Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nova Sport 6 v Skylinku

Vyzerá to, že sa Nova Sport 6 v Skylinku nedočkáme, takže žiadne MotoGP ani UFC, hlavná vec, že peniaze od zákazníkov pýtajú a za čo? Doteraz nie sú schopný zaradiť ani Eurosporty za ktoré adekvátnu náhradu neposkytli. To je hanba, keď Telly sa dohodlo aj na zaradení Nova Sport 6 do svojej ponuky.

Milan1985
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 78
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Dají, možná ne letos ale příští rok třeba ale kromě NS6 budou chtít i Premier Sporty

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

já doufám že nedají nikdy,opakuji.Na těch PS stejně nic pořádného není...Nemají důvod,kyslík taky tu exkluzivitu na WTA měl pořád a navíc je to pro ně největší konkurent.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 6 v Skylinku

Mám Skylink , Magio tv ,Voyo SK vidím konferenčák z Premier League a aj z Bundesligy stačí si zaplatiť prislušné predplatné . Dokial má človek na výber tak není problém , dali do toho miliony a pýtajú za to pár eur mesačne .Pri OH 24 bude zas plaču že len toto je v tv namiesto toho aby si človek na mesiac zaplatil Eurosport Player necelé 2€ mesačne. Závod F1 na Nova Sport 5 HD bez reklamy 👏👌 takto sa to vysiela . Kleinov zápas UFC na Nova Sport 6 HD tiež bavil 👊 .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 528
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

To je v poriadku, že máš. Ja má satelit s balíkom kombi+ a ďalšie služby si už platiť nemienim. A to máme so ženou dokopy príjem 3 tisíc eur. Toto je jednoducho vec princípu.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

sport6

tak kde budou dávat NOVA SPORT 6 VŮBEC!!!! GP !!! kromě O2 ,co zahraniční , internet , atd prosím.Snad to Nova dělá svalně aby jsme to nemohli sledovat. !!

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

na Telly samozřejmě...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

ty myslíš toho operátora TELLY u nás ho nikdo nechce mazanice a co krachuje hmmmm takže o penězích to není!!!!! :laughing:

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

V internetovej aplikacii Telly to mas v HD kvalite, tak kde je problem? Alebo ako som pisal slovenske Voyo, tam je to tiez v HD.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 6 v Skylinku

Kdo si platí dobrovolně Skylink, není zdravý člověk.

Polasek
Registrace: 3/2021
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

Polasek

Já mám Skylink už nějaký ten rok a zatím si nestěžuju. K tomu mám na zbytek sportu co není na Skylinku Telly a vyhovuje mi to. Platit si u Telly internet nehodlám jenom proto abych měl NS 6 v HD. Až to bude na Skylinku tak to bude, zas po tom tak neprahnu. Občas ten fotbálek je i na NS 5. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 956
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

kolik stojí sport u tebe na teĺy.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra