Široká nabídka DVB-T antén

E! přinese seriál o zpěvačce Mariah Carey

| redakce | Tisk

Televizní kanál E! Entertainment zavede diváky do pozadí soukromého života jedné z nejvíce oslavovaných popových umělkyň všech dob - zpěvačky, textařky a producentky Mariah Carey.

8 hodinových episod nabídne VIP přístup do zákulisí hodně očekávaného turné “Sweet Sweet Fantasy“, které ji zavede do Evropy a Afriky. Spolu s turné balancuje Mariah také plánování své svatby v Austrálii se zámožným byznysmenem Jamesem Packerem. Jednotlivé díly představí nejen samotnou pop divu, její kariéru a milostný život, ale také její rodinu a kamarády, díky jejichž podpoře se jí daří zůstat na vrcholu. Seriál bude vysílán ve 153 zemí a 24 jazycích.
Obrázek k textu: E! přinese seriál o zpěvačce Mariah CareyObrázek k textu: E! přinese seriál o zpěvačce Mariah Carey

Těším se, že budou mít moji fanoušci příležitost nahlédnout do mého soukromého světa a vydat se se mnou na dobrodružnou jízdu po Evropě a Africe,“ říká Mariah Carey. “Já sama si natáčení tohoto dokumentárního seriálu báječně užívám a věřím, že i Vy se budete skvěle bavit.“

Legendární zpěvačka, jež proslula například hity “All I Want for Christmas is You,“ “Honey,“ a “We Belong Together,“ získala za svou dosavadní kariéru 5 cen Grammy, 32 cen Billboard Music, 21 cen World Music a 10 cen American Music. Je mámou dvou dětí a momentálně je zasnoubená s miliardářem Jamesem Packerem. Její hudební turné se skládá z 28 vystoupení v Evropě a Africe. Do Evropy zamíří Mariah po 10 letech.

Bližší informace k premiéře seriálu Vám přineseme v následujících týdnech.

zdroj: E!