Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Ahoj, mám Homatics Box R Plus , chci si zkusit na zkoužku dát O2 TV sport , jakou prosím aplikaci na to nejlépe použít ? Přímo od nich ? Nebo je na to něco lepšího / přehlednějšího ? měl jsem před 2 lety Q box a měl jsem od nich už ani nevím jak jsem to tam dostal protože to v "obchodě" není / nejde přímo maistalovat a ikdyž mám bezdrát cca 45 Mbit/s a ping 10ms tak to prostě nešlo stabilně víc jak 30 minut...optika tady bude nejdřív za rok....tak to chci zkusit s tímto boxem znovu....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

@harry88

Dobrý den. No jakou aplikaci? Ta je snad jen jedna jediná možná ne? A to přímo ten jejich paskvil 2.0.,,, Nemyslíte spíš jaký androidbox???
Tady se asi objeví více názorů, že na tom a na tom to běží bezproblému, ale já budu s dovolením nesouhlasit, protože neznám po tom přechodu na tu novou "úžasnou" verzi 2.0 žádný zařízení na kterým by to šlo bezproblému. Ta rychlost co uvádíte by měla být v pohodě a nemělo by se Vám to sekat v tom smyslu jak píšešete, ale budete asi nemmile překvapen z dlouhýho času přepnutí mezi stanicemi, o nějakým favoritním či svým seřazení stanic nemůže být ani pochyb, atd.atd.
Je to škoda že to takto doprasili, protože co se týče sportu, tak je O2Tv asi nejlepší možnost, protože mají resp.budou (NS 5a6) mít vše kromě Sport1a2 který je skoro stejně už mrtvý. Takže chápu proč O2Tv ale ta jejich aplikace ;P

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Ještě tedy podotknout zda bude lepší do Kodi ? Které používám nebo jako přímá aplikace ?

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Snad se vyjadřuji dobře :-) našel jsem právě že O2 TV 2.0 je nějaký zázrak...ale tak jsem asi pochopil že to teda asi bude jedna jak / kam se to naistaluje...

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@harry88

aktualni verze je O2 TV 2.0.2.33.2. ale urcite NE odnikud z O2.!!! ani z google play. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

uplne mimo kámo. zrejme patris k tem ufnukanym zakaznikum O2. pán se pta na verzi app a odkud ji stahnout a ne na abox, jinak tedy ta nova O2 TV 2.0 jede snad na vsech androidboxech a uplne bez problemu. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@harry88

do KODI je to kravina na tech par programu, normalne primo app, a zadny problem. poslu ti odkaz do PM. ale je neverejny, tak ho prosim nikde nezverejnuj. dekuji.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard 1

dobře díky

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

A kde má O2TV Canal+ 2,3,4....? ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

:)) Dobrá úplně klidně se přidám k těm ufňukaným lidem s klidným svědomím. Vezmu jejich box koupený v oficiální prodejně (myslím si, že je to ten druhý nejnovější co mají. Není to ale ten EKT...) a klidně nemám problém s ním k vám přijet dejme tomu do 40km od Moravských Budějovic pokud se necházíte v dosahu a budu VELICE rád když mně předvedete jak bez problému funguje!
Jako já Vám to říkám v klidu, ale to někomu omlatit o hlavu je málo.
Třeba si jen přeskakuji stanice šipkou nahoru nebo dolů a po cca dvaceti stanicicích se box sekne a vrátí mě to na zrovna běžící stanici. Nebo když mám např. puštěnou stanici ČT1 a takto si projíždím nasledující pořad na ČT Sport pořadí 84 abych se koukl co budu sledovat , protože to v EPG tady u těchto krámu nejde se zvukem z nějakýho "rozumnýho" důvodu, tak když skončí nějaký pořad na satnici běžící tedy ČT1 a označí ji tak jakýmsi lomítkem, tak proč se mně zase přijmač na tuto stanici vrátí apod.?
Tomuto Vy říkáte bezproblémový provoz já teda i jako ufňukánek teda ne. ;)

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Krokodýl - je to poměrně nepřehledný paskvil... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

tak predevsim kdyz si berete ten jejich smejdbox tak je to vas problem, ale my se tady bavime o normalnim androidboxu 😂👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

krokodýle je to absolutne bezproblematicka aplikace. a rozhodne lepsi nez Tmobilenet a paskvil jak rikas je skylinklive 😂👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1 nebo krokodýl

kámo, obě aplikace jsou podobně stejné paskvily a není to jenom můj názor... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

me se ta o2 aplikace libi, pekna, moderni, funkcni, a vyhovuje mi, ale predevsim absolutne bezproblemove mi funguje, nedostatky vidim v neuplne funkcni OBLIBENE (neni to samostatny seznam) a pak ty jejich mazanice z fortunaligy a extraligy, ale na to nekoukam takze je mi to celkem jedno. a pres co to sledujes a pres jakou app ?

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

Velmi dobře funguje např. aplikace Sledování O2TV v linuxu E2 Archiv CZSK, kde je klasický seznam programů, který lze libovolně přesouvat, vytvářet společný seznam se sat. programy apod. Vše jednoduché a přehledné. :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Dobrá tyto sportovní stanice jsem nějak opoměl, ale to bych se potom zase stejně tak mohl zeptat kde má Skylink O2TV 5,6,7
Jako ty Vámi zmíněný stanice jsou dá se říct taky takový multidimenze. Ten nejlepší zápas běží na Canal Sportu stejně, ale chápu, že můžete být fanouškem týmu který zrovna poběží na stanici Canal+4 dobře, ale to už se bavíme opravdu o něčem jiném. Já myslím, že se musíme shodnout v tom, že není dneska u Vás lepší poskytovatel sportovních stanic něž O2Tv. A to se jich vůbec nezastávám a nekopu za ně. To spíš naopak a hlavně kvůli ty jejich nepodařený aplikaci.
Sakra proč neřeknou vlastně jak to celý je proč to vlastně vzniklo? Moc neřeřím tomu, že za to může jak uvadí to, že byla předchozí verze na hranici udržitelnosti. Dovolím si tey napsat svůj názor proč tu zmršeninu udělali. V Čr hlavně kvůli Primě! Ano kvůli ní a asi co nevidět i Nově která zakáže taky možnost bez zaplacení všimnýho přetáčet reklamy. S tím právě souvisí i ten odkazník na konci pořadu jak jsem o něm psal. Ono totiž jsme češi a co si budeme povídat ono i když z nemožnili přetáčení reklam na Primě dopředu, tak pořád ten film šel celkem dost dobře přehrát bez reklam. Nemusím tady asi psát jak, protože jak tak pozoruji, tak atdy blbý lidi nejsou. Takže ti veděl, že když si pustí ten pořad po filmu který dejme tomu včera nestihli sledovat, tak že z tohoto pořadu se jednoduše dalo posunot zpět do času kdy končí první, druhá, pátá, atd. reklama. a o to celý divadlo tady podle mně jde. Nikde jinde nevidím problém proč by to museli jinak dělat. Tak (možná) na nátlak Primy, protože o peníze jde vždy až na prvním místě se pustili do takový hovadiny jako byla/je nepovedená vezre 2.0.
Jen nemají tzv.kule na to říct to.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

No nic ...mám to naistalovaný a jde se zkoušet...

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

No a to si jako myslíte, že je mám chválit za to že si koupím v jejich obchodě certifikovaný box pro jejich službu a ta na něm funguje tak jak jsem už popsal, tak za to že je mám chválit?No to teda snad ani nemyslíte vážně? Proč bych měl někde hledat nějaký zařízení ketrý funguje líp. Já vám přece tady platím (ne teda samozřejmě Vám, ale myšleno poskytovateli služby :lookaround: ) a chci aby to fungovalo minimálně tak jak to běželo v tý době kdy jsem si to pořizoval a podepisoval smlouvu.
Jinak i Skylink LIVe je paskvil taky.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

kamarade o Prime to vubec neni, a je videt ze vubec nesledujes cvrkot, O2 TV resp CETIN si objednal u vyvojare novou verzi, podle svych vlastnich pozadavku, jenze ten vyvojar s nim slusne receno vyxxbal, a jde jen o penize,v te aplikaci je umyslne chyba, a ten vyvojar ted chce vypalne, a O2 nechce zaplatit, a O2 to opravit nemuze, takze ted se ceka kdo z koho, proste dokud O2 nezaplati nikdo tu chybu v app neopravi, a tohle je verejna verze toho problemu, a proto existuji verze z jineho zdroje kde je ta chyba uz opravena a tim padem to jede bez problemu a perfektne. o spatnem internetu nekterych ovecek z O2 ted nemluvim. věř nebo nevěř je to tvoje vec. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

no to si ale musite stezovat u nich, a nadavat na ne, tady to nevyresime, absolutne nechapu proc jste si bral jejich predrazeny box kdyz vsichni vedi ze to na nem nefunguje. a mel jste ctrnact dnu na vyzkouseni, tak jste to mel okamzite zrusit a vratit.👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

Na Canal+ 2,3 běží tenis WTA, což na O2TV vůbec není, jsou nutní 2 operátoři, nejlépe ve společném seznamu ... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

A všichni kdo mají aplikaci O2TV 2.0 přímo v TV, nepoužívat a koupit externí box android... no super :O :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Dobře toto beru a je to vaše verze. Já si stojím zase za svoji. Proč to teda všechno dá se říct vzniklo v době kdy se přišlo s tím, že nepůjdou přetáčet reklamy. Resp. půjdou ale ne zadarmo. Měli při spuštění televize přes internet mraky problémů a známe je tady asi všichni jak se nedalo ani přihlásit před zajímavým zápasem třeba fotbalovým derby atd. To časem (teda na můj vkus hodně dlouhým) vyřešili a fungovalo to všechno dobře a i když určitě ne bezchybičky, tak to bylo stokrát lepší než dněšní stav a za to je přece nejde chválit. Že jste větší odborník a dokážete si poradit jinak je Vám přáno, ale přece jestli se sakra chlubí skoro 3/4 milionem uživatelů (i zde bych s nima moc nesouhlasil) tak se k nim musí přece chovat jinak ne?
Navíc neodpověděl jste si vlastně Vy teď sám v tom posledním příspěvku? Mám pocit, že jste mně dal za pravdu, že tam chybu mají a uznal jste to. Co mě na tom záleží že s nima nějaký vývojář vydrbal jako koncovýho zákazníka. Pokud ji neměli otestovanou a to mít nemohli, protože toto nemůže vidět jen někdo totálně slepý, že se to chová jako nenormálně, tak ji prostě neměli vydávat. Ty podružný důvody nás ufňukánky přece nemusejí zajímat a nerozumíme jim. My bychom jen chtěli minimálně stejnou kvalitu jako byla ta před tím. Je to snad moc..?
No už budu muset končit a díky za diskusi.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

I s tímto souhlasím, že je potřeba pro ten nejvetší sportovní balíček sáhnout pro O2Tv a Skylink např. Ale jde celkem dobře vyžít i jen s tou O2Tv (když je ouze nejvyšší :-/ )

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita obrazu

Tak jo je to nainstalovaný koupení na měsíc....a první dotaz....pustil jsem ČT SPORT HD a můj první třeba blbej dotaz....proč to je mazasice horší jak SD ???? To se nějaký ten datový tok upravuje ? dyk mám jak jsem psal přes 40 mega....proč je to obraz na blití ? co je kde špatně ? to je jak stream někde no name....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra