Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balicky sluzeb

Po roce mi přišlo nové předplatné pro sat a internet předplatné u Skylinku, nově chtějí (prý v rámci akce) za KOMBIplus 399/měsíc (dříve jsem platil 349). Dostal někdo lepší nabídku? Při dotazu u operátorky na balíček Premium (599) mi sdělila, že neposkytují žádné slevy, jediná volba pro mě se slevou je právě to KOMBIplus, jinak vše ostatní za ceníkové ceny. Jak jste na tom ostatní? Dá se ukecat něco lepšího? Děkuji

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Dá se odejít,jsou to vydřiduši.

dulin
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 985
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

do 31.3. mají akci na doplňkové balíčky HBO nebo Canal+ a k tomu zdarma 62 programů Digital a videoteky. Cena 2350 - 2850 za rok. https://www.skylink.cz/televize-pres-satelit/balicky#doplnkove

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Skylink

To ano, ale zatím jsem nenašel adekvátní náhradu. Využívám doma příjem přes satelit a jinde pak příjem přes internet (přes aplikaci ve smartTV). Z původního multi mě "donutili" přejít na kombi, kde mi to každoročně zdražují o 50 Kč (nejde ani tak o peníze, jako o princip), platím si HOBMAX za 132/měsíc, tak jsem si říkal, že bych ušetřil při tom balíčku premium (appletv ani nevyužiji), ale zase připlácet se mi zbytečně nechce.

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

siddhart

Mám to teď úplně stejně také se mi nelíbí každoroční zdražení dříve kuli fotbalu což jsem ještě bral teď je to zase tenis na nových NS 5 a 6.
Zkouším to samé co vy protože ty jejich ceny se mi moc nelíbí přemýšlím o iptv za 300kc....na TV stejně moc nekoukame a stejně spíš jede klasika ČT, nová, prima... Žádné filmboxy, NG apod.... Máme Disney+ a HBO max na to koukají děti na Disney a hbomax za 132kc neřeším občas tam něco je taky. Jinak od skylinku mám stejnou nabídku jako vy. Dříve jsem kecal 1000kc slevu teď to dávají přímo do zákaznické zóny ty akce. Teď jsem na 3 měsíce vzal za 500kc kombi+ s aple TV že zvědavosti kouknu na ty seriály a pk to vypnu a buď vezmu za 400kc komvi+ nebo konkurenci iptv. Satelit je stejně při bouřce, vánici, velkým lijaku nepoužitelný. Kdežto net jede vždy. Co jsem koukal na aple TV to tam mají jako je 30 seriálu a filmů??

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dulin

Když mi sem hodíte vaše emaily tak vám pošlu bezkonkurenční nabídku. Sat+ internetové přístupy.

Michaellka
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 18
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Dvb-t u vás nefunguje?

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

To je pouze výměnou za emailovou adresu? :) Co nejdříve dobrou radu a pak poděkování? :)))

higgins
Registrace: 6/2023
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

ty je chceš poslat na black list ???

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 015
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

No píší, že tu akční nabídku mi garantují do konce února, pak už klasika podle ceníku. Prý když si teď objednám ten premium balíček, ještě březen platím za starou cenu kombi a až od dubna cenu balíčku premium...

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

@siddhart

Jestli mi dáš email tak ti pošlu nabídku za 1800 na rok.

Lansence
Registrace: 4/2022
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

co bl.b.nete

Na webu parabola.cz je zakázáno:

2) zveřejňovat osobní údaje
zveřejňovat osobní údaje, e-maily

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 015
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ Žiadne e-mailové adresy

Prosím, nezverejňujte vaše e-mailové adresy, Pravidlo 2 tohto webu jasne hovorí o zákaze zverejňovania e-mailov,či akýchkoľvek iných kontaktov.
Údaje je možné posielať iba cez súkromné správy,ak ich má užívateľ aktívne.

Octagon 8008 mini Karty SKY DE, Skylink Astra 19.2E,23.5E,Thor 0.8W

Mego
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@siddhart

Uz som to tu pisal, ale napisem to znovu:
Ked Skylink oznamil, ze zvysuje ceny a rusi (neberte ma za slovo) balicek Kombi, ktory som mal dlhe roky za cenu 15,90 Eur a namiesto toho mi ponuka balicek Kombi+ za cenu 19,90 Eur. Kedze balicek + oproti standardnemu Kombi obsahuje navyse iba blbe a mnou nechcene futbaly, protestoval som pisomne.
Obratom prisla ponuka: Balicek Kombi+ za kompromisnu cenu 17,90 Eur na jeden rok - a potom sa uvidi.
Ponuku som prijal - Kombi+. Takze de facto mam, co som mal a platim navyse 2 Eura mesacne namiesto 4. Lepsie to uz vyjednat asi neislo.
Poznamka: Satelitny Skylink so vsetkymi sluzbami a supportom nema na Slovensku adekvatnu nahradu - pre to som zostal U Skylink.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 007
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

Niekomu bez PM, s registráciou 7/2015 a 17 príspevkami by som načo posielal E-mail ?

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 270
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Reno

Ano, udělal jsem to stejně, slevu mi ale nenabídli, resp. nižší cenu multi Rv

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Nechcem tu ruzputat nejaku burlivu diskusiu, ale napr. ani Antik nema zlu ponuku. Ale je pravda, ze satelitny Antiksat je okliesteny. Ak sa ale jedna o hybridny prijem s ich prijimacom a ponukou 1+1 zadarmo, tak sa o tom da uvazovat. Ja mam ale oba - skor rozmyslam, ktoreho sa vzdat, lebo je toho aj celkom dost. :-) Ani u Skylinku to nie je zle a satelitny obraz ma zrejme mierne o nieco lepsi. Ale ako pisem - s Antik prijimacom je to relativne adekvatne (aj ked samozrejme nie uplne rovnake kanaly, ale to nie je u ziadneho operatora). Ale zalezi aj na osobnych preferenciach samozrejme. Co mi este u oboch vyhovuje a preco som nikdy nesiel napr. na Digi/Magio, resp. byvale UPC a neskor Freesat - je zmluva a viazanost. Toto u Skylinku ani Antiku nastastie nie je povinne a tak mi to vyhovuje.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Nepotřebuji žádnou registraci, dělám pro satelitní platformu, tak nevidím důvod proč bych někomu nemohla poslat nabídku. Stěžovat si tady ano, ale odkud tady někdo chce řešit skutečně problémy tak vás hned zablokuji, super :)))

Michaellka
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 18
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolle

Ano, Antik v porovnani so Skylink zaostava v kvalite obrazu, kvalite zvuku a v portfoliu kanalov. Navyse, ak mam spravne info, na prijimanie ich kanalov je nutny externy (ich) prijimac a to ja nerad. Takze Skylink.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 007
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

Doporučuji si přečíst pořádně pravidla tohoto webu:
P1-g+P2 a taktež se dá použít P3-b.

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 726
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

Proti tomu sa neda namietat - je to tak.

Myslim si vsak, ze pravidlo P1g je znacne obmedzujuce a mozno by bolo vhodne prehodnotit jeho platnost.

Co tak zistit nazory prispievatelov nan v ankete? Len taky napad.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 007
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Michaellka

Tiež robím pre 3 satelitné platformy a ak chcem, aby mi niekto poslal e-mail, tak rešpektujem, že v zmysle pravidiel potrebujem PM.

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 270
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

A prečo by parabola.cz mali strpieť neplatenú reklamu ?

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 270
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Za 18 příspěvků to nikdo PM nepřiděli. Taky jsem čekal.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 980
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

jooo tak to je masakr, dve e, kvuli tomu bych obvolal celou republiku, na tom se da vydelat tezky prachy :)))
a skylink nema na slovensku adekvatni nahradu, tak to by melo byt nekde zapsano zlatym pismem, tak to jste na tom hodne spatne.
a k tem pravidlum tady a zaostalosti tohoto webu se ani vyjadrovat nebudu, tak hlavne ze chcete starou verzi O2 TV. at zije reklama.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Tak to musis byt na seba hrdy. Mas to najlepsie a este k tomu za najlepsiu cenu. :)))

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 706
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra