Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Tak už nevím jak se s těma expertama domluvit. Bombarduju je emailama, přiznali chybu a stejně nejsou schopný to opravit. Už jsem jak (nevhodné slovo) lezl po střeše a signál jsem doladil na 100procent s nulovým výsledkem. Na tv Samsung to prostě nevalí. Má člověk nějaký právo na kompenzaci z jejich strany? Jsou tam moje nejoblibenejsi programy a nemuzu je sledovat. :/

zajda123
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 177
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 112
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Mam 3 přístroje, na dvou z nich vše bez problému. na tom poslední nekoukatelný.
Všechny jsou Skylink READY (ne jak někde píšou, že to dělaji jen uni čtečky).
Nastalo to u mě co odpojili původní pozici Brazzers tv.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Na obou TV se sat. tunery i na třech sat. přijímačích co mám doma je příjem TP 12109 OK. I dnes, kdy jsou mraky a ráno padal sníh je síla signálu na parabole 80cm více jak dostatečná.

klara
Registrace: 10/2012
Příspěvků: 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

To ten Brazzers do toho j--e. :)

fansat
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 295
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ide ale vypadava

Ano na TP 12109 to nie je v poriadku, v Skylinku priznavaju chybu avsak nevedia dokedy ju odstrania!!! Kvalita signalu kolise a tym padom obraz obcas sekne kostickuje... je to hanba Skylinku... Rv

Postreh
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Tak sa treba postavit k probelmu celom, ako skylink a povedat si, ze aj serpo zaplatite niekedy, ale neviete kedy..... :lookaround:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Dělá Vám ještě problémy 12 109 MHz. Já jsem teď dostal info na lince Skylinku, že by to mělo být již v pořádku. Pokud máte stále problémy napište jaký máte typ přijímače a softík.

petrpupa
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 404
Odpověď v diskusním vlákně
 

petrpupa

teraz som zapol markizu hd a zatial slape v pohode bez saseku vyzera ze to opravili

slavo306
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

U mě je to Homecast HS 3200 CI IR - SW 012 - zstím a asi trvale poslední.
Ikdyž jsem kartu hodil do modulu Modul SMIT Irdeto CI+ tak je to hrůza.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

petrpupa

zakze neopravuli chyba sa zacala opakovat a uz to seka znova

slavo306
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Známý má taky Homecast 3200 a dělá mu to pořád :-( SW má taky 012 :-( a jak jsem se koukal, tak žádný nový sw není :-(

petrpupa
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 404
Odpověď v diskusním vlákně
 

TP12109 skylink

je to banda amaterav ked nevedia odstanit problem na tom tp 12109 kedze vsetko ostatne slape v poriadku

slavo306
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Je problem v tom, ze kolise signal a prijimac ma potom problem ho korektne spracovat? Alebo je to v niecom inom?

HornetF18
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

zdrk15, uz se to tu resilo. Pravdepodobne u tvého Homecastu 3200 to bude nejspis pomalu se projevujici zavada filtraci na hlavni desce v prijimaci. Mel jsem ho ted, vymenil jsem vadny kondiky a během tydeniho provozu jsem na TP 12109/H DVB-S2 vypadky obrazu nebo signalu nezaznamenal. Je stary 3 roky. Prijem s parabolou Emme Esse 85, LNB Inverto QUAD Premium se stredem na Astru 23,5E. Problém muze byt ale i nakde jinde. Ja bych zkusil ten prijimac nechat nekde prekontrolovat testerem zda nejsou uz nejaky kondiky v haji at mas jistotu ze je prijimac ok.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

VF signál na 12109H z Astry3B je naprosto v cajku, problém jestli nějaký je, tak na úrovni přenosového toku, který je na transponderu 12109 přenášen. Viz včerejší měření po dobu půl hodiny - ani jeden chybný paket.
https://www.parabola.cz/album/foto-553/
sekce Album: 12109H - packet error
Popis fotografií:
[1] 12109H - packet error


On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

měřeno na ofset anténě 60cm(Philips UPC).

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

HYPER

Právě, že před 14 dny v servisu byl a po výměně několika kousků byl v pořádku. Až do předminulé soboty kdy mi pouze na tomto TP šlo všechno do háje.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Je zjevné, že na několika typech přijímačů to skokově nastalo ve stejnou dobu cca před týdnem, tzn. že Skylink něco změnil- což by mohl alespoň oficiálně přiznat.
Může mi zde potvrdit někdo z majitelů ARIV 200, že mu to v posl. týdnu funguje a na jakém fw ?

Ariva A253,Openbox S3,Maximum E-85,7LNB,4W-23E,

czsatelit
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

ano fungovalo to tak 2 tyzdne do zdu priblizne teraz uz nie mam 2x ariva 200 jednu novsiu a seka to na oboch

slavo306
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

Uz pres tyden jde i nejde TP12109 skylink

Včera odpoledne jsem ve větru bojoval se signálem Skylinku !
Samsung tv odmítala zcela TP na 12109, Panasonic plazma jen drobné poruchy, receiver Humax IRHD 5100 zcela bez závad !
C/N pro tento TP 22dB, pro 12525 24 dB. Podezíral jsem anténu od DIGI, že má postraní laloky a že do tohoto transpondéru"šije" něco ze sousední družice, podezíral jsem výstupy Quadu, mechanickou konstrukci antény Digi, hodně se ve větru rozvibrovála. Navíc jsem měl v paměti, že jedno z provedení Digi ant. bylo problematické(tato měla kulaté ráhno skrz parabolu). Výsledek několika výměn LNB, přesného nastavení nepřinášel žádné výsledky a tak jsem konstatoval, že vyzkoušíme klasickou 85 cm anténu. Dnes se k tomu nehrnu a jak vidím problém bude nejspíš v datovém toku pro některé tv, když běžný receiver zvládá vše.

valsora
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 221
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Ja mám Arivu 210 HD COMBO a tiež mi to začalo asi pred dvoma týždňami sekať. Skúšal som dva fw a robí to na oboch.

lolofon11
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Jde mi o to, aby se to vyresilo na strane skylinku. Ja mam sice moznost tam pichnout jiny prijimac, ale to proste neni pohodlne jako na te samsung televizi... Nevali mi pak anynet + napojeni domaciho kina. Dolby zvuk a podobny serepeticky, ktery proste chci... Cili kdyz mam tv za 35000, byl bych rad, aby to slo primo na ni :/. A myslim, ze penetrace samsung tv se satelitnim tunerem neni uplne mala...

zajda123
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Neviem prečo sa založilo nové vlákno a nepokračovalo sa v pôvodnom ?
https://www.parabola.cz/forum/topic-84752/3/

Už sa tu niekoľko krát zdôraznilo, že problém majú len prijímače, ktoré nezvládajú dátový tok nad 58 Mbps, konkrétne 58,8 Mbps...Väčšia parabola, výmena LNB, alebo ďalšie zmeny na trase konvertor - prijímač, tu v žiadnom prípade nepomôžu... Pomôže tak jedine výmena prijímača za typ, ktorému nevadí častá zmena, ktorá nastáva pri Variabilnom dátovom toku, ktorú si v poslednom čase pravdepodobne náš "skvelý" provider testuje. Alebo ponechať rozumný Konštantný dátový tok a problém je preč... Už tu tento problém dávnejšie bol a technici ho dokázali po zdĺhavých prestavovaniach nakoniec vyriešiť. Že si na to nepamätajú je smutné a zároveň nezodpovedné k nám zákazníkom, registrovanej obchodnej značky Skylink, užívanej M7 Group ;) Pokiaľ sa v Luxemburgu nespamätajú a nezačnú sa zaujímať čo sa deje v ich kolóniách, prídu o množstvo zákazníkov a nemalé peniaze...

Moje prijímače našťastie žiadny problém nemajú, viem však pochopiť nasr.nosť každého, ktorý za svoje peniaze nedostáva adekvátnu kvalitnú službu. ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

slavo306

to video co si hodil na YouTube - ako keby som pozeral na mojom cryptoboxe 550 - otravne a hnusne

icoq
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 176
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Uz pres tyden nejde TP12109 skylink

Tak vy to mate jeste dobry..Tp12109: http://youtu.be/mAr9FW0_o7k

zajda123
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

Maneto

Má pocit, že zanedlouho půjde tento TP nahoru se symbolovou rychlostí.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 112
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra