Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Android BOX

Zdravím, chcem sa opýtať stačí na bežný prenos z mobilu do Tv tento Android BOX H4 Evolveo ABOXH4HDR...

Dík za radu

Když nevíš tak se zeptej možna ti někdo aj odpoví správne.. Clarke Tech HD 5000 C... X-Trend ET 10000 HD...

Ivan167
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Čo to znamená bežný prenos?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

taky bezny, na take to "domaci žvýkaní" :))

Gibertini 125cm na polarmounte (30W - 50E) + IBU LNB, SuperJack 18" HARL 3618+, pozicioner Amiko GBOX V2000, Vu+ Solo2, Open BlackHole image.

seattle
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 500
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Tento box má takovou výbavu,že by byla škoda jej nevyužívat i jinak,než jen na přenos z mobilu.Samotný box zvládá plnohodnotné 4K video,umí kompresní formát h.265 a má HDMI 2.0.Procesor velice slušný a paměť plně dostačující.No a cena(nato,že si chce vydělat i našinec) je solidní.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Pod prenosom z mobilu do TV ja rozumiem zobrazenie videa, obrázkov a pod. na TV z mobilu. Ak má smart TV, tak nato tá krabica je zbytočná.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Ano.Tak to je.Ale to si pak může koupit třeba starší model Arivy 103 za poloviční cenu.Jestliže má mobil s Androidem (4.0 a vyšší),pak přes apku.Small2Big,AllCast nebo LocalCast nastane ten"běžný přenos z mobilu".A protože nevíme,co hodlá z mobilu přenášet(a taky jestli je TV smart nebo hloupá),tak je každá rada drahá.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Box za 2,5 litru, jen na tohle? Kup si Xtreamer mxV za 1400, s 5.1 droidem, a udělá Ti stejnou službu. Navíc tam máš Kodi OpenElec, jako dualboot.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Mám takového něco taky a přes kódy tam jsou filmy a sportu plno ale mám to předplacené 1800kc a je to lepší jak skylink i celé Digi

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:frenk2

Mam kodi, kde sa to da objednat?

hard333
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 226
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Možná se to tady nedá zveřejňovat nebudu pokoušet certa

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Android BOX

Chromecast bohatě stačí a je lepší obraz, když chceš použit mobil.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

andrid box

Potřebuji od někoho poradit,mám tento box.V nainstalovaných přehrávačích mi nejde u dvd přehrávaných z ext.disku listovat v menu dvd.Box mám zapojenej do recieveru potřebuju zvuk v 5.1.Dík

radim123
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 14
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra