Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Ignorantský SKYLINK

Už niekolko tyždnov mailujem sliz...ku otazky:kedy budu opäť spustene programy Novy v HD?Zaradite Primu MAX do vašej ponuky a bude v HD?atd.Po odoslaní mailu nabehne info:najneskôr do 12 hodin vaš dotaz bude zodpovedany.DOTERAZ ANI NA JEDEN MAIL NEODPOVEDALI.ASI 12 HODIN U NICH JE 3týždne a viac.IGNORANTI!!!

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Václave, a co neslyšící nevidomí, aha?

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

zdenička@ No nevím jestli zrovna všem stačí ty SD mazanice z DVB-T. Skylink sice nemá momentálně Novácký HD programy, ale má spoustu jiných v HD, čemuž nějakej podělanej pozemák s recyklovaným odpadem nemůže vůbec konkurovat. Ale jasně, je potřeba platit, což v kapitalismu stále hodně lidí považuje za anomálii.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenicko

....mluv laskavě za sebe. Pokud ti ty mazanice v terestrialu stačí, proč ne. ;P

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenička

Eurosport FTA na 19,2 je německá verze. Už ani nepamatuji, kdy jsem na něj přepnul naposledy.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenička

Pokud se chceš vrátit do starých časů tak sám / nejlépe s televizí CRT / a ostatní do toho netahej. Rv

neuzil
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 526
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zdenicka

Staré časy beru jako příjem analog.sat. nikdy se mi nesekl prímač
S digitální verzí hrúza a děs.Doufám že uznáte v SD stanice jsou nyní pěknější na obyč starých TV.
Ale vraťme se k tématu,taky jsem mockrát psal na zák. linku a odpověď až po měsíci.Někdy jsem si řekl asi to byl ode mne nesmysl.otázka-tak proto neodepsali.
Tady se už napsalo témat o té to společnosti a hodně vláken uzavřeno,proto i Zdenička se ptala,pak dostala banana a odešla na jiný Web.
Václav.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

ludia vy si neako neuvedomujete, ze sluzba bez ohladu na nazov t.j. Freesat, Digi, Skylink, Magio atd nema ziadnu povinnost zaradovat urcity kanal ? A to ze zakaznici maju o tento kanal zaujem ? vazne ? ak by sme sa normalnym okom pozreli na share danych kanalov, tak zistime, ktore su v top 5 v celodennych sharoch, a ktore nedosahuju ani 1 percento ... tudiz, naklady ktore ta ci ona sluzba ma vynalozit na dany kanal pokial ide o technicku stranku veci su daleko vyssie ako prinos pre sluzbu

Prima Max ? ... celodenny share je na kolko na 0,5percenta populacie ? mozno ... naklady ? urcite daleko vyssie ...

a zrovna tak je to aj v pripade HD verzii kanalov u niektorych sluzieb

uvedomte si, ze ziadna sluzba nie je charita :8) tymto samozrejme nechcem zabudnut, ako niekto mal podnikatelsky plan otvorte oci, GRATIS channels ... nuz co sa da robit

ak sa mi sluzba nepaci, tak ju neplatim :8)

naj maju kabel zakaznici, ti maju vacsinou vsetko, nemas kablovku ? nuz tak si pockaj kedy ju mat budes ... byvat v mieste kde asi nebude, nuz tak je to tvoj problem nie problem sluzby, ktora by vynakladala niekolko viac na zriadenie kablu pre teba, ako by bol pre nu prinos

hold takto to funguje, a darmo tu 100 ludi bude nadavat preco nie je prima max preco nie je nova v HD preco niekde nie je ct4sport v HD ... vsetko je o ekonomike

nech sa dari, ahoj ;)

... zrovna na vyssie spominane channels necumim casto, ale taka Prima Zoom by v HD mohla byt, preco nie je ? asi sa to nevyplati ... co uz :)))

... to ze zakaznicka linka "ignoruje" urcite by som povedal ze neignoruje, ale aj ked by mala odpovedat na kazdu otazku, tak otazky "bude dany kanal" boli zodpovedane cez rozne prostriedky aj v ramci napriklad parabola.cz ... asi preto to sluzba dava vo vseobecnosti von, aby nemusela odpovedat na 100 mailov s tymto obsahom, hold sluzba sa myli, a nie kazdy ma tak vseobecne IQ aby mal vseobecny prehlad ;) (nic v zlom)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 079
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Dnes jsem od nich dostal odpoved kdy pustí Prima Max a jestli bude v HD.

Odpoved me teda nasr...la když čtu:

Mohu Vás poprosit o číslo Vaší karty a jaky mate příjmač...bez tohoto nemohu odpovědet....

Dlouho jsem to rozdychaval :) pak jsem je poslal do zadele apod. jestli jsou normalní....
Na to přišla odpoved at sleduji jejich web že se vše včas dozvím...tak si říkam proč jsou tam ti lidi vubec zamestnaní....nikdy jsem nedostal odpověd škoda penez za mzdy těchto lidí...

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

Zajímalo by mě zdenicka co jim pořád píšeš, můžeš se pochlubit. Já mám skylink už pěkně dlouho a nepotřebuji jim něco psát. Není důvod.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

Satmane 1

Asi Ti neva různé změny.Zavedení poplatků.Slevy na různé balíčky.
Karta Next.Tam je hodně důvodů.Dřív jsem měl od nich 5 karet,nyní užívám 2 a ty platí do konce ledna. Nově jsou
2 karty freesat a 1 příjem pozemní.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

@lidi jsou neskutecne blbi, nechapou, ze hlasovat maji nohama - nelibi tak at tahnou, pak teprve provozovatel neco zmeni

Brblat a neumet ani jim napsat ani prestat platit, to je @&€$£¥%#+?!

Hollys
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 767
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ignorantský SKYLINK

tompr: na prijimac se Te ptali treba proto, protoze jsou lidi, kteri nemaji HD box a nevi, ze bude Prima Max pouze v HD, pokud teda bude. Tak mozna proto ;-)

Ale samozrejme cislo karty asi nebylo potrebne, mohli Ti odpovedet obecnym dotazem, ktery by Te stejne nasral, protoze nikdo nevi, kdy ten UZASNY kanal bude do nabidky Skylinku zarazen :-)

D4ve
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

zdenička

zdenicka ale to nejsou důvody jim vola. To si snad přečteš. Ty si jen kecas chtěl sis plivnout.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra