Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Dotaz začátečníka

Satelitní set top box s PVR pro Skylink

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit, jaký přijímač zvolit. Dnes mám Kartu Skylink IRdeto v modulu Smit v televizi LG vše z roku 2012. Potřeboval bych, aby se mohlo nahrávat na HDD a pak dle potřeby přehrát v PC.
Děkuji za radu.

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

Návod na linux připraven, mohu poslat... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Email máš v inzerátu, děkuji.

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Psal si, že máš Pulse4K. Mám asi už nainstalováno a programy Skylink. Ale nemohu přijít na to, jak je seřadit. Pozemní set top boxy i televize není problém, ale tady nevím..
Můžeš mi poradit?

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

Inzerát zatím nevidím, to seřazení programů je v tom návodu popsáno... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Už tam je, nejsem zvyklý potvrzovat inzeráty(běžně to nebývá), tak jsem to přehlédl. Z hlediska přerovnání stanic tam mám pouze to, že po instalaci se zobrazí seznam programů a jsou seřazeny dle oblíbenosti a pomocí šipek zvolíme svůj soubor a potvrdím OK. To je jako ono?

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

Jak jsi ladil programy ? Fastscanem ? :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Nastavil jsem "nějak" tunery a dal automatické ladění.

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

No a ak chceš zmeniť poradie programov, tak treba mať na obrazovke otvorený "zoznam programov", potom cez Menu si nájdeš a povolíš položku "zapnúť presun programov" a môžeš pomocou kurzora a tlačidla OK presúvať programy v zozname programov. Ak chceš zrušiť presun programov, tak zase zoznam programov, Menu a "vypnúť presun programov".
Toto co popisujem, je manuálna úprava zoznamu obľúbených programov pomocou DO. Samozrejme v praxi sa to dá urobiť aj cez PC pomocou dreamedit programu, alebo ide to aj cez webif.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 643
Odpověď v diskusním vlákně
 

Satelitní set top box s PVR pro Skylink

Takže naladěno, jen mám problém s tím, že mi nechce současně s nahráváním jít sledování jiného kanálu. Asi je někde chyba v nastavení tunerů. Nevíte, v čem je chyba?

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní set top box s PVR pro Skylink

Používáš kartu ve čtečce nebo modulu Irdeto ?

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Mám modul Smit a kartu Irdeto

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

To může být problém, doporučuji použít vestavěnou čtečku a správně nastavený oscam. Připojení předpokládám - 2 koaxy. :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Ano, dva koaxy jak jste zmiňovali. Uvidíme, zkusil jsem jiné nastavení. Ale nevím proč mi po přerovnání programů a jeho uložení se vše vrátilo do původního stavu při dalším spuštění. Nikde jsem neviděl, jak při dvou tunerovém přístroji přepínat a volit tunery.

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

Asi tam bude zapnutý Fastscan, tak proto se programy přepíší zpět... bude nutno jej vypnout. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Díky to mně nenapadlo.. :)))
Jak zkouším něco nahrávat, stává se, že některé nahrávky nejdou přehrát, jsou poškozené..

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní set top box s PVR pro Skylink

A nahrávají se odkódovaně ? Při použití čtečky + oscam lze třeba 2 programy nahrávat a třetí sledovat... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Programy by měly být nahrávány dekódované. Jsou to soubory .ts, ale ne všechny jdou přečíst v počítači. Včera jsem na zkoušku nahrával dva pořady současně, jeden se dá přečíst, druhý ne. A musím přiznat, že mě připadá, že kvalita obrazu z tuneru v televizi je lepší než z tohoto set top boxu.

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

No to bude asi tím, že jeden je dekodovaný a ten druhý co nejde přehrát není odkodovaný... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

To je tím, že nestíhá oba dekódovat nebo nastavením?

bumbacin
Registrace: 2/2024
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bumbacin

Je to tím, že karta je v modulu Irdeto, když se dá do zabudované nakonfigurované čtečky, tak to bude OK. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra