Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Prima Max na Skylink

V odpoledních zprávách gen. ředitel FTV Prima na otázku kde naladit Prima Max mimo jiné jmenoval Skylink. Místo Relaxu ?

namtas
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 459
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

,,Kokun,, trefil přesně, již se i tak jmenuje.Prozatím Relax/Prima Max

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Kokun.....tak pak jsi měl vynechat slovo "citace". Každopádně je kolem toho programu naprosto zbytečná hysterie.

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Tak O2 přidá PrimaMax v pondělí... píšou to na Fíbí... :) DIGITV spí...

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Dle info asi opravdu jde o chybu operátora.Tak potom se omlouvám.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

"Každopádně je kolem toho programu naprosto zbytečná hysterie."

Souhlas - přestože i já bydlím v oblasti, kde se pozemně MUX3 nedá přijímat (a nezbývá tedy nic jiného, než satelit).
Přestože se "Prima" vychvaluje, že má pokrytí 95,7%, tak právě my spadáme mezi těch 4,3%, kterých se příjem netýká ( http://love.iprima.cz/sites/default/files/zlin-MUX3-10kw.pdf - lokalita BRUMOV-BYLNICE ) :(((
Přestože máme v blízkosti "prvotní vysílač" Val. Klobouky (Ploštiny), tak je jedním z mála v republice, na který MUX3 nedali - na valachy se se*e jak "na placatý kameň". A že na MUX3 přijdou atraktivní programy, jsem předvídal už před více než 4 roky: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=46272&highlight=mux3

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

Prima MAX!!!

Na Skylinku nejede a řekl bych u placené tv by měla být mezi prvními a to je neomluvitelné a trhli si Ostudu.
Normálně bych jim ubral prémií i když budou vánoce.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenicka

Domlouvaji pro tebe nižší cenu, aby ti nemuseli zvedat servisní poplatek, ty ostudo. :)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vlady-S

Přepl jsem to na 16E FTV czech a slovak 11055 V dvb-s2 a koukám na modelky -Fta stanice.Bez zvuku-ten jsem vypl.
A přes notebok na youtube poslouchám skupinu Mastodon.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

Prima MAX!!!

Já koukám na závod mistrů 2015 na ZDF info HD.

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenicka

.....a co já s tím? :))) Jen doufám, že to neposlouchas přes ty vestavěné repracky. :)))

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

vlady

Posloucham přes audio hifi-mam Technics.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Tak příjemný poslech. ;)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

já právě poslůchám Judas Priest (Rob Halford) Painkiller R^ R^ R^ R^ R^

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

prima max skylink

pořád má tam logo relax

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Já právě poslouchám manželku.Bohužel mám to jen mono, jak přes starý gramofon. :)))

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

Z jedného webu, časť 1.

Nezvládnutý start nového kanálu Prima MAX. Tohle si management za rámeček nedá

NÁZOR - Nový kanál Prima MAX v prvních hodinách svého vysílání příliš nebodoval. Chybí v nabídce O2TV, na satelitu nevysílá vůbec. Prima nezajistila ani pokrytí severní Moravy. Takový start si její management za rámeček nedá.

První víkend byl z programového hlediska klíčový

Přitom kanál Prima MAX právě v prvních dnech nabízí divákům prakticky to nejlepší co má v knihovně. Pokud byste si mysleli, že atraktivní hollywoodské tituly budou běžet každý týden, jste na omylu. Až se Prima MAX skutečně dostane do všech domácností, řadu diváků zcela jistě zklame.

Její dlouhodobý program totiž víc připomíná reprízový případně recyklační kanál. To co se nevešlo na hlavní Primu a není dost dobré ani pro diváky COOL nebo LOVE, to patrně uvidíte na Primě MAX.

Nové kanály za každou cenu?

Nechci se managementu komerční dvojky nijak dotknout, ale když jsem se v roce 2009 ptal, kdy začne vysílat její třetí program na základě kompenzační licence pro regiony, dostal jsem odpověď, že dva kanály (Prima a Prima COOL) jim zatím stačí a ten třetí nechtějí spouštět „za každou cenu“.

Nyní se přesouváme do roku 2015 a Prima spouští už svůj pátý celoplošný kanál. A nyní se už opravdu nelze ubránit dojmu, že jej spouští za každou cenu a nikoliv na základě programového nebo uměleckého „přetlaku“.

Prima přichází na trh s novými značkami jednoduše proto, že potřebuje obsadit poslední volný prostor v celoplošných zemských multiplexech. Pokud by s novými kanály nepřišla hned, v budoucnu by pro ně nezbylo místo.

Videoarchiv proniká na obrazovku!

A tak se diváci mohou těšit na skutečné programové taháky ve stylu repríz Show Jana Krause, repríz magazínu Očima Josefa Klímy, repríz Vinařů a tak podobně. Reprízy, které jste si doposud mohli - v případě zájmu - pustit pouze online na videoportálu Prima Play, budete mít nyní k dispozici i v televizní podobě. No nekupte to!

Abych nebyl vůči Primě nespravedlivý, musím říci, že tuto programovou strategii zcela chápu. Nejatraktivnější zahraniční obsah je už vyprodán a výroba vlastního kvalitního obsahu je drahá a její vysílání pouze na doplňkovém programu se nemůže vyplatit.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

Z jedného webu, časť 2.

Kde a jak naladíte kanál Prima MAX

Nový kanál Prima MAX naladíte prozatím pouze nabídce kabelového operátora UPC Česká republika a rovněž na běžnou anténu v Multiplexu 3 společnosti České Radiokomunikace. Toto vysílání však není dostupné na severní Moravě. Klienti televizní platformy O2TV by měli mít nový kanál k dispozici až v pondělí 23. listopadu. Satelitní diváci budou muset počkat několik dní případně týdnů. Zájem o Primu MAX projevil Skylink i DIGI TV. Služba freeSAT oznámila, že s tímto programem prozatím nepočítá.

Prima se nedohodla se satelitními operátory

Jakkoliv mám tedy pochopení pro slabší obsah, další věci kolem nového spuštění programu pochopit nedokážu. Především, proč Prima zahajovala vysílání nového kanálu už 20. listopadu když bylo jasné, že mu k tomuto datu nedokáže zajistit celoplošné pokrytí?

Proč generální ředitel Marek Singer den před zahájením vysílání veřejně prohlásil, že kanál Prima MAX bude v nabídkách operátorů Skylink i DIGI TV, když se s těmito operátory nedohodl?

Proč nebyly klíčové záležitosti předjednané?

Jak je možné, že klíčové záležitosti s kabelovými a satelitními operátory nebyly předjednané? Vždyť spuštění nového kanálu se obvykle plánuje několik měsíců dopředu. Nebo si snad máme myslet, že projekt Prima MAX vznikl rekordní rychlostí - bez jakékoliv koncepce - pouze v průběhu několika týdnů?

Prima MAX si v následujících měsících určitě získá desítky, možná i stovky tisíc spokojených diváků. Je možné, že na zpackaný start se rychle zapomene. Na tomto příkladu je ale vidět, že méně je někdy více. Stačilo počkat dva až tři měsíce, a zahájení mohlo být ukázkové. Tak jako kdysi v případě kanálů Prima COOL, Prima love i Prima ZOOM.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

To jsou pouze bláboly ,,Z jedného webu´´

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

Prima nemax na satu

Ví někdo do skleněné koule,jak to s ní bude v nej. době? :crying: :crying:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Máš málo reklamných programov?Ešte chceš mať viac?Ale to snáď stačí! Keby radšej dali Joj Cinemu v HD urobili by 100 x lepšíe ako nejaký ďalší reklamný kanál ;)

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Osobně nechápu, z jakého důvodu tento program všichni tak mermomocně chtějí - pravděpodobně, má ho soused, já chci taky! Klasická česká povaha... Ale věřte, o nic nepřicházíte... Doktor z hor a podobné sra*ky, jako Výměna manželek USA, Hawai 5-0 atd..

To Vás jako vážně zajímá? Díky, nechci, ani kdyby to mělo být zadarmo...

2 THXKO: souhlas.... co 15 min reklama ;P

D4ve
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

Osobně nechápu, z jakého důvodu tento program všichni tak mermomocně chtějí - pravděpodobně, má ho soused, já chci taky! Klasická česká povaha... Ale věřte, o nic nepřicházíte... Doktor z hor a podobné sra*ky, jako Výměna manželek USA, Hawai 5-0 atd..

To Vás jako vážně zajímá? Díky, nechci, ani kdyby to mělo být zadarmo...

2 THXKO: souhlas.... co 15 min reklama ;P

D4ve
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

D4ve,stacilo to napisat len raz :)))

tomko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 328
Odpověď v diskusním vlákně
 

D4ve

naprostý souhlas
Rv

poklopec

pokl
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 925
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima Max na Skylink

tomko: jo, nejakej error s netem... sry

D4ve
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 371
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 85
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra