Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

ČT Sport HD???

A jako kde? Hokej kvalita hrozná, ted fotbal taky. Hlavne, že to ma byt CT Sport HD! Hnus. ;P

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Z této trojice kdokoliv kdykoliv a hned. Hlavně kdyby skončila ta ostuda.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

V dnešni době neni nutné všude jezdit, aby sis udelal obrázek o tom, jake to tam je. V tomto případe dokonce stačí i to, co jezdí k nám, co je vidět. Pokud tedy chceš...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Já už tady nic nepíši,protože za každou pravdu dostanu BAN....

tons
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

ČT Sport HD??? (# 1068)

Jsou to ale chudáci,co sem tahají politiku - a ještě si říkají odborníci. Srovnávají bitratte s prezidentem.

ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 810
Odpověď v diskusním vlákně
 

Alex

Jenže on vysoký datový tok ještě automaticky neznamená kvalitu. Jako například osazenstvo na Hradě důstojnost pro tuto zemi. Takže se to vlastně trochu podobá. Jinak máš ale pravdu, už na to kašlu.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Rusko okupovalo ČR do roku 1990. USA okupují Německo dodnes a asi na věčné časy.

kolenáč
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 851
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Jednak to není pravda a i kdyby byla, Německo ma nejsilnější ekonomiku v Evropě a co máme my? Můžeš se podívat dále třeba na Korejský poloostrov a porovnat sféru vlivu na obě země. Tohle se ti tedy moc nepovedlo.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Také jsem hledal souvislost mezi rozmazanym HD a Zemanem a napadly me snad jen korunovační klenoty. Tam měl možná Miloš stejnou ostrost jako včerejší přenos. Ovšem nazvat mne jeho voličem,to jste teda pane Samotné přehnal :))

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Edit...pane Saxone

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Máte tedy single sorry:))

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Saxon, tak jsem toto vlákno s vypětím sil dočetl až do konce. Musím bohužel konstatovat, že politiku jsi do tohoto vlákna zatáhl Ty. Docela mě to překvapilo. Máš to zapotřebí?. Rv Příjemný víkend.

neuzil
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 526
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Vážil jsem si Vás jako odborníka, ale zatáhnout do debaty jestli je obraz na ČT HD dobrej nebo špatnej je docela úlet. Hodně jste u mě klesnul. V tom souhlasím s několika dalšími jedinci. Pokud máte nějakej mindrák, běžte k lékaři nebo nějakýmu terapeutovi a tam si zkuste léčit.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

Neužil

Musím přiznat, že mě to co se nyní děje na Hradě hodně trápí, tak se na mě nezlob:)
A jestli jsem u někoho kvůli tomu klesnoul je mi úplně jedno.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Okupace německa usa je podepsaná do roku 2099....ostatní spojenci ve válce to nepodpořili...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

R^ R^ R^

Dreambox DM 920

Pabo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

saxon

Tvoji reakci na začátka vlákna plně chápu, v tématu sice nejde o politiku, ale styl jakým tady někteří blejou na čt je přesně styl jakým bleje na čt zeman a spod., takže se ti to tam zřejmě "vkradlo" (je tak?). Jsem na tom podobně, to co předvádí ten narcitní psychopat na Hradě už mě taky nenechává v klidu, zvlášť události z posl. dnů to už je megahnůj a megaostuda, stydím se až za hrob co jsme za národ (neštěstí snad ne všichni, ale bohužel, kolik lidí ho bude znovu volit?!!) ale tady na foru nemají tyto debaty absolutně cenu, pár lidí jako knawi tu sice je, ale jinak většina zemanorusofilních tupounů, naprostá ztráta času diskutovat...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon, lance

R^ R^ R^

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Někdo tady vychvaloval reich, ale bohužel situace je úplně jiná než se píše. Mám tam příbuzné a ti se chystají emigrovat a vybírají buď Maďarsko nebo dokonce Rusko??? a tu vychodoněmeckou svazačku by nejraději podřezali za to co způsobila...Deutsche bank před bankrotem /45 bilionů dolarů dluh v derivátech, comerczbank problém do toho migranti atd./..Ten hradní pán mi je ukradený, ale nejhorší je, že se musíme vracet do dob bolševika a informace ověřovat z více směru a nebo mám tupě věřit českému mainstremu v čele z stb bureš heute... jinak máte možnost vnitro nabírá pro boj s propagandou nové lidi...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

ČT Sport HD??? (# 1933)

Hoši, budete to vaše trápení muset vydržet i další volební období se Zemanem.Ale při kafíčku v kavárně to snad zvládnete a potom se dočkáte - to už bude naším prezidentem nějakej muslimák, nebo dalajláma.

ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 810
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

A z které časti Německa chtějí emigrovat a kolik jim je let?

Jsem poloviční Němec příbuzné po celém světě , oba prarodiče z otcovi strany (a další předky), včetně otcova bratra mám pochované v Německu.
Jsem svobodný , mám už tady pouze mamku a sestru ze synem a už pouze jednu nemovitost v Sudetech.

A že by rodilý Němec z kořeny v Německu vyměnil Německo za Rusko nebo Madarsko ti uvěří leda tak na Sputniku..........!

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ČT Sport HD???

Stačí přečíst časopis focus a nejlepším presidentem asi bude horáček vekslák z chuchle...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

vlakno je mozno sportove,

tak politiku nemusim...preto ANGLICKU fotbalovu premier league, dovolil som si pozriet na DOBROM RUSKOM SDtv, FTA
https://www.youtube.com/watch?v=rS4lE6gVyJQ
pretoze, kludne pozriem aj obrazovo SLUSNE PAY-TV HDtv CTsport HD
https://www.youtube.com/watch?v=Fm3xgCY0Zac

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

nahravka

na youtube z premier legue live Match!TV, bloknuta z dovodu autorskych prav...tak aspon amaterske foto https://www.parabola.cz/album/foto-904/
sekce Album: Príjem paketu Yes, DX Bozóth 10722 V
Popis fotografií:
[1] Príjem paketu Yes, DX Bozóth 10722 V


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

spravny link

omluvte https://www.parabola.cz/album/foto-914/
sekce Album: Match!TV_90E_premier league live
Popis fotografií:
[1] Match!TV_90E_premier league live


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

fotbal

anglickej premier league nelze umiestnit na youtube z Match!TV, tak aspon
slovensko - rusky sport v normalnej SDtv kvalite FTA.
https://www.youtube.com/watch?v=slqviJ7Wjtc

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 52
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra