Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Ahoj, mám Homatics Box R Plus , chci si zkusit na zkoužku dát O2 TV sport , jakou prosím aplikaci na to nejlépe použít ? Přímo od nich ? Nebo je na to něco lepšího / přehlednějšího ? měl jsem před 2 lety Q box a měl jsem od nich už ani nevím jak jsem to tam dostal protože to v "obchodě" není / nejde přímo maistalovat a ikdyž mám bezdrát cca 45 Mbit/s a ping 10ms tak to prostě nešlo stabilně víc jak 30 minut...optika tady bude nejdřív za rok....tak to chci zkusit s tímto boxem znovu....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

ja jen doplnim. zakaz pretaceni reklam a spusteni O2TV 2.0 prislo v jiny cas, a to s tim nesouvisi. a jinak ano, O2 ma ke svym zakaznikum podobne spinave chovani a mozna jeste horsi nez kdysi Skylink.! 👍
a vite co nechapu ? nekterym lidem to nejede, nejede jim to mesic, dva, tri, pul roku, ale oni stale plati, stale cekaji, a nic s tim nedelaji ?! jak je tohle mozne ? to jsou to takove ovecky ? kdyz mi ta sluzba nepujde tri dny bez udani vazneho duvodu tak s nima koncim a davam vypoved.! 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita obrazu

Přitom na PC si zvolím HD upřednostnovat a vypadá to dobře...ikdyž notebook nemůžu srovnávat s TV ...ale na TV to není ani SD ....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@harry88

no zrovna na ČT4 jsem tam na to nekoukal, ale nastavit jde AUTO,HD,SD, ale melo by to mit normalni obraz HNED.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita obrazu

Jo tak jsem to našel i v aplikaci...dokonce tam bylo zaškrtlé UHD....dal jsem HD.....je tam na výběr ještě SD.....ale třeba ta ČT4 je jak ale i ostatná premier sport....mazanice....neustále se mění kvalita...jakoby chvíli HD a chvili SD a horší...takže se nic nezměnilo....nic stálo mě to měsí......fakt na blití...a to nejsem náročnej....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

A už opravdu naposled. Všiml jsem si ještě předposledního Vašeho příspěvku na který jsem nereagoval a přehlídl ho.
Samožřejmě že my to zde tady nevyřešíme, ale i s těma dobytkama se to nedá řešit. Vždycky jen intenzivně na opravě pracují naši technici. Vydají už nevím snad ale 30 aktualizaci a přešlapujeme pořád na místě.
No a k tomu boxu. Já jsem u nich snad od samýho zacátku. Prvně bylo O2Tv jen jako doplňková ke Skylinku a dneska se to už otočilo hlavně kvůli tomu, že mně vyhovuje více skladba pořadů od O2Tv.
No a tak když jsem si pořizoval ten jejich krám box (souhlasím s Váma) tak to ještě byl ten EKT. Na tom mně potom vyběhlo hlášení, že budou v nejblížší době přecházet na nový systém android a že na tomto zařízení to nepůjde dál sledovat. Tak jsem zašel na jejich oficiální prodejnu a tam mě prodali v tý době úplně ten novější box který teda ještě v sobě neměl android, ale několikrát mě ujistili, že přechod ještě není na pořadu dne a v tom jediným se tato společnost asi nespletla, protože to opravdu byla ještě doba, ale až ta doba migrace na android přišla, tak se i toto zařízení dle jejich hlášení povedlo úspěšně na systěm přehrát. Dneska možná mají ještě novější zařízení, ale já nevěřím po těchto zkušenostech s nima, že by to něco změnilo?
Prostě co jako běžný zákazík mám jinýho dělat? Koupit si další jejich krám a přitom si tam nebudu moc vytvořit ani svůj seznam, při posouvání stanic špikou nahoru nebo dolu mně to v polovině hodí zase dopředu, nebo mně tam z ničeho nic v průběhu sledování vyskočí modrá obrazovka s hláškou, že došlo chybě na přehrávači a jde jen zvuk, nebo se zminimalizuje obraz, atd. Tak za toto je teda chválit nebudu když tuším, že za všechno může jen to znemožnění přeskakování reklam resp. puštění si následuícího pořadu a zněj se vrátit do děje pořadu předchozího. Amen.

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita obrazu

Jenom abyste věděli tak to je taková kvalita na té tv že ani nepřečtu název stanice.....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

no rozhodne si nekupovat ŽÁDNÝ jejich box, ani ten jejich abox, proste svuj vlastni androidbox, pokud po te O2 TV opravdu tak touzite.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Tak to je mojí WIFI...ačkoliv naměřím 40mega tak prostě s tím internetem jsou problémy ...už aby tu byla optika...prej mám nějakou starší technologii...na přehrávání filmů to jde většinou...O2 prostě ne....dal jsem tam hotspot z mého LTE telefonu a jede O2 V HD jak víno.....takže net...to je celý...nefím jak v tom figuruje odezva která byla na LTE 4x větší...ale rychlost kolem 90 mega a obraz jede v HD tak jak jsem čekal krásně....takže vím kde to zlepšit....

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Ta je problém v té appce verzi 2.0. Nejlíp jede na výborném Android TV boxu, i ty aplikace určené přímo pro TV stojí za (nevhodné slovo). Jejich Set top box má taky problém, a to i verze používaná přes IPTV, ne OTT. Taková Canal+ apka tam běží jak po másle.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Na druhou stranu, pokud máte u O2 více služeb, tak na retenčním na nefunkční O2TV slyší a je pak prakticky zadarmo.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Kamarád má homatics Q první verzi a na něm aplikaci 1.3.12 SK pro O2. Vše šlape jak má. Akorát ho to po zapnutí vyzývá, aby přešel na vyšší verzi a on to pokaždé přeskočí... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Homatics Box R Plus a O2 TV aplikace

Kamarád má homatics Q první verzi a na něm aplikaci 1.3.12 SK pro O2. Vše šlape jak má. Akorát ho to po zapnutí vyzývá, aby přešel na vyšší verzi a on to pokaždé přeskočí... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra