Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Naozaj končí Markiza cez anténu?

Poradte čo dalej lebo MarkizaDoma Dajto vraj končí cez antenu na silvestra2016. je to iba reklama alebo ozaj?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 142
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Podle posledních příspěvků usuzuji, že se Tvůj zdravotní stav prudce zhoršil. Vzhledem k tomu, že je před námi ještě celá nedĕle a nepochybně Tĕ čeká velká zátěž, obávám se, že nitroglycerinová tableta by nemusela stačit. Proto Ti doporučuji mnohem účinnĕjší tekutý nitroglycerin. Prosím, nezapomeň před použitím lahvičku pořádně protřepat!
P.S. Moc Ti dĕkuji za osvobození!

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

😃 jednicka s hvezdickou

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

rs505 peter z la odkazujea praje saraticu!

rs505 peter minapsal toto. pozrel som si diskus na parable a povim ti, mali bz ste urobit novu revoluci. vsak ti mladi nic nevedia ozivote vo vyspelom svete. a tomu rs505 popraj saraticu na telo a u nas v us najlepsie laxativum Miral AX na bolesti hlavy.

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

:)) :)) :))
Dokáž to čo si napísal o tom "Petrovi" z Los Angeles a budeme sa potom inak rozprávať!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

miriboy peter sa tuma registrovat dobre.

miriboy neverispetrovi? skusim hopoziadat abz sa registroval.

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Naozaj končí Markiza cez anténu?

Izol@ Taky ti mohl napsat, že za svůj měsíční důchod je na tom stejně jako ty - oba si můžete udělat výlet do Prahy :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

1. Ja tvojho "Petra" nepoznám, tak ako mu môžem, či mám veriť?!
2. Mne stačí ak sem uvedieš meno prevádzkovateľa toho amerického terestriálneho vysielania a názvy tých programov, ktoré idú FTA v tých ich MUX-och!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

polda tak zas dobryhumor sa ceni

polda napsal sisuper vtip a to sa ceni. peter tubol minly rok a zial naposledy lebo ma krcve cievy a 20 hodincesty to je yabijak.takze nas mizerny dochodok na tu prahu raz za rok sa este da

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

mirboy zistimnapisem

mirboz zistim to a napisem podla tohoci bude hned reagovat.

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

peterreagoval a hned to je

peter pise mam viac ako 20 hdprogramsABC,CBS,NBC,FOX,CW,PBS,ME TV,COZI TV,BOUNCE,GRIT TV,QUBO,ESCAPE,ION,ION Life,Movies!DECADE,GET TV,LIVEWELL,THIS TV,Antenna TV, jehobavi najviac IONlif leborobil okolo domov.

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

peter este pise o stovkachprograms

peter este piseze to si tu nevieme predstavit onma stredne silnu antenu a naladi stovky programs samozrejme hlavnekodovane! su tam rozne spanielske, africke,arabske, jemu staci aj z desiatok free zopar a tomu sahovori reallyfreedom! a lutuje nas v czechototalits

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

Izol

skus psát jako člověk

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

A meno toho prevádzkovateľa tých MUXov???

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Ale vieš čo, kašli na to!
Pretože už viem, viz odkaz:
http://dennysantennaservice.com/losangeles.html
A čo s toho vyplýva?
Nuž to, že pre skoro 4 miliónové mesto nieje cca 22 programov vysielaných FTA cez terestrial žiadna sláva!
;)
Ale tu si treba uvedomiť, že digitálna tv v Amerike začala o čosi skôr, ako v Európe a Slovensko je malá krajina, veď počet obyvateľov je len čosi cez 5 miliónov (o milión viac než má celé L.A.!!!). A taktiež náklady na vysielanie sú určite nižšie v tom L.A. než má Towercom na území Slovenska!!! A aj na takýchto rozdieloch sa snaží nenažratá CME (čo je tiež "Američan"!!!) za každú cenu ryžovať!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

A ešte k tým "stovkám" kódovaných programov v L.A.!
Áno máš pravdu, majú aj toto tam, viz. odkaz:
http://www.rabbitears.info/market.php?request=print_market&mktid=2
Ale ako som už povedal vyššie, ty nemôžeš porovnávať USA zo Slovenskom! Veď si uvedom, že koľko obyvateľov má USA a koľko Slovensko!!! A to že im tam idú aj iné programy, v iných rečiach, hold nieje to náhodou tým, že v L.A. je "sebranka" ľudí z celého sveta (Ázia, Afrika ai) a taktiež je z L.A. iba na skok do Mexika, kde fičí španielčina?! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierepeter a miriboy omluvam sa

pierepeter omluvam sa,problem je otom ze mi syn ymenil klavesnicu a neviemsa prisposbit. navyse mi praskla ocnacievka. takze laveoko mi idena polovicu vidim rozostrne. miroboy ja s tebou suhlasim ale preco si manapadal ked je to pravda ze v us neplatia koncesiu amaju hd programy zdarma!? lebo my sa tu ako ludia vzajomne nicime a nepomahame si. moj dalsi kamarat zil v chicagu od 68, roky mi pisal, posielal videa s obrovitanskou antenou na zahrade na Cband s motorom. oni su pred nami desiatky rokov, preco samy tu na slovenskucesku napadame, nenavidime kvoli gaunerom ktori nas rozdeluju cez tv vysielace!?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Ja ťa nemám dôvod napádať slovne, ja sa ti iba snažím vysvetliť podstatu veci! Ja nemám nič proti dôchodcom, žijem oi aj z mamou v jednom rodinnom dome a ver mi, ona je tiež "zažratá" do telenoviel a podobných pre mňa nezmyselných programov a taktiež má vo svojej izbe možnosť príjmu aj terestriálneho signálu. Čo pre mňa v praxi znamená, že k 1.1.2017 jej jednoducho presuniem v zozname programov namiesto vypnutých markizáckych prog. z terestrialu programy zo satelitného vysielania! A ver mi, že naša maminka si túto zmenu ani len nevšimne! Samozrejme, ako som už spomenul, využívam viacej spôsobov príjmu tv signálu a preto doma používam k tomu aj vhodné prijímače - stb!
Toš znamená že sme na Slovensku, nie sme v USA - preto sa aj musíme prispôsobiť k našim podmienkam!
A taktiež si myslím, že toto nieje vhodné miesto na "nariekanie", my tu tento problém - t.j. "vojnu" medzi televíziou a provraiderom - nevyriešime! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Len tak medzi rečou, zaujímalo by ma, že cez aký stb resp. tv sleduješ momentálne toto terestriálne vysielanie?
A ešte k záveru, mám jednu takú technickú poznámku k tej tvojej klávesnici!
Ono nieje na vine klávesnica, či syn. V prvom rade chyba je v užívateľovi pc v jeho počítačovej gramotnosti! Na počítači si totižto stačí nastaviť správne rozloženie kláves. Teraz mám na mysli QWERTY, alias QWERTZ! ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Naozaj končí Markiza cez anténu?

Ked skonci markiza v dvbt bude to zaciatok konca terestrialneho vysielania .Za chvilu bude nasledovat joj a to bude definitivny koniec.

Od zajtra reagujem len na toho, ktorý za to nestojí ! ...a kompersor4 je môj brat :)

dtnl
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Tak jsem si jen tak pro radost porovnal časový odstup mezi svým posledním příspěvkem a Tvou reakcí a vyšlo mi, že je Tvůj přítel čiperka. Nejmenuje on se náhodou Bunbury? :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

miriboy vdaka zaludskost

miriboz maspravdu nevyriesime to, jesuper ye pomahas mamke. ja osobne pouzivam popri satelite alma2200 lebo sa dali nahravat2 programy tedatakto ma 2tunery yial nie je hd. mam problem s ocmi a mam aj zakaz od syna musimkoncit ale stale ma to kvam laka zial teray musim koncitale oyvem sa

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

terestrialne

TV vysielnie bolo, je a bude na SVK fungovat. nakoniec vyssie zmienene nezmysly o konci terestrialu v parlamente nemoze prejst, pretoze ziadny poslanec nepoda navrh legislativneho riesenia o ukonceni tv vysielania terestrialnym sirenim. sekundarnym nasledkom takehoto kroku by totiz bol narvrh legislativneho riesenia o iracionalite koncesnych poplatkov...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Naozaj končí Markiza cez anténu?

Nezmysel je financovat dvbt po odchode spominanych stanic. Obrazne povedane, 1,0 percento? To sa ozaj oplati.

Od zajtra reagujem len na toho, ktorý za to nestojí ! ...a kompersor4 je môj brat :)

dtnl
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Naozaj končí Markiza cez anténu?

Parlament ho nezruši to dá rozum, ale ako piše dtnl a aj iný kolega, je to koniec terestrialneho vysielanie v zmysle záujmu ludi. Neviem aké je teraz percento prijmu a záujmu o dvbt vysielanie, ale po odchode skupiny tv Markíza , popripade v budúcnosti JOJ, percento zaujmu klesne na totalne minimum.Čo tam bude? STV ? Regionalne tv? Terestrial bude fungovat, ale ako?!Preto obrazne povedané, je to začiatok konca :lookaround: alebo nezáujmu o terestrialne vysielanie.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Naozaj končí Markiza cez anténu?

Vezme to Plustelka, dá tam programy Markízy za prachy a nějak to pojede dál.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 142
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra