Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balicky sluzeb

Po roce mi přišlo nové předplatné pro sat a internet předplatné u Skylinku, nově chtějí (prý v rámci akce) za KOMBIplus 399/měsíc (dříve jsem platil 349). Dostal někdo lepší nabídku? Při dotazu u operátorky na balíček Premium (599) mi sdělila, že neposkytují žádné slevy, jediná volba pro mě se slevou je právě to KOMBIplus, jinak vše ostatní za ceníkové ceny. Jak jste na tom ostatní? Dá se ukecat něco lepšího? Děkuji

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink sluzby

Děkuji všem za názor

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Milý diváku,

už 2. března startuje první závod sezóny - Velká cena Bahrajnu. Jaký bude nový ročník? Obhájí Verstappen svůj čtvrtý šampionát? Jak zabojuje Hamilton, který letos pojede naposledy za stáj Mercedes?

Všechny závody formule 1 uvidíte letos na novém programu Nova Sport 5, který na konci února najdete v našem programovém balíčku Kombi+.

Až do 15. 3. můžete využít akční cenu balíčku a obnovit si předplatné satelitní a internetové televize Skylink na celý rok jen za 349 Kč měsíčně. Stačí kliknout!

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 241
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Chlapci, nezavidte! Aj vy to tak mozete mat :)) :)) :))

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 007
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Taky mě přišlo do emailu za 349kč kombi+ R^

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ceny

Mne bohuzel nabidli jedine tuto variantu za 399, vysvetleni, ze jim to generuje automaticky system podle historie, a pry cerpam zvyhodneni od roku 2018, tak s tim nic jineho neudelaji, jinak cokoliv jineho za cenikovou cenu. Padesatka mesicne me nezabije, slo spise o pricip.

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

O ceně jsem zatím s nikým nejednal

O ceně jsem zatím s nikým nejednal, ale chystám se kontaktovat Skylink a pokusit se vyjednat slevu. Mám s nimi již dobré zkušenosti a věřím, že se dohodneme. Také jsem zde našel několik dobrých slev https://www.aktualne.cz/pres-80-spotrebitelu-uvadi-ze-jsou-kupony-hnacim-motorem-jej/r~59ebb452431211ee93abac1f6b220ee8/

Danamin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nápup přes zákaznickou zónu

A tady jste to nezkoušel https://zona.skylink.cz/web/login ?
Taky mi přišla složenka s drahým balíčkem. Přihlásila jsem se do zóny a měla jsem tam na výběr z několika balíčků za výhodnější ceny.

monikash
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nákup přes zákaznickou zónu

Tam nemam vubec nic, jedine moznost prodlouzit za cenikovou cenu. Ta jejich akcni nabidka Kombi za 399 mi prislo postou do schranky. Jak jsem psal vyse, tvrdi, ze jim to generuje automat (takto mi to tvrdili i minule), argument, ze soused to dostal za lepsi cenu neberou, odkazuji se na to generovani automatem, pry individualni nabidky delat nemuzou.

siddhart
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

@siddhart

to co nabizi v zakaznicke zone "je individualni" nabidka 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Mě se v zákaznické zóně cca před 3 dny změnila cena při platbě kartou z 399kc na 349kc coz už jde a využil jsem to

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

čtyřhra finále - Siniaková

Kde bude... ? Snad zařadí Canal+ sport 2,3.... :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicky sluzeb

Tak to je na Canal+ Sport 2... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jackino

jackino Kde jsi to vzal ? Mě zase přišlo zdražení KOMBI + na 499 kč https://www.skylink.cz/televize-pres-satelit/balicky/kombiplus satelit 10 let u nich a ty píšeš předplatné satelitní a internetové televize Skylin za 349 //// Až do 15. 3. můžete využít akční cenu balíčku a obnovit si předplatné satelitní a internetové televize Skylink na celý rok jen za 349 Kč měsíčně. Stačí kliknout! ////

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

ted jsem si tedy omylem pustil to finale ctyrhry, jako dobre ze to davaj, ale proste ten obraz neni dobry, neni to ostry jako treba eurosport nebo i novasport, proste je to mirne rozmaznuty, stejne jako vsechny ostatni programy Canal+ na skylinklive. bohuzel.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

Stando, mě přišlo to samé na e-mail, Kombi+ za 349 Kč měsíčně - stačí jen kliknout. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Jedu primárně přes sat a tam je to OK... Skylink live jenom občas, když je zajímavý zápas na trojce, která na satu není.
Kvalita je jednoznačně na satu lepší... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

On není ani na aplikaci Canal+ ostrý a ne jen ve Skylink Live. Tak si nevybereš.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 980
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak sat samozrejme ano tam je to bez problemu, ale skoda toho skylinklive ta kvalita by tomu prospela a hodne pomohla R^

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra