Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Chybove hlásenie v Skylink internet live TV

Zdravim tu všetkých.Chcem sa spytat že prihlasenie prebehne v poriadku , ale prehratie programov mi vyhodi chybu W004.V televizore LG to funguje ,aj v PC. Co tento kod chyby W004 znamena.Zariadenie /telefon/mi priradi ako neznáme.Co stým???Dakujem. :((

mastru
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 148
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chybove hlásenie v Skylink internet live T...

Chyba C004 vyžaduje přepnutí na 720p, ve kterém Sk.live jede. Tohle je zase nějaká novinka?

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chybove hlásenie v Skylink internet live T...

Nejspíš se bude jednat o hlášku, kdy jsou aktivní dvě zařízení a na třetím zařízení je to bloknuty z důvodu omezení spuštění na více zařízení najednou a to v počtu tři a více. Zaregistrovat se můžeš na pět zařízení, ale vždy si muzes spustit službu pouze na dvou zařízeních najednou.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 956
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Vdaka za odpoved..chybu vyhodí ,, W004 ,, nie C004..

mastru
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 148
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Vdaka za odpoved . HYPER , Aj ked mam vypnutý televízor , aj počitač ,robí to stale, ta chybova hlaška W004.Skušal som skylink internet live aj na Motoroli a všetko bez nadeje.Ked otvorím v počitači Skylink internet live TV mobil Samsung Galaxy mi priradí ako nedefinovaný,alebo aj Motorolu.V minulom roku mi všetko fungovalo. Neviem či nieje chyba v aplikacii. :(

mastru
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 148
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chybove hlásenie v Skylink internet live T...

ja mám podobný problém, SLTV mi nechce otvoriť jeden rozpozeraný film z archívu Markízy, píše, že nelze sledovat, je to nabednu dosť problémová služba, nepomáha reštart ani iné štandardné postupy na vyriešenie problému....

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mastru

nevím jestli to je ono,mě asi před měsícem nešel spustit na mobilu,tak jsem musel koupit jiný

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Chybove hlásenie v Skylink internet live TV w004

Takže chyba v prehrati programov skylink internet live TV ,, kod w004 je : V nastavení mobilu sa musi velkost písmen nastavit na predvolené.Nie večšie ,alebo velke.NA PREDVOLENÉ!!!!Potom aplikacia Skylink internet live TV bude správne fungovat prehravanie programov.

mastru
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 148
Odpověď v diskusním vlákně
 

mastru

Díky za informaci, aspoň budu zase o něco chytřejší co je hláška w004.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 956
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mastru

R^ R^ R^ R^ R^ R^ R^ R^ R^ R^

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mastru

moc díky,já si kvůli tomu koupil nový mobil,zajímavé,že to dřív chodilo a nikdo s velikostí písmen nic nedělal,nechápu,jak to s app souvisí,to by měl skylink někde oznámit,nebo opravit,díky

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra