moznost zmenit region na SK? Diky

DVB-T2+0.8W+19.2E+23.5E~freeSAT+O2tv

vilda016
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Zasa z tým začínajú vlčí blbí... Nech si láskavo uvedomia, že nie každý má O2Tv... Niekto ani nemá možnosť to. mať aj keby chcel, berie vôbec niekto na ohľad túto skutočnosť?! :fuming: DIGI Sporty 1,2 môže mať v Čr hocikto, ale O2Tv rozhodne ani omylom tak nech z tou regionalizaciou dajú pokoj. Verím, že vo freeSATe to nehrozí.Este,ze ho mám.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

kostik123, snad budes mit pravdu a u Freesatu se to nezmeni ohledne STV. To se vse uvidi při dalších prenosech LM na kartách UPC Freesat pro CR s jejich a vlastním prijimacem. Na kartách Freesat SK nebude problém sledovat dal STV1 při utkani LM ve stredu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

vilda016

Nechaj si pekne CZ region/v budúcnosti to oceníš/,veď SK programy sú v dvbt. :lookaround:

atr2009
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

vilda016

Pardon,nevšimol som si info pod lištou.

atr2009
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jupi

já mám region CZ, ale ještě mne napadá důvod, že pokud to chytneš na anténu, např. okres Zlín, tak tam to jede i přes kartu ...

prostě to není šmahem vše CZ bez STV1 - LM. Ale jinak je mi to úplně jedno ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 841
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Tak tady to máte jasně napsané, kdo v tom má prsty :

Dobrý den všem,
velmi nás mrzí, že jsme divákům nemohli nabídnout včerejší zápas Ligy mistrů na STV1 (nebo ORF a ZDF). Tito vysílatelé (programové společnosti) nemají práva na vysílání Ligy mistrů na území České republiky. Městský soud v Praze na základě návrhu společnosti O2 Czech Republic vydal předběžné opatření, které nám ukládá se zdržet šíření přímých přenosů vysílání zápasů UEFA Champions League na všech programech s výjimkou programů vysílaných Českou televizí. Proto jsme museli vysílání těchto programů dočasně přerušit. Zápasy Ligy mistrů mohou zákazníci sledovat v HD kvalitě na kanále ČT Sport.
Děkujeme za pochopení. David - UPC

jliv
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fotbal

At jde celé O2 někam, jak to tak sleduju, tak si jdu koupit 105 parabolu, natáčecí zařízení a na nějaký placený platformy se můžu vykašlat....

vjosef
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 302
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

Bohužel zde je krásně vidět, že ani čtvrt století po revoluci dosti lidem nedošlo, že zadarmo ani kuře nehrabe a stále žijí heslem: kdo nekrade není "čech".
Já taky koukal na STV1 pokud ta možnost byla, ale ani ve snu by mě nenapadlo nadávat na někoho, kdo si jen chrání svou investici - uže jen z principu O2TV fandím, přestože jej nemám. Pokud chcete, máte možnost je za pár let přeplatit a zpřístupnit to třeba celému světu - budete miláčky národa.

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

http://www.novinky.cz/ekonomika/382136-kabelovky-musi-pri-lize-mistru-zacernovat-obrazovky-vymohla-si-o2-u-soudu.html

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

kdyby např. jakože už to nehrozí 02 koupilo La Ligu pro ČR,tak by i Dajto a ten jeden zápas zčernal :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: STV1 Skylink

@ivo2001 - můžeš mně říct, jak by to ta karta poznala, kde se nachází? Neboj se, na všechny dojde...

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 120
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra