Abu Dhabi Al-Riyadiya spustí 4 sportovní HD kanály
| redakce | tiskSpolečnost Endemol Sport se spojila s Abu Dhabi Media Company (ADMC) pro spuštění čtyř nových HD kanálů anglické Premier League (EPL). Stanice budou vysílat jako součást portfolia ADMC AD Sports (Abu Dhabi Al-Riyadiya).
První dva kanály EPL budou vysílat v arabském jazyce s cílem oslovit diváky v celém regionu. Další dva programy budou v anglickém jazyce.
Hlavní kanál v angličtině bude vysílat Premier League TV, nově spuštěnou oficiální 24/7 stanici Premier League a bude vysílat jednotlivá utkání, včetně dalších relací jako je zpravodajství, klasické hry z archívů EPL.
Endemol Sport spojí síly s Endemol Middle East k podpoře ADMC v produkci pořadů pokrývající EPL. Tyto pořady budou produkovány v nových studiích ADMC a vysílány ve vysokém rozlišení spolu se všemi 380 zápasy EPL, které budou součástí předplatného.
Nová sezóna Premier League 2010/2011 začíná v polovině srpna.
zdroj: worldscreen
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VII
20:00 Modrá krev II
20:20 Bratři a sestry (55)
20:15 Polabí (62)
20:10 Obecná škola
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Nový vietor do plachiet (1/4)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (6)
20:55 Stříbrná pila (1/6)