V Irdeto 2 prolomen další paket - Bulsatcom
| redakce | tisk
Systém podmíněného přístupu Irdeto 2 má v poslední době skutečně velké problémy s pirátským příjmem. V poslední době se obětí hackerů staly další satelitní platformy kryptované v tomto systému. Dalším z paketů, který má s pirátstvím v Irdeto 2 problémy, je buharská pay-tv Bulsatcom vysílaná z pěti transpondérů satelitu Hellas Sat 2 (39°E). Neautorizovaný příjem je možný z karet GammaCard.
Vedle Bulsatcom jsou na GammaCard dostupné také jiné platformy využívající systém podmíněného přístupu Irdeto 2 - řecká pay-tv Nova (Hot Bird, 13°E), nizozemská Canal Digitaal (Astra 19,2°E + 23,5°E), arabské Showtime a ARD/Pehla (Nilesat, 7°W), srbská Pink TV (Eutelsat W2, 16°E) a erotické programy MCT/Redlight a SexView (Hot Bird, 13°E).
Na jedné přístupové kartě GammaCard může být umístěno více paketů. Originální dekódovací karta otevírá obvykle jen jeden paket v rozsahu objednané služby zákazníkem.
Systém Irdeto 2 nepoužívá žádná česká a ani slovenská stanice na satelitu. Vlastník Irdeta provozuje i systém podmíněného přístupu CryptoWorks.
Upozornění: Tato zpráva má pouze informační charakter. Neslouží jako návod pro pirátský příjem digitální satelitní televize a ani jej nepodporuje. Pro příjem placené televize si obstarejte řádné předplatné pay-tv, která je v dané zemi dostupná.
zdroj: satkurier.pl