Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

VU+ solo 4k

Ahoj všem potřeboval bych radu ohledně tohoto přijimače,chtěl jsem zprovoznit archiv cz/sk nikdy jsem to nepoužíval chtěl ho dát pod pergolu až bude teplo na O2tv,skylink,Netflix a takový ty blbosti a zprovoznit dvbt2 nýbrž starý Philips nemá tuner ale pod pergolu v pohodě stačí je to led tv žádný podsvícení a obraz můžu říct velice ale velice dobrý ,ptám se dají se dát sat.programy a o2tv se skylinkem do jednoho seznamu kanálů?A pak to nejdůležitější mám v něm VTI 15 verzi kdysy tam byla ještě vti 13 na ní to jelo ale teď to chci spustit a ono mi to píše vyhledávám aktualizaci čekejte tak čekám a ono nic pořád to stejný nechám to asi půl hodiny a nic a pak to nejde ovládat a nijak ukončit musím udělat tvrdý restart a pak se přijimač normálně rozjede pokud to udělám stejně tak znovu to hledá a pak musím dát znovu tvrdý restart nevíte kde dělám chybu a nebo co s tím díky za rozumný rady.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ solo 4k

Kamarád má solo4k, ale v něm má openatv 6.4 a tam má vyexpedované programy O2 na konci setingu. Archiv czsk má verzi 2.6 U VTI nevím, ale drobný dotaz box má připojený net.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 783
Odpověď v diskusním vlákně
 

fanyn

samo že je připojený na net 100mb, tak blbý zase nejsem jen to nejde rozjet

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ solo 4k

Ahoj. Pokud to budeš chtít co nejjednodušeji tak je podle mě základ zbavit se toho VTI a dát tam buď Openpli nebo Openatv. Jinak si zjisti co archiv umí protože např ani Netflix a ani Skylink live kvůli DRM Archiv neumí. Aby jsi se s tím nedělal zbytečně.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

blacker91

teď to zkouším na uclanu 4k a tam jde na openatv a funguje,když tam nahraju openatv do toho vu+ budu muset to kompletně nastavovat jedná se mi o oscam a nebo se jen změní systém?

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ solo 4k

Smaže se všechno včetně oscamu.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Zkusil bych stáhnout nový image přijímače od někoho kdo tam má instalaci archiv cz/sk a nahrát ho dk mašiny. Postup je všude na netu. Image najdeš rovněž. To by mělo pomoci pokud ovšem není problém inde..

satman15
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 172
Odpověď v diskusním vlákně
 

Omluva

vývoj diskuze předběhl můj příspěvek. Takže sorry

satman15
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 172
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman15

Díky zkusím se podívat po jiném image

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Na archiv czsk je internet 100mb pomalý. Jedině přehrávat v horší kvalitě. Dělá to v poslední době i přez KODI.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

VTI 15 net 300/300. V pohodě.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ solo 4k

@kanon
Máš ode mně zprávu.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 783
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

dík za odpověď na uclanu 4k to je jak píšeš tak se na to asi vyprdnu a pojedu přes android box tam vše frčí jak má i když nevím jak je to možný že na 100mb netu to nejede na uclanu a na androidu to jede.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ solo 4k

Dej tam OpenATV a pojede to, já to provozuju ještě na verzi OpenATV6.3, ale pojede to i na OpenATV7.3, včera jsem ji nahrával na Zgemmu H9 Combo jako čistou instalaci a jede to v pohodě.

VU+ Solo 4K OpenATV 6.3,VU+ Solo2 OpenATV 6.3,Zgemma H9 Combo Multiboot 1.OpenATV 6.3, 2.OpenATV 7.3, 3.OpenVIX 5.3, 4.PKT Hyperion 6.4.2

Kopo
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra