Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Teletext na Skylink hd kanáloch

Zdravím, mohli by sme sa spýtať hromadne /ne/kompetentných v Skylinku, prečo na hd kanáloch nevysielajú txt.Hd programy z Nemecka, Rakúska, Holandska a iných štátov ho bez problémov vysielajú, len u nás nič.Napríklad chcel som si pozrieť v sobotu bondovku na Č t2 hd v originále s titulkami, ale tie púšťali len cez txt na sd verzii, na hd verzii nič, lebo txt tam nie je.Je to ozaj absurdné.Ak vypnú všetky sd verzie, tak čo potom?Veľká skupina txt určite pravidelne sleduje.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 231
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

Furt tam nikde nevidím, že bych psal, že to nejde.
Ty mi však vysvětli, jak může Skylink ovlivnit TXT u HD ČTéček, když ČTéčka signál na satelit dopravují přes úplně někoho jiného a co je hlavní, bez TXT obsahu. Tedy proč za to spílat Skylinku? Už jsi konečně pochopil o čem já píšu?
Na SATu a vlastně i všude jinde bude u HD programů TXT jen a jen tehdy, když to bude chtít a zařizovat poskytovatel obsahu (vysílatel) a nikoliv provider zprostředkující dopravu signálu ke koncovému uživateli.

PS: Mohl bys mi odkazem připomenout diskuzní vlákno, kde jsem se do tebe tak hrozně navážel? Rád bych si to připomněl a případně zpytoval svědomí. Snad nebudeme popotahováni za to, že je to osobní vzkaz.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

risposta ty ztoho nic nemáš ale nejvíc tomu rozumíš. Aha. Je že ČT ne šíří m7 ale ČT se šíří na své náklady na satelitu. Jen abys pochopil. Tak jak tam může m7 dodat teletext. Ty tu Teda pěkně plácáš. Jak to má technický zařídit. U ČT zajišťuje pouze kódování.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

risposta by mě zajímalo od koho máš ty své programy. Podle mě pěkně plácáš. Nemáš freesat digitv ani skylink a budeš tady poučovat. Jak tomu ty rozumíš nejvíc. Pochlub se dej odkaz. Potvrď to co tu plácáš!

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

risposta

Presne ako píšeš. Mame na Technisat SIR som DAB titulky nechal natrvalo zapnute, keďže je nedoslýchavá a titulky sa jej zobrazujú automaticky na všetkých programoch, ktoré ich vysielaju: ČT, Film Europe Channel, Cinemax. Ja na svojom Technisat ISIO zapínam DAB titulky ručne, keď ich potrebujem, teda na Film Europe alebo Cinemax. Môj predchádzajúci Octagon si vedel zapamätať na ktorých programoch ich mal zapnuté a na ktorých nie. Technisat DAB titulky rieši buď na všetkých programoch, alebo sú vypnuté. Ale nie je problém ich aktivovať na dve stlačenia na DO.

IVOzNR
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

IVOzNR

IVOzNR máš na mysli teletext nebo titulky. Tady se píše o teletextu.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

satman1

Nic neplácám a ty programy v HD co jsem vypsal opravdu můj operátor nabízí s TXT. Mám UPC kabel a ten si tam TXT u vybraných HD stanic sám přidává a to v pásmu DVB-C a DVB-T. Ten kdo opravdu chce, tak má opravdu reálnou možnost a to třeba i ten skylink a feeSAT.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

Tady zas někteří nepochopili že příp. TXT na 23.5E je záležitostí jedině samotných TV stanic a nikoho jiného. :)))

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

treba borbardovat aj tv i skylink aby zaviedli txt u HD já už som tak spravil nie všetci maju a budu mat hbbtv aspon u rtvs a čt by sa patrilo

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

joscer

Hlavně jsem eagoval na to tvé "Jak by to měli dělat třeba u ČTéček, s kterými mají společného asi tolik, že jim zajišťují pouze kódování.

Uznej si konečně, že to tam jde dodat i u ČT HD ze strany Skylinku a jiných, když to dokáže např. UPC kabel. To že jim to ČT nenaservíruje až pod nos na zlatém podnosu ještě neznamená, že si to tam provozatel nemůže dodat sám.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

joscer

"Jak by to měli dělat třeba u ČTéček, s kterými mají společného asi tolik, že jim zajišťují pouze kódování"

Nyní to nemám čas hledat, protože za chvíli odcházím do práce. Navíc to bylo asi před měsícem nebo dvěmi a vím, že jsi to byl ty ale už nevím přesně na jaké téma. Musel bych to dohledat, mít na to čas a ještě se navíc nudit.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

Skylink zkrátka do signálu ČTéček nijak zasáhnout (doplnit ho) NEMŮŽE. Jestli tohle nechápeš, tak prostě to fakt nemá cenu s tebou dál zkoušet.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

Mux s CT HD si kabelova UPC sklada sama, mux s CT HD si satelitni M7 group nesklada.

ivovi0
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 693
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

satman1

Autor tejto debaty sa sťažuje, ze na ČT HD nemohol pozerať film s titulkami, pretože sa nevysiela na tomto programe teletext. Ja som chcel povedať iba toľko, že DAB titulky sa tu vysielaju a problém o ktorom píše vlastne nie je. DAB titulky su oveľa väčšie ako tie v teletexte a su u programov ČT aj farebne rozlíšené.

IVOzNR
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

Kdyzuz tak DVB titulky... :)

ivovi0
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 693
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

V prosinci minulého roku byl na HD ČT někdy teletext k dispozici. Teletext se neobjevil hned ale chvíli byl hledán. Teď se objevuje teletext nenalezen. Přijímač Xtrend 8000.

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

Komerční TV ať si dělají co chtějí ale ČT by jednoznačně měla TXT na HD zachovat... je to jen pár bajtů a s HBBTV přes net to nemá nic společného, jsou to jen jejich kecy protože se jim nechce zaměstnat jednoho chlapa který by txt udržoval, ale na jiné krávoviny má ČT prachů dost, tuto dosud stále hojně využívanou službu by měli koncesionářům za jejich poplatky jednoznačně zajistit... Hyper to popsal naprosto přesně

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

Překonaný Teletext ať už konečně vypnou, hlavně u ČT když už ji musím platit.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 934
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Teletext na Skylink hd kanáloch

No musím reagovať, na tej Čt2 hd, čo som pozeral bondovku, titulky cez txt na sd verzii išli, ale na hd logicky nie, lebo tam txt nie je.Dab titulky na hd verzii indikovalo, ale žiadne sa nevysielali.Osobne si myslím, že v tom všetkom má prsty Skylink.Dávnejšie som bombardoval skylink a hbo ohladne toho, ze na hbo hd nevysielali titulky a ani ich vôbec neindikovalo, ale na sd verzii to fungovalo.Skylink sa vyhováral najprv na to, že mám zlý prijímač, potom na hbo, že to tam oni nevysielajú a hbo sa vyhováralo na skylink.Tak som im to natočil , dal linku na YouTube a onedlho sa tam tie titulky objavili.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 231
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra