Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Jakou parabolu

Zdravím jakou sat. parabolu byste doporučily pro 1w-13e-16e-19,2e-23,5e?

matej
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 71
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu

Tak nereaguj na mňa bohus31. Ja si tu budem písať, v rámci pravidieľ, čo chcem a z vlastnej skúsenosti. To že máš s tým nejaký problém, je tu všetkým známe.Čo ma je po tvojich teoriach a nacvičených frázach.Musíš byť aj trošku "kutil" a vedieť si poradiť. Snáď mi nechceš tvrdiť, že to tak nemám ako som písal. Okrem detektívnej kancelárie na IP adresy máš aj u mňa skryté kamery a sleduješ čo mám ? A že kto sa tu bohus31 zosmiešňuje.Podpis si zmeň, je trápny a už aj tak reaguješ na každého.

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu

A už se zase perou!
:)) :)) :))
Jednou vetou:
Prijímať poziciu 16e na parabole E-85 je síce možné, ale z pohľadu stabilného príjmu signálu hlúposť!!!
:)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 645
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

tak ako pises...pretoze fann absolutne nechape zakladne, TRIVIALNE zalezitosti prektickeho SAT TV prijmu.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu

Poučky, poučky mne je to v podstate jedno, takto mi to funguje roky.A keď mne to funguje, ostatným to môže byť jedno.Nie? Len sa čudujem, ako z jednoduchej veci ,bohus31, vie vyrobiť obrovský problém a neskutočnú tému oničom. Ako v každej téme, kde sa zapojí.Držiaky LNB som si upravil, ako som písal.Dokonca jeden som po úprave použil z inej zostavy.Pri daždi so signálom na 16e je to horšie ,ale to prežijem -neprší stále.

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fann

Kde a co na pozici 16E chytáš s E85?
Je možné, abys uveřejnil dokumentující screeny?
Docela by mě to zajímalo...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fann

máš recht,to je věcí,na co my laikove přišly a bylo to v rozporu se zažitými předpisy a poučkami.Jen na příklad:že proud teče od + k -,od- k +(učil jsem se 3x v životě rozdíl),že UKV vlny (1gh-10gh) jen na přímou viditelnost,HD kanály pod +60 cm talíř ani ťuk a ony běží i na 45 cm.Ale na 16E je malá opravdu,ale 85 fuba na ní běží OK,NN už má drobné problémy. R^ :8)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu

korkoran- nechytim na 16e samozrejme úplne všetko, ale to nebol zámer. Pôvodne som to mal :1w; 13e; 19,2e; 23,5e; 28e
Len mi ostalo LNB a tak som skusil čo to urobí.Upravil som držiak LNB celé som to posunul trochu dozadu a este pripevnil úchytom kedže to je atypické.Ale funguje.A 28e som potom zrušil.
saxon- ked sa vratim z dovolenky aktivujem si PM a pošlem foto

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

kto doporucuje

matejovi aby montoval E-85 na prijem 16E a nasledne mu neslapali stabilne vsetky tv stanice? Prinajmensom DIVNE. Mne trebars pri zmenach pocasia rapidne klesa signal uz na 9E, nieto na 16E kde matejovi fann doporucuje kutilske upravy instalacie oka LNB. Znovu prinajsom zvlastne, tak ako jeho VYMYSLENY pobyt na Cypre. Pretoze PM moze aktivovat aj z "CYPRU".
GRECKE tv stanice aj s CYPERSKOU Rik Sat, prijimam v poho na SVK antenou maximum E-85 multifocus. Nie vsak zo 16E... https://www.youtube.com/watch?v=hskwRdQftgc&t
prijem ANT1 z 9E pri zhorsenom pocasi na E-85
https://www.parabola.cz/album/foto-1092/
Jednoducho, jasne a strucne ohladne E-85, to napisal mmiriboy
sekce Album: prijem ANT1_9E na E-85
pri zhorsenom pocasi.
Popis fotografií:
[1] prijem ANT1_9E na E-85 pri zhorsenom pocasi.


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Je to jeho vec a tvoja úplne zbytočná starosť. Proste ide to, tak to ide. Ako písal aj kolega korkorán o teoretikoch, kde si sa vzhliadol

https://www.parabola.cz/forum/reply-853663/

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu

PM môžem , bohus31, aktivovat aj z vymysleneho cypru. Len naco ju budem na cypre aktivovat, ked foto paraboly s LNB 16e musim urobit až po návrate z vymysleneho cypru domov. :8) :8) :8) Nedáva ti to?

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra