Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

TV Barrandov - chudák Soukup

Na Barrandov Televizní Studio a.s. bylo vyhlášeno meratorium před zahájením insolvenčního řízení. Na rejstříku jsou zatím jen 4 dokumenty. Ale obvzláště dokument, který nabízí 406 stránek, je velmi výživný. Zde se dovíte, kolik stojí pozemní či satelitní vysílání, jaké jsou odměny účinkujících, střihačů, kameramanů atd...Ohromné počteníčko pro zvláště otrlé povahy. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, ale chce to vydržet studovat, je toho prostě hodně.

kynolog07
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Barrandov - chudák Soukup

No tak telka která dluží miliardu...
Se divím že nedávno do ní vstoupil Investor.
Já bych celej Barrandov koupil max za 1kc a hned bych jí zrušil a udělal nový projekt.
Bohužel je to odepsaná značka... I tím co tam vysílaly se lidi jen tak nevrátí. Kdyby tam teď dávalo ty nejlepší filmy co jsou vysílat

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 319
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kynolog07

pošli mi to pls ďakujem

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

Doufám, že neporušuji pravidla: zde odkaz na IR.
https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=1179A6B6E0BA9BA4E06333F21FACECCA

kynolog07
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Barrandov - chudák Soukup

mali by ukončiť trápenie a uvolniť priestor v dvbt2. primy spolu v muxe aj novy

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 216
Odpověď v diskusním vlákně
 

Je naprosto neuvěřitelné,

jak se dá v této zemi podnikat. Nadělat stamilionové dluhy, a pak vyhlásit úpadek. Přitom všem brát nemalé peníze a žít jak baron! Tahle firma měla už dávno zkrachovat. Nechápu, že věřitelé vydrželi tak dlouho.

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Barrandov - chudák Soukup

Chudáci jednoduchší ľudia, čo to sledujú...

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra