Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink na Slovensku!

Už mám strech ako to bude od zajtra ak vypadnu všetky české programy,okrem čt 1,čt 2 a čt24 čo budem pozerať.Rada pozerám krimi na nova cinema,prima lav.Ako aj smichov a fanda viac s českým dabingom.Napriklad film Hačiko pribeh psa bol na slov.programe so slov.dabingom ale na Joj cinema s českým a daô
lo sa to lepšie pozerať.Prečo nemožem mať možnosť vybrať si čo mi viac vyhovuje,ale prispôsobovať sa komercii!

:fuming: :fuming:

viera571
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 86
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozko

jozko omylem jsem ti nahlasil prispevek ze 16:31 tak promin.da se to nejak smazat to nahlaseni ? fakt promin 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

PoldaS

Mam to nově vícekrát potvrzeno od více operátorek Skylinku a nově také jednoho známého prodejce Skylinku co má nové informace přímo z vyšších míst Skylinku.

Povíme si to za pár měsíců jaks bude realita a také to že ve finále budou nakonec odpojeny všechny komerční stanice sousedního stáru v balíčku Digital kromě veřejnoprávních TV od ČT a RTVS.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jam fm

netušim.. :)) nevadi,snad som nič neporušil a admin to pochopí,že to bolo omylom

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

risposta@ I kdyby, tak co? Šlo to kdysi, když se karty registrovaly na někoho z druhýho státu, půjde to tak i nadále. Takže jedině komplikace, ale rozhodně ne neřešitelný problém.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ale problém tu bude - když pominu ten technický (2 karty potřebují 2 čtečky/sloty v receiveru, či tvp) - tak je tu ještě to 2x SERPO! :O
Před 10-ti lety to byl pouze ten technický problém ;)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Skylink je jedna firma, to je i O2 a taky mají pro čr a jiné státy západní evropy naprosto jiné ceny. Prostě co trh to vlastní cenový plán a jak někdo zmiňoval, čr a sr jsou 2 trhy

Supernick
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 66
Odpověď v diskusním vlákně
 

: Skylink na Slovensku!

česká karta na slovensku SP se bude plati v česku, slovenská karta v česku sp platit va slovensku vyněníš si meily a abys pořípadě mohl komunikovat ohledně karty.

josef1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 93
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

PoldaS chci vidět toho :laughing: kdo bude platit serpo kvůli slovenským programům , či naopak.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

kokun@ 2 karty a 2 sloty, to byl dřív mnohem větší problém než je dneska. A že 2x serpo, to je snad jasný. Kdo se chce dívat, musí holt zaplatit. I tak je ale 2x serpo pořád nejlevnější varianta, všichni ostatní (freesat, Digi apod.) vychází dráž.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

satman1@ Bude jich dost, pořád je hodně smíšených rodin a i zájemců o programy druhýho státu. O to bych strach neměl a už proto ne, že se pohybujeme pořád v řádu desetikaček, nejvýš dohromady ani ne dvou stovek, což nic není :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

Tak třeba já budu ten koho chceš vidět. ;) A serpo na jedné kartě vubec nebudu řešit-druhou mám zabalíkovanou.A i kdybych neměl tak dvě serpa bych už neřešil vubec.Není dobré být bohatší na krchově. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

satman, nemusíš platiť ani serpo, ja to napríklad budem riešiť next kartou k svokrovej materskej karte. Next stojí 44,40 ročne a serpo od 1.3. 55,60, tak by som bol blbec. Svokrovi nechám pri návšteve 45 éčiek a objednáme k jeho karte nextku. Potom mi ju pošle na Slovač a budú aj Novy a Primy. ;) Manželka (češka) bude rada a čo by som pre ňu neurobil. :)

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

veď nech vypnú novu ale cinemu,fandu,smichov a telku nechajú

satmaker
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Já žil v domnění, že ty kanály, co maj v názvu plus 1, jsou nějaký nový, a ony jsou to ty samé jenom s posunem o hodinu - no to mi ho teda vyndej - a já blbec jsem to ženě přidal do oblíbených - hned zítra to z EPG letí pryč :fuming:

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:skylink na slovensku

Měl bych názor,joj cinema je placeny kanal a proto by měl jít všude i u sousedů,tak to trochu zlobí přetahovat se o české a slovenske stanice, měly by jít všechny i nova inter.včesku joj+1hd taky v česku a naopak.
Raději bych řešil,když si má zákazník platit at mu jde vše a hlavně bez reklam-v tomto bych viděl největší motivaci.

zdenička
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Kristepane :-(

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Zaujímavé, že pred nejakými desiatimi rokmi, keď bolo nutné mať na slovenské a české programy zvlášť karty, každý to bral ako samozrejmosť a kto chcel, vedel sa zariadiť... Ono to ide aj v tejto dobe a kartou sa dá bezproblémovo zaplatiť v Kč aj zo Slovenska... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maneto

Měš recht-a nejen ze slovenska,pokud máš tablet ssebou a dat.GSMku.Na wifi si dát pozor

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Anebo využít známého na Slovensku,pokud je. Ten s Eury problém mít nebude.

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Otázka mailom na Skylink :
Trvalé bydlisko mám na Slovensku, ale kartu mám registrovanú a je používaná len na území Českej republiky. Akým spôsobom budem po novom uhrádzať poplatky za používanie uvedenej karty?
Odpoveď mailom od Skylinku :
Vážený pane XY,
u karty s číslem XXXXXXXXXXX je uvedena lokace na území České republiky a měna je uvedena v eurech. Aby v budoucnu nenastaly potíže s placením, doporučuji sjednotit tyto údaje. To znamená, že je-li karta využívaná na území České republiky bude se platit v korunách, ale je potřebné měnu u karty opravit. Pro opravu měny u karty doporučuji použít Kontaktní formulář změna registrace karty Skylink, jak už uvedla kolegyně v předchozím emailu.
Spokojní? Dúfam, že sa vyjasnilo. Kto to nepochopil, tak ďalšie vysvetľovanie nemá cenu.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

krtík

krtík :laughing: :laughing: :laughing: . Bavis. To jde jako uvedl příklad který se dá použít hromadně . 70 procent Čechů má rodinu na Slovensku či naopak. :laughing: :laughing:

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink na Slovensku!

Co mně baví je jak tu píšete jake ty stanicemi jsou sroty a teď se můžete zbalaznit.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satmaker

"veď nech vypnú novu ale cinemu,fandu,smichov a telku nechajú"

Tak na toto zapomeň - NOVA (a Markíza - čili CME) byly první, kdo toto vše vyprovokovaly (snad úplně první byl nenažraný Kellner - O2-TV).
A až to 1.3. bloknou tak se přitom "svezou" i zbývající programy Primy (můj typ) :((

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Konosament

"Já žil v domnění, že ty kanály, co maj v názvu plus 1, jsou nějaký nový, a ony jsou to ty samé jenom s posunem o hodinu - no to mi ho teda vyndej - a já blbec ..."

A nejsou? Vždyť jsou na těch pozicích "Novinka 1 až 8", kde slibovali "nové programy" :O :laughing:

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

"kokun@ 2 karty a 2 sloty, to byl dřív mnohem větší problém než je dneska. A že 2x serpo, to je snad jasný. Kdo se chce dívat, musí holt zaplatit. ..."

Myslím, že toto dost podceňuješ. Anebo nečteš jak většině (tipuju: nad 75%) dělá "velký problém" navýšení byť jednoho pitomého SERPO?

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 70
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra