Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV

Združenie SLOVSAT 25.6.2012 oslovilo všetky štátne orgány s cieľom zabrániť podvodom a chaosu v súvislosti s vysielaním STV a ďalších satelitných programov.

Stanovisko vedenia STV je alarmujúce a dokazuje, že ľudia platení z daní a koncesií občanov nemajú buď elementárne znalosti, alebo majú maximálnu snahu neobhajovať záujem občanov a teda STV.

Na základe týchto skutočností Združenie SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV.

Žiadame občanov - koncesionárov o súčinnosť tým, že nám poskytnú dôkazové materiály.

Skontrolujte si zápisy na Vašej satelitnej karte.

Bežne sa stane, že odrazu Vám STV nefunguje.

Prečo ?

Na vine je ktosi, kto manipuluje s údajmi na Vašej karte.

Zápisy vyzerajú nasledovne viď. priložené obrázky.

Pokiaľ sú v ročných, alebo polročných intervaloch, majiteľ karty prakticky nemá problém.

Pokiaľ sú zápisy v špekulatívnych mesačných intervaloch, problémy sú časté.

Žiaľ, ak ste vlastníkom karty Irdeto, tam už je manipulácia dokonalá, o tom kto a kedy Vám blokuje prístup k PUBLIC TV sa už nedozviete.

Prečo?

Veríme, že na súde nám to všetkým objasnia zástupcovia STV.

Luteran
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 146
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 80
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pistok, Vy máte dar ako veci napísať jasne..

Pistok, Vy ste to naozaj jasne a precízne vystihli. SERPO nemôže dotovať zlé odhady predaja PAY TV !!! Za to Vám patrí uznanie. Žiaľ, jediné s čím nemôžem súhlasiť je to, že väčšina kričí chcem HD programy. Totálna väčšina ich vôbec nechce a ani nemôže chcieť, nemá ich ako sledovať! To je žiaľ realita. Celé EURO 2012 som sledoval v najvyššej možnej kvalite na nemeckých verejnoprávnych staniciach vysielaných FTA !!! A bol to obrazový pôžitok. TDF teraz pozerám na ČT4HD, pokiaľ ho dočasne vypnú, viem sa na čas prispôsobiť a potom si budeme musieť vyjasniť stav česko-slovenskej vzájomnosti vo veci satelitného vysielania. Verím, že veci dobre dopadnú.

Luteran
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV

Tu Vas Dagy2 nazval "schizofrenik zrelý na liečenie", zkuste se nad tim zamyslet. Jsem rad, ze jste me vsechny ty "somariny" potvrdil, takze vsichni ostatni si mohou udelat obrazek. Z Vaseho pohledu "somariny", z meho ne.

Kdo "My všetci sme", stale se za nekoho schvavate, kdo to je, mate jejich souhlas vystupovat za ne ?? Uplny nesmysl, ze nebyt kramu s pajcovanym conaxem tak by nebylo tolik prodanych karet, to je skutecne "chore". Bylo spoustu prijimacu s vestavenym CRW a o modulech ani nemluve. A nemluvym u prijimacich s UNI cteckou zalozenou na icecryptu, ktere dodnes bezi jako z partesu. Takze kockopes jste z toho udelali takovy prodejci jako jste Vy, bohuzel. Uvedomte si ze CRW je mrtvola a nikdo ju ozivovat nebude.

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 830
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pán Koudelka, Dagy 2 ma mrzí, no ale čo už...

Pán Koudelka, názor pána Dagyho 2 ma veľmi mrzí a verte, že ho neberiem na ľahkú váhu. Pravda je, že jeho argumentom som ani príliš nerozumel, takže je možné, že ani on nepochopil moje. To je ale úplne v poriadku, ja mu za to nebudem nadávať. My všetci, bolo myslené profesionálni predajcovia satelitnej techniky. Viete pán Koudelka, ja Vás vôbec nepoznám a teda ani neviem, čo robíte, priznám sa, ani ma to veľmi nezaujíma. Za tie roky v satelitnej branži som si zvykol hovoriť za predajcov satelitnej techniky, berte to prosím ako profesionálnu deformáciu. Vy o tom nemusíte vedieť a nie je to ani také dôležité. Musíte si ale dávať pozor na to čo tvrdíte. Nie ste potom dôveryhodný partner na odbornú diskusiu. Ja za tie roky od A po teraz presne viem, koľko sa predalo akých prijímačov. A totálne drvivá väčšina boli UNI a najviac ich predávali práve oficiálni distribútori Skylinku. A tie UNI mašinky obstáli omnoho lepšie ako mnohé certifikované CRW, česť výnimkám. To je ale fakt a svedčí to len o tom, že trhu Vy našťastie nemôžete diktovať.

Luteran
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV

tak tak .. musim potvrdit slova koudelku .. na trhu bolo xy prijimacov s citackou a xyz prijimacov s CI slotom, lenze luteran je tak vyscany ze miesto prijimaca c citackou uni a CI slotom vtedy o 500 sk drahsieho samozrejme navlacil len tie s uni citackami a s prosikom vypisoval polskym chlapcom z dvb-extreme teamu aby mu aspon nejaky patch urobili aby aspon chodila unicitacka ako CW - narazam na sd prijimace od 6-kovej az po 7-mickovu radu.

Cele luteranove kopanie nozickami za zachovanie CW je len o tom ze ma plny sklad ariv 100 a plnu (nevhodné slovo) skylink irdeto HD kariet, ktore dostal vymenou za nepredane zabalene cslinky a logicky tie mu v arivach 10X nechodia a 20X s CI slotom a modulom k tomu su nepredajne

Takze vazeni Ti co ste sa registrovali v tej jeho stupidite ste mu vlastne dobrovolne prispeli na kolky a znamky v boji za nieco co nejde zachovat .. CW je mrtvy, bol a je to nadherny system na baze RSA, kde sa na to hrabe nejake IRDETO s DES a 3DES, nuz ale pokrok sa neda zastavit a tak ako boj o zachovanie petrolejek by bol dnes marny, tak je marny aj boj za zachovanie CW..

medik
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV

Opět a naposled si zde udělal holubník. Pán zastupující všechny jiné zájmy než svoje. Asi se u něho za poplatek taky zaregistruji.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 80
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra