Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Gi XPEED LX1

Ahoj všichni, jeden problém se mi s vaší pomocí podařilo vyřešit a už jsem měl pocit, že je vše OK. Takže jsem se rozhodl pustit do změn skinů - no a v posledním případě (konkrétně skin revolution silver) to nevyšlo - restart GUI je nekonečný, protože jede jede kolečko, pak to blikne a následně se restart znovu opakuje do zblbnutí. Asi není problém přejít na vyšší verzi OpenATV - momentálně mám ver.4.2 a asi by to pomohlo; ale ptám se, když jsem v paměti nechal uloženou zálohu, zda instalací nové verze OS přijdu o všechny pluginy a scamy nebo se renovuje pouze OS a vše ostatní se zachová?? Díky moc předem všem Linuxákům... pro příště se na skiny asi vykašlu, protože až doteď jsem měl pocit, že je to bezpečný... :(

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

Rasto, som dnu, abych tak správně "povedal"!!! A všichni, zatím jenom přes prohlížeč, ale du ty data zadat do FileZilly a pak se budou dít věci!!! Doufám, tak držte palce, ať to nepo.... Jo a IP není třeba zkoušet v routeru namátkově, ale je tam jasná identifikace dle MAC... Jo, je to vlákno, vím, že se tu trochu nudíte, ale o to víc si vážím vaší pomoci!!! ;)

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

"prohlizec" nikto nepisal, vsetci pisali o ftp clientoch .... smaryja snad nepromazes pentagon.... :)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

...předpokládám jen, že smazat celej adresář toho skinu, doufám. OK?? Hmm?? :O

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

...nbj, klídek - tomuhle bordelu by to uškodilo míň, než si myslíš..haha!! :)))

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

a ked ten zly skin vymazes, tak nam napis kolko logov mas ulozenych v /home/root/logs ..... ;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

...jeho sekundy jsou sečteny - zmizí celej ten slavnej adresář s názvem toho skinu, ale napadla mě ještě jedna věc. FileZilla umí kvůli webům, uložit kompletní image disku se vším všudy. Bude mi to pak v případě potřeby sloužit jako záloha?? Asi jo, nee?? Jinak varuji všechny před RevolutionSilver - to je název toho zm... :))

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

mas tam na zalohovanie predsa backup tool.Cely img alebo len setting.Zoznamy kanalov si stiahni dremboxeditom.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

WELL DONE FRIENDS!!!!!!! R^ :8) R^ Všechno funkční bez ztráty kytičky. Pomohli jste mi moc i jako morální podpora. Všem moc děkuju!!!!!!!!! PS: Dreambox Edit se to jmenuje?? Zkusím. A pro příště budu zálohovat! A ještě možná dotázek na tu verzi openATV 5.00 - mám ji staženou. Přínos a výhody jsou přesně v čem?? Díkes a dobrou noc u nějakýho super-bijáku! Mějte se fajn kucí!!! :)

fmsurfer
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Gi XPEED LX1

Viac info a návodov tu:
http://www.clasicrock.eu/viewtopic.php?f=59&t=259
http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=112&t=53563

GI LX3, Octagon SF8008, T-90

Rasto
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 935
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra