Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Mascom MC2600HD-IRCI

Zdravim, mam problem s timto prijimacem, pripojil jsem ho do TV, se signalem ASTRA 19E a pise mi porad vyhledavani a nejde s tim nic udelat, nevite, v cem muze byt problem? Dekuji

janek21
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Trochu víc informací by neškodilo, a pročtení manuálu k danému přijímači, na stránkách www.mascom.cz, který je ke stažení v PDF formátu, přímo na stránce 2600HD IRCI, by ti spoustu věcí osvětlilo.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Navod jsem cetl, nic takoveho tam neni. Normalne tu Sracku pripojim, nabehne Logo mascom a uprostred je napis !vyhledavani a na nic to nereaguje, ani na DO. Zkousel jsem upgrade z USB dle navodu mascom a napise to error.

janek21
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

janek21

zkus tovární nastavení :8)

D4ve
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

@janek21

Natoč parabolu na 23.5. Přístroj asi vyhledává automatický update firmware.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Nebo, podle návodu updatuj z USB nejdřív firmware.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Doplním: Flash, nejlépe úplně prázdná, naformátovaná na FAT32!, stažený soubor rozbalený (unzip).

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Janku, tento Mascom prijimac není urcite zadna (nevhodné slovo), je to dobry prijimac pro bezne pouziti ke sledovani satelitni televize. Něco delas spatne. Pokud mas parabolu pouze na pozici Astra 19,2E tak v menu nepoužívej prvotni nastaveni podle, kterého se ladi Skylink. Pokud si ho koupil nedavno v obchode, tak je tam uz nejspis poslední mozny sw, urceny prevazne pro prijem Skylinku s moznosti Fastscan seznamu u prvotního nastaveni. Takze uved prijimac do tovarka a znovu to nastav, ale pouzij volbu menu a pak zvol exit a vyjedes z prvotni tabulky nastaveni prijimace,kde je Austria HD automaticka volba diseqc rezimu atd. a pak zvol memu a rucne nastav jazyk a v rucnim vyhledavani nebo automatickem zadej druzici Astra 19,2E a prolad Astru rucne podle potřeby programu TP, který chces prijimat nebo zkus přitom prvotnim nastaveni volbu Austria HD atd a mělo by ti to naladit rovněž programy z Astry 19,2E a pro Austria HD sat plus zbytek a pro posouvani programu v tabulce zvol v menu fastscan radeji volbu aktivace zrusit a v polozce podle opretora LNC zvol podle uzivatele a to v pripade ze nebude v seznamu programu po zmacknuti tlačítka ok vyber moznosti presunout programy.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 959
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mascom MC2600HD-IRCI

Jeste doplnim - janek nepise, jak je receiver stary. Staci rok a pul a je na opravu (kondenzatory)...

Ante
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 82
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra