Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Roční předplatné Eurosport Playeru končí!

Měl jsem předplatné ES na rok za 639 korun a přišel mě email že toto předplatné se ruší a bude jen 129 měsíčně.

Email od ES:
Jestliže máte roční plán aktivní, pokud si předplatné nezrušíte (viz návod níže), vaše roční předplatné se změní na měsíční, a to při příštím datu obnovení 21-05-2024. Poté vám budeme účtovat CZK129 zaJestliže máte roční plán aktivní, pokud si předplatné nezrušíte (viz návod níže), vaše roční předplatné se změní na měsíční, a to při příštím datu obnovení 21-05-2024. Poté vám budeme účtovat CZK129 za měsíc, pokud si ovšem před obnovením předplatné nezrušíte. měsíc, pokud si ovšem před obnovením předplatné nezrušíte

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Roční předplatné Eurosport Playeru končí!

Jj, to už mi přišlo v březnu. Ale co jsem pochopil, půjde to přikoupit k Max za 70Kč.

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 836
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Roční předplatné Eurosport Playeru končí!

Mě to doběhne v srpnu. Už jsem to zrušil. Tak budu používat E1 a E2.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 942
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Roční předplatné Eurosport Playeru končí!

V nekterych zemich se po spusteni Maxu uplne zrusi prehravani v appce Eurosportu, uvidime, jestli pujde i o Cesko

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

Končí

ES bude součást služby MAX (Náhrada HBO MAX). Základní služba bude součástí MAXu, exkluzivní kontent za 70,- měsíčně navíc.

kubbyjack
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 183
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra