Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nová akce freeSATU

Když stávající zákazník freeSATU doporučí nového zákazníka, tak dostane kredit 400,-Kč a nový zákazník dostane kredit 300,-Kč.

dasenka
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 452
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

polda

Nikam sem se nezamotal. Tys tady vybral pár programů, které maji oba operátoři ve stejné kvalitě......a napsal si jestli v tom vidím nějaký rozdíl.... . :O Já Ti na to vypsal programy, které u toho tvého freesatu nenaladis a nebyly to jen hd. Navíc jsem ne porovnával HD SD, ale nabídku operátorů. Takže laskavě přestaň mlžit a podsouvat něco co není pravda. Holt pro tebe je jakékoliv SD mazanice. ... pro mě ne. Nejspíš by ses měl poohlédnout po kvalitnejsim zobrazovači. A ještě malý dodatek. Proč máš skylink, když tvrdis jak je freesat super? Mě bohatě stačí Skylink......freesat mi až na jeden kanál nemá oproti Skylinku co víc nabidnout.

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová akce freeSATU

A co jako? To tady mám psát programy, který zase nenaladíš u toho svýho Skylinku? Seš jak malej Jarda, kterýmu někdo rozšlápnul bábovičku na pískovišti a on je vzteky bez sebe. A jestli ti to nedošlo, tak já neodsuzuju ani jednu z těch platforem. Na rozdíl od jiných, kteří jsou buď vyhranění proti tomu nebo zase onomu. Bohužel spousta programů v HD není a hned tak nebude, třeba ten CS Film, takže kdo ho sleduje, tomu je nějaký HD platný jak mrtvýmu zimník, protože to stejně jinak než v SD nesežene.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová akce freeSATU

Podľa týchto reakcií, čo tu čítam tak Skylink je najlepší operátor a robíte si zo seba /nevhodné slovo/. Ak ešte niekto niečo zle na Skylink povie, tak je /nevhodné slovo/

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová akce freeSATU

Kulovy Jasáněk ,kulovy .Mnoho z nas ma temer vsechny platformy ceske naprosto legalne a ostatni...Presto,ze nejsem na Omikronu Theta prilis stastny a uz nic moc nevidim:-),subjektivne bych mel byt schopen jeste vse vyhodnotit.Zaver: dle vkusu kazdeho soudruha/soudruzky,mi pasuji SD mazanice CS Film,Kino CS...proste to mam rad.Stejne mi pasuje Lobdarugas SPORT 1 HD Magyar,bez splantaneho ceskeho komentare a jsem spokojen i s PL DIGISPORT HD ,EUROSPORT HD a EUROSPORT 2 HD.Tedy 3 SAT provideri,ze kterych si kazdy jiste vybere.Abych tvrdil ,kdo je nejlepsi a hvezdnezdnepruhovany,toho jsem dalek.Nejlepsi je preci poplantane O2,tedy trosku dale od ustredny...

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

Wladys

komentuj si svoje vyplody a o mé konzumentství se nezajímej,taky nekomentuji tvůj analní alpinismus-děkuji!

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

spyko

Když reagujes v diskusi musíš čekat adekvátní reakci. Ta přišla a pokud nemáš koule na to ji přijmout, tak do diskusí neprispivej. Taky děkuji. ;)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 56
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra