Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Pre majiteľov TV Philips

Včera som na TV PHILIPS aktualizoval softvér a objavila sa mi tam aplikácia SKYLINK SK. Takže pre majiteľov TV PHILIPS dobrá správa. A po prihlásení funguje bez problémov.

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jklajban

Ke kterému systému Philips TV je infomace (SAPHI,NetTV..Android)?

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

operačný systém LINUX

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

všeobecne sa odporúča neaktualizovať systém okrem androidu, niektoré funkcie môžu prestať fungovať, nedá sa uplatniť reklamácia!

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 218
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

To je čo za info? Na TV ti príde aktualizácia a niekto ti povedal, že nie je vhodné aktualizovať? To asi tak v Kocúrkove ti potom povedia, že nejde takýto stav reklamovať!!!

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

A to kto preboha vseobecne odporuca?

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

nedávať neoverené neoriginálne , ale orig urobí abgreit automaticky,v PC sa tiež automatiky obnovuje systém ,či prehliadač alebo to blokuješ?

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

u všech PC,co jsem měl ,od win 95 jsem jako první zakázal aktualizace,vše chodilo stále

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

A preco si rovno pri tych 95 neostal? To by bolo este viac "cool", no nie? :)))

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

To je zase počteníčko

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

veru :))) :))) :)))

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

to co píše pierre je běžná praxe, nevím proč se posmíváš. Těch důvodů je víc, ale když to někomu nic neříká . . .

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Bezna prax u niekoho je aj sadnut si za volant po troch pivach. To neznamena, ze je to O.K. A odmietnut si nainstalovat napriklad bezpecnostne aktualizacie OS...? Tak daj zopar tvojich dovodov.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Predbehol si ma, presne toto som chcel k tomu napísať. R^

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

to aj ja , dodnes ide na jednom ešte Win7,má viac ako 10r.sú tam akurát záplaty neoriginálny zdarma,žene pre facebook stačí, ale Win11 originál? nepotrebujem žiadny antivír, oveľa rýchlejší, prvé PC som mal 286

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

Philips Hue Bridge

Koupil jsem si 818 a zjistil, že od roku 2023 není podpora, takže si moje tři světla můžu strčit tam co mám banány za 27,. nebo vytáhnout bůra a dokoupit si další krabičku, nebo si přes aplikaci pouštět plamen svíčky. Drobet mě nasraly.

bulon
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 62
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Napřed si to vyzkoušej a potom diskutuj. A normální uživatel nepotřebuje dneska také žádný antivir, jak píše Duzu. Měl jsem dávno dávinko zadara AWG, který se updatovalo pravidelně odněkud z Ameriky, dnes to vůbec nepoužívám, protože s tím jsou jenom problémy a tahaj z lidí peníze přes Chip atd.
Osobně mám aktualizace povolený, ale z jiných důvodů. Ale znovu opakuji, že zakázat aktualizace je pro ty, kdo tomu trochu hoví -běžná praxe a netřeba o tom sáhodlouze diskutovat. Kdo si je zakáže, ví nejspíš velmi dobře proč.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Podpisujem sa pod to, čo si napísal v poslednom príspevku.
Každý nech s aktualizáciami nakladá tak, ako uzná sám za vhodné.
S antivírom tak isto. Mnohé antivíry sú len paródiou na antivírus, ale hlavne, že ho niekto má nainštalovaný a cíti sa bezpečne.
Vlákno bolo založené s témou aktualizácie TV, končí aktualizáciou PC.

RudoM
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

kleknul procík,když vyschly elyty,dostal zabrat,tam mám notebook na stole w7 super

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

Neaktualizovať a nepoužívať antivir. To je teda osveta. Ako v prvej pomocnej. :)

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

niekedy v počiatkoch boli systémy a iný Sw pomerne drahé k celku, a tzv vývojári zarobili na patch aby sa surové mohli vôbec predať, tam si musel zablokovať aktualizácie, dnes je cena SW takmer zlomok a pre domácnosť ich je kopa na rôznych stránkach, vo firme sa musí kúpiť každá prkotina a doložiť k celkovej zostave, všetko musí mať "rodný list" k TV by mala byť tiež aktuálna aktualizácia zaradená automaticky je drahé udržiavať rôzne SW

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pre majiteľov TV Philips

A není náhodou Philips jednou z první společností, která v nejbližší době hodlá natvrdo do nového fw narvat otravné reklamy?

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 930
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Spacer

jaký je důvod k aktualizaci,když všechno chodí,jak má??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

To myslis vazne alebo iba trollujes? Ale specialne pre teba: minimalne bezpecnost, oprava chyb, nove funkcie. To, ze tebe funguju tvoje tri pouzivane programy nic neznamena. Ani s autom nechodis na prehliadku do servisu alebo na vymenu kvapalin, lebo ved este stale jazdi...?

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Nezlob se ale jsi trochu mimo. Pokud budeš v reálu a naučíš se spravovat aktualizace, tak možná pochopíš . . . co to vůbec aktualizace je a proč ji spravovat. A kdo tam to seno nechce, tak ví dobře proč.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Stručně zjednodušeně řečeno aktualizace nainstaluje víc nepotřebných
než potřebných a v důsledku zpomaluje mašinu. U slabších strojů je to znát. Další téma by mohlo být nežádoucí sběr informací atd . .

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra