Maďarsko udělí DVB-T licence až příští rok
| redakce | tiskMaďaři si na start řádného vysílání v DVB-T ještě počkají. Tamní regulátor je připraven udělovat DVB-T licence až v roce 2008.
Důvodem jsou nezbytné právní přípravy na uvedení DVB-T služeb.
Testovací vysílání v DVB-T je v současné době dostupné v Budapešti a Kabhegy.
zdroj: broadbandtvnews
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi