Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Preco nas nikto neochrani na SK ?

Prisiel mi casopis a list a v nom sa pise ze bude zvysenie od marca z 2,60 na 3,69euro a zistil som, ze v cesku iba o 9kc. Preco sa vedeli v cesku ochranit a nas na slovensku nikto neochrani pred vydieranim?! Omluvam sa, ale v hlavnej diskusii sa neda orientovat, je tam skoro tisic prispevkov a riaditel skylinku sa ani tak neozyva a nikto nic neriesi iba kazdy nadava. Neda sa s tym nieco urobit?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

kokun omluva a vdaka linuxik

pan kokun omluvam sa a tiez linuxikovi a prosim linuxika aby sa nebal apovedal pravdu. ved sa tu nehadajme ale skusme si pomahat. vsetci cestne platime skylinku a ten nevieme kto je a kde je. a my chceme vediet ci platime viac za tych ktori kradnu skylink cez internet ci za tych ktori nas vydieraju alebo za koho a za co platime take obrovske zvysenie?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

7500 stala cela ta sestava na dve druzice a 4500 na jednu 😀 a bylo to silene predrazeny.taky na tom monteri pekne vydelaly.a ten prijimac pravekej Humax vyrazenej nekde z Rakouska.jenze ty lidi to nechapou jeste dnes 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

dycinky platis jenom sam za sebe 😀 mate to na Slovensku drahy to je pravda ale kdyz ti to nevyhovuje vem si neco jinyho stejne drahyho 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

pan jam fm vdaka lensi nesmime rozumiet?

pan jam fm nerozumieme si, nechceme, nesmime? cabel plus film to cele zacal a stale je to vsetko okolo skylinku z ostravy..?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Preco nas nikto neochrani na SK ?

Luteran jak vysity.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Tak ho neplať - anebo ti někdo drží "pištoľ" u hlavy, a že mosíš zapaltit?
Anebo si zaplať některý z balíčků - ty se nezdražují ani o 1 Kč (1 Ojro)!

SERPO bylo zavedeno od září/septembra 2012 - ad té toby bylo zdraženo 4x (zaváděcí: 29,-; pak 33,-; 55; 70 a teď bude 79 - ale i více, pokud předplatíš na 1rok). Kolik to bylo Ojro, to nwm - jen vím, že zaváděcí bylo 1,20 ... doteď 2,60 a bude 3,69.
Balíčky se od té doby zdražovaly pouze jednou, a to v době, kdy šlo SERPO z 29 na 33Kč (to bylo zdůvodňováno devalvací Kč vůči USD - tedy i Euro). Tehdy šel bal. Multi z (asi) 279-ti? na dnešních 318,-Kč.
A proč tak velký rozdíl navýšení v CZ a v SK?
Třeba proto, že vás mají "v hrsti" - většina slováků přijímá ze satelitu.
U nás, kdy 60%- přijímá pozemák, by neuspěli- "dušičky" by jim utekli právě k němu, proto "jen tak opatrně".
U vás nejde (od 1.1.) přes DVB-T už ani Markíza-grup, proto si hodně už. pořídilo (před koncem roku) třeba zrovna SL. No a teď když vás má SL "v hrsti", tak přitvrdil :((

Psal jsem: žiješ(me) v dnešním reálném kapitalismu - tedy jsou tu (existují) soukromé firmy, které si nastaví svou cenovou politiku tak, jak se jim to hodí (stát nemá do toho "co kecat").
Pokud je ta "cenová politika" reálná, tak s ní uspějí - pokud ne, tak třaba zkrachují. Řídí to jen "neviditelná ruka" trhu - chceš?, zaplať; nechceš, nechej být ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@@@ všetci

Fakt sa Vám čudujem, že Vás to baví. Však on sa na tom len dobre zabáva. V jeho hláškach sa dajú nájsť indície, že vôbec nie je na tom inteligenčne tak zle, ako to prezentuje.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 229
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

My to vieme. Ale dobre sa dá na tom zabaviť :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Keď čítam takéto príspevky /od izola/, tak si uvedomujem, že kde až siaha ľudská sprostosť. A ani sa nečudujem, že svet je taký aký je.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

kokun ved to mam zaplatene co ale dalej

kokun ja to mam zaplatene prisiel mi list z Prahy a chcem vediet preco mam od marca platit nekrestanske vypalne. nerozumies mi a ci ja tebe?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

https://www.parabola.cz/forum/reply-812638/
https://www.parabola.cz/forum/topic-90460/
https://www.parabola.cz/forum/topic-90656/
. . .
Chceš další? Najdi si sám: https://www.parabola.cz/search/result-501298/ ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Já ti rozumím dobře - jenže ty nerozumíš (nechceš rozumět!) nejen mně, ale i všem ostatním :O :((

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

nevim co je to cabel plus film a nevim co s tim ma spolecnyho Ostrava.zdravim pana Bakala do Ostrawy.
je uplne jedno kdo je Skylink.kde je Skylink kdo je reditelem a podobny blbosti. je tu jen nabidka programu.k tomu nejaka cena.a bud to beru nebo ne nic vic nic min. 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Máš dojem, že tě Skylink dnes odírá?
Můžeš od něj klidně odejít (a bez pokuty! Jinde je to třeba i s ní!) - můžeš přejít třeba k FLIX TV ( http://www.satelitnatv.sk/tag/flix-tv/ ) - u nich je prý poplatek "jen" 0,99Euro.
Jen si pak "zítra" nestěžuj, že tě tam odírají taky ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Tady máš lepší odkaz na FLIX TV: https://flixtv.sk/#/home

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

kokun preco ma vyhanas a zavadzas?

mam kupene zariadenie a kartu na skylink, mam to seriozne uhradene priseil mi list z Prahy s ohromnym zvysenim poplatku. nemam pravo sa pytat nemam pravo zistovat co je za tym? preco ma ty vyhanas na flix?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Preco nas nikto neochrani na SK ?

u flixu bude platiť ešte viac za 0,99€ je antik

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

Neviem síce, prečo si mi dal tie odkazy, ja som jeho vlákna registroval. Práve preto tvrdím, že by to s ním nemalo byť až tak zlé, ako sa to na prvý pohľad zdá a je to len provokatér. Ale môžem sa mýliť a potom je to človek, ktorý mal niekedy perfektný prehľad (Cabel Plus Film a iné), no potom sa niečo stalo po zdravotnej stránke. Ale ani v tom prípade mu tu žiadne odpovede nepomôžu. Akurát sa mu minie čas.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 229
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

a kolik že těch Opticum satelitů staroch už naladil,to jsem před tím nečetl,už bych jeho komentáře přeskakoval! Rv :O ;P :zombie: :dead:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Však on tu o svých zdravotních problémech psal - a nejen o těch očních.
Jenže on jen nechce pořád pochopit, že tím neustálým vyplakáváním tady vůbec nic nezmění ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

Jediné relevantní informace tady napsal právě Kokun, ve 13:04 dnes. To ti musí stačit. Vše ostatní v této diskusi je k ničemu. Přehlídka nemocných EG, v internetových diskusích je to tak odnepaměti.

jindra7
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

jindra dikes ti i kdyz nemuzes

jindro dekuji jenomze nerozumim i kdyz jsem cechoslovakista. ty ses hovorce kokuna? ty nemas vlastni mineni? proc se navysuje servisni poplatek? co ma spolecne se servisnim poplatkem markiza? proc je vice prace s kartou na region sk jako na cz? vzdyt nas cechoslovakistu je 15 milionu tak se snad nebudeme natahovat jestli cechy morava slezko slovensko? a nebo ani s tim nesmis souhlasit? jindro ty ses u nich a proto nemuzes?

Izol
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

"mam kupene zariadenie a kartu na skylink, mam to seriozne uhradene priseil mi list z Prahy s ohromnym zvysenim poplatku."

A to si myslíš, že to budeš mít na věky?
Už dnes SL nabízí přijímače s (integrovanou) kartou Viacess Orca. Sám jsi tady otevřel jedno vlákno: https://www.parabola.cz/forum/reply-812140/ .
Klidně se může stát, že SL úplně opustí systém kódování Irdeto a to už potom nepůjdou nejen karty IRD, ale ICE tím tuplem.
Už teď je hodně rozšířeno to "šárování" od ukrajinců a pokud se to (díky třeba tomuto zdražení) "zvrhne", tak se SL (zase) nebude nikoho ptát a klidně IRD ukončí. A nemusí to být až za 5 roků, jak nám tady p. Glisník (to je ten tvůj "riaditel") "maže med kolem pusy".
Z mnoha zkušeností, které s ním tady uživatelé SL mají, to bývá často přesně naopak, než co slíbí ;)
"preco ma ty vyhanas na flix?"
Ale já tě na žádný flix nemíním vyhánět, dal jsem ti jen jako příklad (stejně k tomu pele1 napsal: "u flixu bude platiť ešte viac za 0,99€ je antik"), já to sám domotal, prtz o slovenských platformách mám malý přehled.
Ono se klidně může stát, že ty se k nim (či jiným) "vyženeš" třeba i sám - pokud "vieš rátať" jako jsi tu sám napsal ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

Izolko

a ze nevis kdo vyhral Australien open ?
jsem si jistej ze mas stovky placenych programu
ale
co budes delat az zrusi serpo a zavedou standartni balicek trebars za 150-200kc 5-8€ ? 😃

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Izol

"jindro ... ty ses hovorce kokuna?"
Ne - není žádným mým "hovorcom" - žádného nepotřebuji! Já mám zatím (chvalabohu) ještě pořád svůj úsudek ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 102
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra