Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

http://www.denik.cz/fotbal/ustavni-soud-rozhodne-o-predbeznem-opatreni-kvuli-prenosum-ligy-mistru-20160810.html

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

a presne jak rika F17 ze O2 neni technicky schopna zajistit vysilani pro zajemce takze v podstate ona sama tu exkluzivitu porusuje 😀 a v tom pripade je mozna alternativa !
a jak je tedy mozne ze CT ten zapas vysila ? 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Kodifikace je právnický termín a s kódováním nemá nic společného, zrovna tak třeba pacifikace neznamená utínání rukou zlodĕjům v Saudské Arábii... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

a to je nekde stanoveny v eu pravech tahle vyjimka ?
v cechach nemuzes mit ciziho provozovatele to je pravda,ale v zapadni evrope ? myslim ze si polskej instalater muze koupit francouzskou nebo spanelskou kartu 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi GO od 01.03.2016 pre vsetkych

A to je chyba! Když zaplatíš kolik je oficiální cena( ne lichva) měl by si přijímat jakoukoliv nabídku i jiných států. Je mi z těchto zákonů na blití. Proto fandím nelegálnímu příjmu z tohoto důvodu a se krádeží zboží, jako příklad co uvádí Franck to nemá nic společného to je jak míchat hrušky s jablky! EU je diktát a tohle taky vymlátit ty prašivé úřednické struktury co tohle podporují.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Tu si u nás můžeš koupit taky. Ale je to nelegální ( a i předražený ) Ale oficiálně si můžeš koupit maximálně kartu na programy s pícháním. Ono pak by ty vysílací práva na kopanou museli kupovat pro celou evropu , tím pádem by stáli x krát tolik. Pak by byla třeba platforma sky europe a dala by se prodávat všude. Takhle to prostě nejde. i když nepopírám , že by se mi to líbilo.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

@viking

Třeba to digi go bych si rád pořídil. Za cca 4 Eura bych měl to co mi momentálně v nabídce schází. Ale to funguje jen na slovensku a u nás o tomhle neuvažujou a digi iptv bude někdy ke konci léta - cca v prosinci předpokládám...

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

no pokud prijedu do Nemecka.Francie.Spanelska.tak si tam tu nabidku /prijimac.kartu/ koupim a nikdo neresi kdo a kde na to bude koukat.zajima je jen to jestli jsem spolehlivej a budu platit.
a co se tyka prava na fotbal /liga.champions/ tak si myslim ze napriklad CanalSat kupuje od UEFA prava na vysilani ale uzemi tam nikdo neresi.akorat ze se ty cizi platformy nikam jinam necpou 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

No typicti Češi... když jde o vlastní zájmy, tak už se mluví o volném pohybu osob či služeb, ale jakmile dojde na lámání chleba, tak to se mají zavřít hranice... :-) :-) :-) jo jo krev není voda.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

No to pochybuji. Např. Italská sky, kontroluje občanský průkaz.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

V německu HD+ možná. Ale SKY rozhodně bez německý adresy ne. Ono se to dá pořešit různejma cestama a způsobama. Ale ne OFICIÁLNĚ. A my se bavili původně o volném pohybu služeb.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

Ono se daj jedině objednat předplacený karty. A ty má co vím polská NC+ a vím že se přes ebay dalo objednat SKY ITALY , ale jak je to dneska netuším.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

tak ja to hodnotim nezavisle a z obou stran /polsky syr do cech.cesky mliko do nemecka/ a co se tyka zavrit hranice.volny pohyb osob tak je jasny ze pro lidi ze zemi mimo eu.vsichni vime kteri to jsou /syrijci.ukrajinci/ 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

mluvil jsem o obcanovi zapadni evropy ktery si bude chtit koupit v zapadni evrope kartu.prijimac /nemec ve france/ 😀 pripadne ovcan vychodniho bloku kterej na zapade bydli takze tu adresu ma 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

bojkot

Na západě jsou to občané a tady u nás jsme jen ovčané.
Dokud jim to budeme trpět tu jejich politiku všech operátorů tak se nic nezmění. Já odhlašuji o2 i upc ( digi nemám protože mě tu paravola nejde umístit ) a přecházím na sledování všech fotbalů přes zahraniční satelit.

sente
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 155
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sente

Jo??? A kam tedy??

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

bojkot

Nějak to musím vymyslet. Satelitní příjem tu mám. Akorát parabola na digi nebyla kam umístit na střeše ( jiný dům než obvykle ). Mám tu signál z hotbirdu tak něco co půjde přesto nějakou kartu, třeba poláci. Prostě to musím nějak vymyslet protože sem úplný laik na to.

sente
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 155
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

kam ? 😀 Spanelsko.Francouzsko.Nemecko. muzes si vybrat. 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Hmm, tak se nám tady rozepiš, jak se stát abonentem platformy z těch zemí, které jsi uvedl. Děkuji.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

Bohužel,jsme kolonie a podle toho to tady vypadá! :fuming:

hoss
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

Chtěl bych jen upozornit na to, že ústavní soud potvrdil předběžné opatření vydané před tím soudem nižší instance.
Dosud není ve věci pravomocně rozhodnuto. Námitka UPC se týkala toho, že soud své předběžné opatření nijak nezdůvodnil.
Argument UPC je zde:
http://byznys.lidovky.cz/upc-prohralo-bitvu-o-ligu-mistru-prava-ma-jen-o2-rozhodl-ustavni-soud-1jf-/media.aspx?c=A160810_110643_ln-media_ele
merito věci ad UPC:
„My tvrdíme, že v zásadě tím, že zprostředkováváme přenos jiné televize, která zaplatila za vysílací práva, tak neporušujeme práva O2,“ uvedl Matzner.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

Na ligu mistrů se občas podívám a jisté je to, že na O2 to nebude.Existuje tolik možností... :8)

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gunter

presne tak.😃
a celej problem je v tom ze Kellner nema uzemni prava ale jen vysilaci prava! a ted potrebuje nejak prinutit ty vovce aby si to od nej koupily. 😃
jenze nema ty argumenty 😃

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

stejne jako u nas 😃 akorat ze je to drazsi

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů dnes u Ústavního soudu ČR

Aha, takze nemas argumenty.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

jaky argumenty.co to je za blbost.tak snad jsem odpovedel jasne ne. 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra