Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Koncesionářský poplatek Česká televize

Zde si můžete přečíst jak to vidí ředitel ČT Dvořák
ohledně rozpočtu pro tvorbu v České televizi.

http://nazory.e15.cz/rozhovory/petr-dvorak-pokud-nestoupnou-poplatky-bude-ct-vyrazne-skrtat-1324452

Již dva roky zpět při setkání na 49.MFF KV jsem říkal:
ať hledá chybu v ČT hlavně u sebe :)

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Veřejno právní to není v žadném případě!!! A proto zakodovat!!! R^

tons
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

tons

nebo zaplatit z daní,jako veřejné osvětlení

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

asi neumíš číst, ale dobře - dobrý příklad - proč teda platí všichni jednu stejnou dál.známku pro celou rep. ?? když někdo třeba jezdí jen po kousku dálnice někde 20 km na Ostravsku... to je taky "bord.l" co?

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Protože je to administrativně snažší než zavádět pro osobáky něco na způsob mýta. Ale i tak po tý dálnici jezdit nemusíš, máš možnost použít klasickou silnici bez poplatku. U ČT se tě nikdo na nic neptá a diktuje ti abys platil

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Jste fakt mimo, chcete aby koncese platili jen ti co ČT sledují (což se nedá realizovat úprotože to nelze prokázat a pak by neplatil nikdo nic), kdyby to platil stát z daní všech, tak by vám to nevadilo, ale když je ten poplatek anespoň trochu adresný tím, že jsou z platby vaňati alespoň ti, kteří nemají vůbec televizi, tak vám to vadí... trochu schíza ne?

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

no schiza je predevsim to jak si tam hrajou na svym pisecku a tvari se ze jsou verejnopravni 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jam fm

Taky ti tam nehrajou dostatečně často zrovna tu tvoji písničku? a která pak to je? červená, zelená, oranžová, hnědá...? :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

schíza je platit,co nechci

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Jestli jsi to ještě nezjistil, tak signál ČT lze kódovat a tak zpřístupnit pouze těm, kteří platí.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

nakonec bude asi dobře, že ČT nevyhovuje prakticky nikomu... není to svým způsobem důkaz nestrannosti?? :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Bezva, já nechci platit za cestu která se staví ze státního k tobě do města páč tam v životě nepojedu a výplatu pro učitelku tvých dětí taky nechci platit... pomoooc, co mám dělat s tímto zlém státě?? Nechci platit za nic co nechci!!!! Chci platit jen za to co já osobně od státu potřebuju a využívám... kdo jde se mnou? potáhnem na Hrad.. :lookaround:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

jsou věci zbytné čT,neplatím,nezbytné platím školy,chodníky,osvětlení,neplést hrušky a melouny

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

"ach synku synku oral-li jsi" nejde ani tak o tu politickou pisnicku.ale.vadi mi napr sest expertu ve studiu pri fotbale a hokeji (na to penize jsou.na prenosy nejsou) neustale zaznamy.opakovacky.komercni porady.duplicitni vysilani.atakdale.proste neni to nezavisla objektivni verejnopravni televize.asi tak.

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

135 Kč je tak kapesné na svačinu, ale 5,7 miliardy Kč, TELEVIZNÍCH POPLATKŮ, co se za rok v ČR vybere, je přeci pro jednu firmu trochu víc, než malé množství. Kam ty peníze jdou? Kam a komu se odklání? (pardon tunelujou).

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jam fm

Nejde vyhovět všem, chápeš? Ty jsi jeden z milionů, kdyby byla ČT podle tvých představ, stejně nebude vyhovovat těm ostatním 10mil. lidí, tak se hoéld smiř s tím, že není šitá na míru zrovna tvojí představě. Já taky nejsem ten jeden kterému všechno na ČT vyhovuje, ale to neznamená že chci ČT zrušit... je to tak těžké pochopit? Svoji veřejnoprávní funkci ČT plní a těm kteří ani neví co je onou veřejnoprávní funkcí myšleno se to stejně vysvětlit nedá... asi tak :-/

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

ja987

my jsme vlastně sponzoři lumpů,to by se dalo kvalifikovat,jako trestný čin,tak nevím,asi by to chtělo hromadnou žalobu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Já ČT jako veřejnoprávní TV rozhodně nepovažuji za zbytnou věc, naopak pro naši společnost je nezbytná, stejně jako dálnice nebo škola, ti kdo volají jen pouze po komerčních TV si neuvědomují, že taky bychom mohli skončit nakonec pouze u televizí Bureše nebo "mareše"... a nechtěl bych se dožít celospolečenských důsledků takového ovládnutí mediálního prostoru pouze soukromými subjekty... asi tak ;) a vtom se neshodneme

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

každý normální člověk kouká na co chce,informace si hledá,jaké chce,to nás čt nějak chrání,nebo nevím co

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

no v tom se prave shodneme. nedokazu si predstavit ze by CT koupil treba Babis nebo Kellner ! to by byla katastrofa ! mozna kdyby to koupila napr BBC.tak jeste mozna.
jen rikam ze se mi nelibi jejich hospodareni kdyz je to z penez nas vsech tak snad by na to mel nekdo dohlidnout jenze to take nejde kdyz maji být nezavisly.proste je to problematicky.ale 7,5mld za poplatky je trochu řacha ! 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

jam fm

neboj se,že by díru na trhu nikdo nezaplnil a TV není jediné médium ,kde se setkáváme s informacemi

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Jistě že tu díru po ČT by pak někdo hodně rychle rád zaplnil, samozřejmě nejspíš s podporou prachů z východu (Rusko, Čína... mně úplně stačí že se tlačí úspěšně na Hrad...) Máš zakořeněné velmi krátkozraké myšlení, tak nějak bych to asi slušně nazval... a zjevně je to definitivní :-/ dobrou ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

lidi koukaj a informují se z různých médií,kdo se nechá krmit,není člověk,ale v...ů...l a těch mi líto není

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Sledovat 10 zdrojů informací je ti samo o sobě k ničemu pokud neumíš správně chápat a vyhodnocovat... pak nejsi o nic menší v.ů.l než ten kdo se nechá "krmit" z jednoho zdroje, máš navíc akorát vyšší falešně sebevědomí o své "objektivitě" (přitom můžeš být stejně vedle jak ta jedle :-/ :( )

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

vnímat a vyhodnocovat informace musí každý jedinec sám,pokud to neumí,může koukat třeba na šlágr,nebo očko a brát si jako jediný zdroj čT může opravdu jen v...ů...l

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 018
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Koncesionářský poplatek Česká televize

Já tedy nevím, když má být nějaký sportovní přenos, tak je tu odezva, ať to hlavně nekomentují z Novy nebo Primy. Takže jsme rádi za ČT Sport a Bosáka.
Poplatky za sportovní práva taky nejsou zadarmo. Vyžádejte výroční zprávu o hospodaření. Pak komentujte.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 925
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 119
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra