Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

powervu už je tu !!

už je to tady... zajímavý to krok chlapci udělali... to už se můžu ptát "co bude příště?"

no ale stejně mně to zatím nejde, já akorád skoušel všelijak předelávat vplug server takze nic moc ...když satelitní kartu v pc nemám. nuže... uvidíme co bude v následujících dnech....

PS: pro ty co neví se to už nějaký ten pátek řeší na známém fóru... a až dneska přišli s tím jak to můžou obyčejní lidé zprovoznit... ty screenshoty mluví za vše !!!

onenon
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 425
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Skoda ze mezi zverejnenymi klici neni nic pro 40/43W, tam jsou daleko zajimavejsi kanaly nez co mame v Ku pasmu. Na tech 40W by mela i stacit mensi parabola (150-180).

drhans
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Pak je zajímavý ještě ten roztomilý Discovery balíček.
http://en.kingofsat.net/find2.php?pos=&cl=&num_pays=&num_genre=&num_crypt=10&num_standard=&ordre=freq&hdtv=1

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drhans

Jak to vidíš s PowerVu do budoucna?
Co znamena ISE?

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

ISE (Internal Security Element)je chip primo v PowerVu boxu, PowerVu boxy jsou bezkartove systemy

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Myslím, že bude brzy po legraci. Je to public a EMM stream udajne opraven. Provedou zmenu key a nove uz nikdy nebudou...

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Vždycky bude snaha, aby tam chodilo to americké AFN. Protože přijímačů je v oběhu velké množství. Jsou tam i jiné americké programy, ale koho zajímá nějaké C-pásmo? Ten AFN balíček je taková pecka, rozhodně.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

změna proběhla například u bwtv, na ní už nový klíče jsou, na par dalších jsou taky nový klíče, je to i na satellitetesters.com

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Tak to zni dobre. Urcite by to nedali public, pokud by to ohrozilo EMU.

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

powervu je nadale prolomen, i po změně klíčů je vyhekovali nový, je to stejné jako s každnym jiným kodovacím systémem, (crw, irdeto1, nagra1,2, viacesc 1,2,3, biss, kde se taky měnili klíče a stejne je vyhekovali, dokonce je prolomen prý i powervu+), tak uvidíme, možna budou powervu vypínat a bude powervu 2, nebo neco jiného.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Neni ale zmena klicu jako zmena klicu - predpokladam, ze BWTV zmenili ECM klice, ale ne EMM klice. A pokud i EMM klice, tak pravdepodobne neopravili opakujici se 0-bajty v EMM streamu. Pokud zmenili EMM a stream je opraveny, tak opravdu PowerVu padlo a uvidime co bude dal - porad tu je moznost prejit z ISE na OSE, vsechnu powervu dekodery co znam na kartu slot maji...

drhans
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

zajimavy takze umeji pouzivat oboje jak ten ISE tak i karty, diky za upresneni, uz rozumim ISE je spis Inboard SE a OSE jako Outboard SE tedy smart karta

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Já to ani nemůžu vyzkoušet, protože ten ALT-DVB mi nefunguje s DiseqC přepínačem. To je šit. Program na velké h...

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

toothpick

skus inu verziu alt-dvb

nech sa dari,ahoj ;)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Zbytečný, já už jsem se s tím kdysi trápil. Teď jsem si na to teprve vzpomněl. DVB Dream i DVBViewer šlapou jako švýcarský hodinky.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

na dvbvieveru nefunguje dekodovaní powervu. resp dekodovani jo, ale není obraz.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Přesně. Takže jsou dvě možnosti:
1. nefunkční PowerVu
2. nefunkční celý software
Takže já volím možnost číslo:
3. uvidíme za měsíc

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Za měsíc už nepůjde vůbec nic. :crying:

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

A nezapomenout na moznost 4 - zacit programovat. Vsechny informace co jsou potreba jsou venku, takze se znacnym usilim nikomu nic nebrani naprogramovat si vlastni reseni, pokud mu nevyhovuje co vypustil ven nekdo jinej.

drhans
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

Drhans

Nové dekodéry MPEG-4 ktoré rozosiela PowerVU sú bez čítačky kariet uz :-/

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Nevím, kdo dneska potřebuje desítky zbytečných (převážně SD) programů? Nedávno se například objevil na torrentech v HD kvalitě americký film Jupiter Ascending.
F*ck you, PowerVu :8)

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

když došlo k prolomení nejakého systemu, tak nastoupila nová verze, asi kromě biss, takže bych čekal, že powervu vymění za powervu 2, prostě že bude nový nastupce, jako je to u každeho systemu.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

otazkou len ostava ako dlho tato vymena systemu bude trvat - napr. s CW si davaju celkom nacas ;)

... ale pri powervu sa da ocakavat pomerne flexibilnejsi pristup.

Gibertini 125cm na polarmounte (30W - 50E) + IBU LNB, SuperJack 18" HARL 3618+, pozicioner Amiko GBOX V2000, Vu+ Solo2, Open BlackHole image.

seattle
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 500
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

Používáte někdo ALT-DVB se Skystar 2 USB.
Nemůžu naladit žádné programy. Na DVBwieveru to chodí.

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: powervu už je tu !!

jenze nova verze by znamenala vymenu boxu na endpointech, pokud by nebylo mozne softwarove provest upgrade fw, navic si myslim, ze hw upravy pro novy system by urcite byly na miste takze zase jedine vymena, jednoduchy by to tedy asi nebylo, hledal jsem nska na Ciscu kolik ruznych historickych verzi tech koncovych zarizeni je a zatim jsem nasel jen par, ovsem otazka je co je jeste od SA a co uz od Cisca a kde je co atd atd, no kazdopadne po mnoha letech zase zajimavy deni ;-)

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

Hu5400

Ten software je k zbláznění. Už na to dlouho nikdo ne to ! :D

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra