Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nová O2 TV

Tak jsem se dnes přehlásil do NovéO2TV, zatím děs a běs...chtěl jsem si pustit zpětně zápas LM Kodan-MC a od 70 minuty to neustále padá, prý pomalé připojení, pak zase nějaká chyba...zlatá stará verze. Koukám přes notebook a úplně se bojím to přenastavit na TV ;P .Jestli to bude takto fungovat tak jim to hodím na hlavu. Jaké máte zkušenosti s přechodem na novou verzi vy?

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 764
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Jak hodnotíš kvalitu obrazu na O2tv ? Já to mám pouze na Octagonu přes Archív CZSK a na 165 cm úhlopříčce nic moc. Díval jsem se a v Archívu je pouze rychlostní omezení (zde mám Unlimited), net rychlost mám 500 Mbit/s. Ve srovnání např ČT2 (Skylink) a ČT2 (O2tv) je satelit značně lepší. Další zhoršení obrazu je patrné u přenosů, které sama O2tv vyrábí (cz hokej a fotba). Když je přenos převzatý z mezinárodní sítě a nejsou rychlé scény (např. golf), tak je to lepší ... ale celkově dost bída

Je pravda, že nemám zkušenost s žádnou Android aplikací ... tady je Archív o 100% lepší co do uživatelského komfortu ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Tak je jasné, že čím větší TV tím jsou patrnější nedostatky. U 50 palcové TV je to celkem OK, ale sat je lepší ,to je jasná věc. Co do uživatelského komfortu plný souhlas, hlavně v porovnání s tím paskvilem O2TV 2.0 ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Podstata problému tedy je, že zákazník musí někde po netu shánět nějakou jinou aplikaci , kterou mu u O2TV zatajili...no super firma ...mazanicím O2TV s Skylink live zdar, lepší na kvalitu obrazu je sat. ;) :)))
P.S. Tvé druhé Já Krokodýl je už volné, tak můžeš... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Měl jsem aplikaci O2TV Sport v Nokia 8010 na tv 55" a obraz daleko lepší než Skylink Live.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 980
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

takze nevis. ale to jsme prece cekali. to bylo jasne uz od zacatku ze nevis. a nevis ani ted. a jenom okolo sebe kopes kopytama. 😂👍 odborniku.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Takže těch 550 tisíc spokojených zákazníku scháněli tu aplikaci někde na netu.A těch 5 tisíc používá aplikaci dodanou do obchodu ke stažení?To fakt myslíš vážně? ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

kamarade bud chces aby ti ta nova O2 TV fungovala a fungovala perfektne a nebo se chces zaradit po bok tech kazdodennich fnukalu na internetu.
ty cisla 550/5 jsou pouze ilustrativni na dokresleni celeho stavu, ale to snad kazdy pochopil.👍
a jinak o tom problemu resp podstate toho problemu uz se verejne vi nejmin rok, to neni zadna tajna informace, stahni si tu app 2.33.2 z jineho zdroje nez je O2 nb obchod play a uvidis sam ze ti to pojede perfektne. a nebo se muzes kazdy den koukat na tocici kolecko, to uz je tvoje volba. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1 a krokodyl

Muži mnoha tváří - registrací , pouze konstatuji fakta o podivnosti firmy a její spackané apky... :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

podivneho chovani firmy ano,ale to neni nic noveho, a skylink se chova take tak.
zpackane app urcite nikoliv, ta app je super a funguje skvele,jen ne hold verze od O2, ale to bys musel chapat ten problem o kterem uz se tu mnohokrat psalo a je znam uz rok.
ale o to tu vubec prece nejde, bud chci koukat, a staram se, a nebo nechci koukat, a odchazim, kazdodenni plac jejich ovecek na internetu nema zadny smysl.!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Chci koukat, zaplatím, pořídím doporučené zařízení - apku a jedu a ne že budu někde pokoutně něco stahovat. A jak to mají udělat majitelé TV s uzavřeným systém, kde je apka součástí FW TV a nejde externě přeinstalovat ? :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

To je úplmě jednoduché,je třeba podpořit prodej jejic aušus krbiček a aušus routrů,změní systém a hned se jim zvedne prodej jejich šrotů za nemalý peníz!

Prosat
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 1 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Prosat

Souhlas, předražené harampádí jde pak na odbyt :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Aha, ty jsi opět na BL..., tam se tady brzy objeví Krokodýl... :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra