Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Magio Sat

Nova Sport 5 v Magio tv a Magenta tv

Neviete ako to momentálne vyzerá s pridaním Nova Sport 5 do ponuky Magio tv resp. Magenta tv ?

Fanatik1
Registrace: 1/2024
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v Magio tv a Magenta tv

bez šance....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v Magio tv a Magenta tv

Aj v telekome / tmobile si to uz zratali, Kellnerova zacina byt velmi nenazrata

manuchao
Registrace: 2/2023
Příspěvků: 27
Odpověď v diskusním vlákně
 

@manuchao

hlavně o hodně menší společnost Telly v nabídce NS 5 a 6 mají do samého počátku...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavel1975

no jedině,nemají WTA,nebudou mít Serii A....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

A jsem zvědavý jestli budou mít PL od příštího ročníku, smlouva je podepsaná jen na aktuální sezonu

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

to aby si menil každý rok iný športový kanál či balíček,na Sk máme až 2 v základe v Skylinku v CZ s dvojnásobným počtom abonentov stačí jeden a ostatné platené, najvýhodnejší asi nový Canal+, možno pridať do hociktorého balíčka i na mes.

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Mám Canal plus a od známého Vodafone kde Sport 1 a 2 jsou.

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanatik1

Na Slovensku dočasne šíri tieto stanice iba Voyo SK, ktorí od začiatku avizovali, že dajú 30 dní vopred oznam, ak by ich mali prestať šíriť. Potom by sa dalo predpokladať, že ich niektorí operátori zaradia. Ale keď si to zoberieš, tak nie je dôvod prečo by tak mali spraviť. Telekom a Markíza sú prepojení pupočnou šnúrou. Síce nemám žiadne dáta, ale dovolím si tvrdiť, že počet predplatiteľov určite stúpol najmä kvôli F1. Zarába jeden aj druhý. Ja ako zákazník Skylinku s balíkom kombi+ mám v ponuke iba Nova Sport 5, takže stanicu Nova Sport 6 som nateraz oželel, bol by som dobre uderený ak by som si kvôli 6-tke platil Voyo a 5-tku tak platil duplicitne.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

na to sem taky zvědavý,tipuji že nikoliv.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Já myslím že jo ale budou chtít pro Skylink NS6

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

to je možné...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v Magio tv a Magenta tv

Ked mas spravneho dodavatela tak ti ide full ponuka napr.aj v enigme2-IPTV a vsetky sporty sk/cz -cez O2. R^

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 299
Odpověď v diskusním vlákně
 

@coral

R^ R^ R^

Lovek
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@coral

Souhlas, mám to v playlistu snad dva dny po spuštění ve full kvalitě (1920x1080 50, bitrate 8000) i s EPG. Sice si platím Magentu, ale pokud nepotřebuji zpětné přehrávání, ani to nepoužívám.... Naštěstí to mám sdílené a stojí mě to 150 (balík M)

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Já mám Magnetu tv balík M pro sebe za 499 Kč. A nechápu to sdílení. Je to jen pro jen dva TV boxy a 4 mobily.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 938
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ne.....jeden box a 5 jiných zařízení. Ve skupince nemáme box žádný, každý z nás ná svůj přístroj, 3 chytré TV a dva Android boxy. Jedeme tak už rok a půl

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Tak to pak jo.👍

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 938
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Na fejsu jsou skupiny, kde se "kšeftuje" se sdílením platforem....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Tady se taky kšeftuje. Akorát s citronem nebo banánem😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 938
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v Magio tv a Magenta tv

Tak podle posledních informací na zi.e.SK to zatím nikam nepokročilo v jednáních u operátoru na Slovensku s Novou. No uvidíme zda se něco změní do prazdnin. Rozhoduje cena a ta je ze strany Novy stále beze změny.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 965
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

No nič. Skylink nám Nova Sport 6 zatial neposkytuje. Moto GP je rozbehnuté a mňa ide šlaktrafiť. Takže riešenie "zadarmo" sa ponúka na Astre 19° /DF1/. Otázka : mám dvojtunerový TV OLED Panasonic. Prvý tuner/IN 1/ mám s modulom Skylink. Idem kúpiť druhú parabolu natočenú na 19°a chcem ju dať do IN 2 TV. V návode pre TV nie je spomenutá takáto možnosť. Je to pomerne blbý dotaz, no nedávno tu bolo podobné vlákno. Tam sa pýtal dotyčný na možnosť nahrávať a popritom sledovať iný program. Nespočet odpovedí mu prišlo. Len pre poriadok - záver bol taký, že potrebuje 2 karty pre každý tuner. Ja mám ale iný zámer. Ďakujem ináč za jednoduchu otázku ale realita môže byť iná. V menu ZAP "oba tunery" a ...? Zvoliť jeden kábel či jeden LNB keď budú vlastne dva z každej paraboly. Programy priladiť k stavajúcím /Skylinku/ ?

Marian24
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Marian24

DF1 je FTA, kdo ma Skylink bez A1 ? a kvalita DF1 je nesrovnatelna se Skylinkem i s jinymi ceskymi prosviderami. 👍 tady neni co resit. bud O2 TV nebo proste sat.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 134
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra