Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

O2tv na O2tv2.0

Chci se zeptat, celou dobu jsem mel O2TV a vse fungovalo v pohode. Ted ja to predelali na tuto novou O2TV 2.0 tak se nemohu prihlasit. Jak na to, nebo se musim znovu zaregistrovat, diky za odpovedi

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sance

Ty jsi především (nevhodné slovo), který neumí ani pořádně položit dotaz, to je asi tak všechno. Jestli jsou tady lidé, kteří jsou ochotni kvůli tobě ztrácet čas, je věc jiná. Podle mě by se takovým lidem jako ty pomáhat nemělo, blbost není sice trestný čin, ale neměla by se přehlížet. Navíc, když se dotyčný neumí chovat...

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

Možná by se stačilo podívat jen na jejich stránku.

https://www.o2.cz/podpora/o2-tv/nemuzu-se-prihlasit-do-aplikace

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Taky si někdy říkám, zda některé dotazy jsou myšleny vážně. Naprostou většinu dotazů zodpoví strejda Gůgl. Vím, že lidé só rózné a žádné učené z nebá nespádol... Napřed odpovím normálně a neprojevím podiv nad tím, že to neví. Pokud vím, tak k tomu přidám svou zkušenost, kterou by třeba dotyčný nevyčetl. A o tom to tady je. Jsem vděčný za poděkování a spokojen, že se tazatel posunul na své cestě trochu dál. Na druhou stranu je to tu i fórum odborné a ne mateřská škola. Základní věci by měl mít každý nastudované samostatně, aby zbytečně nezatěžoval a nepřipravoval o čas skutečné odborníky, jako jsi bezesporu Ty a mým eminentním zájmem je, aby ses nenechal vydráždit a netrpěl hypervitaminózou z nějakého ovoce. To pak trpíme především my.
Takže závěrem bych Tě poprosil být shovívavější a krotit Tvou výbušnější povahu. A ostatní zase o toleranci k některým Tvým reakcím. Je to nevhodné slovo začínající na k.... pro dobro věci. Světu mír. Montér Tolja Křupíno

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 715
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krupino

🤣🤣🤣🙏🙏🙏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

v dotazu rovnou napiš,kdo ti nesmí radit a máš klid

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krupino

chcimír 😂👍 ale on chce válku, on je tím amerikanismem přímo posedlý 😂
jenže SANČA se zeptal jednoduše a správně, a na O2 infolince mu neporadí 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Rada je na internetu. Stránka O2tv.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

tak tak, takze at mi neradi vároš, dawis, zetor, behstrom, oidi, a urcite si vzpomenu i na dalsi :ogre: 😂👍 ;P

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Mě můžou radit všichni. Získávám širokospektrální informace, které si vyhodnotím už sám. Navíc mám zapnutou ochranu proti ponížení.
Taky mám na paměti větu mojí mamky:"Všechno je jinak."
Komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci...

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 715
Odpověď v diskusním vlákně
 

Krupino

Tak jistě, má výbušnost je v tomto případě zcela na místě. V současné době skoro výhodou:))
Sanca neumí položit dotaz a když ho na to upozorním, tak je zle? Neexistuje.
To bychom špatně dopadli.
Bohemia: když už tedy, nazývej mě prosím kapitalistou, ne amerikanistou. Mám na to tak trochu právo:)

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

A hádáte se mezi sebou. Tento příspěvek byl pouze výkřik do tmy od nicka, který je mimo. Ostatně tady je to normální. Rady dostal a nic. Ani nenapíše zda mu to jede.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

@milde.Jo jo zprovozneno, diky a i normalnim lidem, které tu poradi a pochopili moji jednoduchou otazku a jsou v pohodě. Ne jako nekteri rejpalove atd. R^

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Souhlas. Hádek je tu zbytečně moc

Moc nechápu jak si lidé stěžují na tenis. Chápu, že O2tv měla více zápasů, ale dívat se na cz hráčku 88. na světě na 17tém kurtu s kamerou umístěnou 2m nad zemí, kde nejde vidět druhá strana dvorce ... to opravdu není nic zajímavého

ATP tenis má u turnajů 250 a 500 distribuci jen hlavního kurtu, u ATP 1000 jsou kurty 2. Jen u několika turnajů (např. Miami, Madrid) je víc feedů ... Na další kurty je potřeba jiná smlouva a Telly podepsala smlouvu základní. Ale to stejné s umístěním kamery je i u mužských turnajů ... tak není o co stát

CZ a SK mají nevýhodu, že velké společnosti typu Sky a Canal+ se regionu dlouho vyhýbaly. Dnes tu máme Canal+, který pomalu (ale opravdu pomalu) se zabydluje.

O2tv se doustředuje na domácí soutěže (fotbal + hokej) a uvidíme jak to bude dál s fotbalovými právy

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

no pochybuji o tom ze jsi skutecny kapitalista, ale pouze zasneny asocialni amerikanista. kapitalisto. :)))
hlavne ze to sančovi jede.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Chlapi, nelejte to pivo z voken...

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 715
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

Taky o tobě pochybuji a nenazývám tě tak, jak mi připadáš, páč tě neznám. Tak se zkus chovat podobně. O mém vztahu k USA víš také absolutní ho...

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

dobra, no na zelenou kartu nejsi, ale dam ti amnestie, tak na me nereaguj, a ja nebudu reagovat na tebe, a nerad mi, prosím, dekuji. :)))

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

Tobě radit? Bože můj, kde bych na to vzal sebevědomí...
Nediv se mi, nemůžu si nechat líbit, když se o mě otírá každý vocas...
Vzhůru tedy a také děkuji.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

vidíš, a už jsi zase sprostý, a pak se divíš 😂
tak podle me jsi pouhý fanatik s jednostrannym a omezenym pohledem na svet.! 👍
a tím končím.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

Tak jestli je ti milejší označení třeba soudruh místo vocas, tak prosím. S rýpáním v našem případě jsi začal opět první ty, tak se také nediv, ty mravokárče.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

no klidne mi rikej svobodomyslny demokrate 😂👍 a rozhodne pravice, ale NE kapitalismus.! a sam urcite vidis ten posun-B9.
ale nechame to být.
tak zdar.
vynechame politiku, ekonomiku, jenze tohle souvisi se vsim. jen tady to asi chlapci stale nechapou.
tak se mej. mam praci. 👍
a nechci te dostat do ovocneho raje.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2tv na O2tv2.0

Kohouti jak to souvisí s příspěvkem na O2tv s vašim vzájemném osočování. Pište si na PM a neotravujte ostatní. " Rádoby chytráci"👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 944
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra