Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nová O2 TV

Tak jsem se dnes přehlásil do NovéO2TV, zatím děs a běs...chtěl jsem si pustit zpětně zápas LM Kodan-MC a od 70 minuty to neustále padá, prý pomalé připojení, pak zase nějaká chyba...zlatá stará verze. Koukám přes notebook a úplně se bojím to přenastavit na TV ;P .Jestli to bude takto fungovat tak jim to hodím na hlavu. Jaké máte zkušenosti s přechodem na novou verzi vy?

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 764
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Přesně tak.Já patřím bohužel také k těm převedým na o2tv 2.0.Platím si pouze sport balík po dobu trvání naší kapr ligy.Podzim-Jaro.Stará o2tv byla mnohem vychytanější. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Já žádné problémy nemám a to mám starý modem / router Comtrend VR-3026e v2.Stále mě nutí ten jejich box ale proč když to jede.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

verze 2.0 s Archiv CZSK (zatím) bez problémů

Dnes mi napsali, že můj účet je převeden do 2.0. Používám Archiv CZSK na Octagonu 8008 a původní addon Sledování O2tv ... a funguje vše vč. Sportů 1-8 přes user bouquet ... nevím připadá mi, že jak kdyby původní verze 1.x byla ještě funkční ... čas ukáže ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Já jim třeba neplatím jelikož mám uznanou reklamaci na nefunkční o2tv/viz výše/a sami 02 to přiznali že jim to nefunguje tak jak má, a je hafo stížností na nefunkčnost/facebok/ takže je to nedotáhnutý paskvil.Bohužel se nejde vrátit na starou apku kde fungovaly i favoritní programy a né jako tady s nějakou hvězdičkou kam se musím proklikávat když nějaký program chci.
Po staru jsem zmáčkl 12 a byl csfilm a teď je 38 a může se pokračovat, nehledě že hvězdiček je tuším 15 na programování!!
A o tom taky ví že je to paskvil!

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 726
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

To se divím, že toto někdo schválí a uvolní mezi lidi ... opravdu user frendly :)

God bless za Archiv CZSK !

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

no na starou verzi se vratit lze, staci jen chtit, ale proc bych lezl na starou verzi kdyz nova je mnohem lepsi ?! 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

a to jsem jako dostal žlutou kartu za to že moderátor zdejsiho fora je neschopny a podle neho nova O2TV je nefunkcni a nelibi se mu ??? :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

stačí číst co jsem napsal!!
A doplním z 02:
Bohužel u staré aplikace skončila podpora, není možné ji zpět nastavit.

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 726
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

ale lze ji znovu nastavit a spousta lidi na ni take jede, a podpora stare V1 doposud neskoncila, dokonce ji nekterym zakaznikum primo O2 nabizi a instaluje na urcitou docasnou dobu nez ta podpora opravdu skonci a vsem ji definitivne vypnou ale to je jeste na dlouho. a nova verze V2 jede perfektne, je pekna,prehledna,moderni, nechapu co se na tom nekterym staromilcum nelibi.
a upozornuji ze nejsem zamestnanec O2 a ani s nimi nejsem nijak smluvne vazany.
no ono se to asi tezko snasi kdyz je konkurence tedy O2 lepsi nez chlebodarce Skylink no.
a pokud vam O2 pise nebo dava takoveto informace tak proste lze a jinym lidem rika neco jineho.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Jo, to jede ještě na 1.0 ... je to lepší a přehlednější než ten android paskvil ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1 a krokodyl

Možná tu žlutou máš za několikanásobnou registraci... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

to už by měl červenou

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 015
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak tobě v tom případě měli dát rovnou černou 😂👍
a zadnou nekolikanasobnou registraci nemam 👍
ale kdyz holt ses ůl resp AI tak s tim nikdo nic neudela 😂

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Ty už ani nevíš, kolik registrací tady máš... nyní je na BL Krokodýl, tak je v akci Medard 1 a nebo opačně...ůl ne-ůl... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

no jako kámo já tady mám registraci jenom jednu.! :))) takze tve sny jsou opravdu velice fascinujici a inspirativni, asi jako sny toho exemplare elon musk či zuckerberg, ale to je zrejme ten tvuj idealni svet
no zoufalstvi nekterych useru zrejme nezna mezi. co se vam stalo ? drive mozna normalni lide, ale dnes, kdo vam ublizil ? no zivot neni pericko, zhroutil se vam svet nebo jenom zasahl covid ? i kdyz ono to tedy spolu uzce souvisi
tak se prosim te udrzuj pri smyslech a pokud mozno ve zdravem dusevnim zdravi. dekuji.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

O2 to je kvalita dcera na boxu originál od O2 se před ikonou tankisty před zápasem Sparta Liberec se musela přihlásit znova a to se vyplatí... :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

kamarade no pokud jedes pres ten paskvil pres o2tv tak se nediv, ale vsechno ostatni jede perfektne. a fnukani neschopaku vynech.
a jinak-jak uz zde bylo receno -kvaliata to je rozhodne paskvil jenem skylinklive. :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Já tedy nevím,ale četl jsem hodně recenzí na ten paskvil o2tv2.0 a 99% je velmi negativní.Tak jsem nějak zmatený nad tou tvojí obří chválou. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

tak se podivej i na tu anketu na jedne z tech O2 fans stranek-absolutni vetsina zakazniku je s O2TV 2.0 SPOKOJENÁ.👍
550tisic spokojenych zakazniku a naproti tomu 5tisic kterym to z nejakych duvodu nejede. to je prece jednoznacny vysledek.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard1

víš co se říká, papír snese všechno. Takže bych to bral s rezervou ty recenze. Sousedi maj ten jejich přijímač 4K a občas se objeví načítání kolečko nebo to musí resetnout ze sítě. Předtím než se aktualizovala ta Nová verze 2.0 vše ok. V ulici máme teď taženou optiku páteřní větev a zbytek větve pár desítek metru k přípojce k domu původní telefoni kabel. Je to teď znát, že je rychlost vyšší. Předtím jsme tu měli max kolem 20 Mb/s.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

ale jiste, ten jejich smejdbox je problem, a jejich spatny net ktery je leckde je taktez problem, ale ty fnukajici lide si to nechteji priznaz a stale tvrdi ze maji to nejlepsi a ze vsechno maji v poradku, a nikdo jim to nevymluvi. navic je tam ten zasadni problem s app pochazejici ze serveru O2, a to take lide nechapou a nechteji si to priznat. a nechapou to i nekteri jedinci tady na strankach a to si rikaji odbornici.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Proč se tedy třeba konkrétně mě na dvou TV Oled-Philips,Sony aplikace stažená z obchodu po určité době sekne a musí se jedině odinstalovat a zpět nainstalovat?Nic jiného totiž nepomuže.Rychlost internetu je 250 Mb/s.Starší verze to u mě nikdy neudělala. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Toho experta , který tady má několik registrací a každou chvíli je na BL nemůžeš vůbec brát vážně... asi ti poradí že si máš koupit k TV Sony, Philips externí android boxy :O :laughing:
Ty samé poznatky mám v mém okolí také, přitom Skylink live jede na těch TV poměrně OK... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

no prave proto ze mas tu spatnou aplikaci stazenou z obchodu play. stahni si ji z jineho zdroje a pojede ti to perfektne. jenze to ti z O2 nikdo samozrejme nerekne. cely problem je jen ta chybova aplikace.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

vubec nechapes podstatu toho problemu. ale to je tvuj problem. takovej odbornik. 😂
a skylinklive je jen mazanice nic jineho.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra