Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

O2 Sport pack a Skylink

Zdravim. Mam Skylink, ale premyslel jsem, ze bych na Ligu Mistru a nasi ligu koupil set top box O2 a predplatil si O2 Sport pack. Chci se tedy zeptat, jak to funguje. Pujde mi soubezne Skylink i kanaly O2? Melo by to jit pres internet, takze by meli jit obe dve služby zaroven, ne? A jeste dotaz, jak funguje ten Sport pack? Samo se to obnovuje? Muzu to zrusit kdykoliv a zase zaplatit po pauze treba za dva mesice? Diky za odpoved. Jsem novacek.

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Tak vzal jsem ty nové set-tob boxy 2ks a prozatím jsem neměl problém (klepu na dřevo),za 2 000,- Kč poměrně drahý (v bazarech je vymeteno).Nicméně ten soft v nich je zatím rozhodně nedotažený,i když jde i DVB-T2.Po připojení si to nasosne nový soft,je dobré býti ihned na dobrém připojení,je zajímavé že po továrku,je tam původní soft a tahá ho znova.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hdpe

Náhodou jak jsem popsal výše ta multidime ti funguje při každém použití-přepnutí na zvýrazněné okénko?Jinak rychlost mám 150 Mega od UPC.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Na sku...jsem narazil na 4..okolo 1000kč.. :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

LINUX

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s pluginem O2 TV GO pro ENIGMU? Mám VUčko s BH ... Dík

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

pokud máš nastavené v menu kreditní či debetní karty "Platba na internetu",tak to není problém a normálně se opakovaná platba provede.
Mám několik nastavení včetně měsíční platby Google Music-tam mám nastavenu plabu kartou,kde se každý měsíc platba opakuje bez tvého vědomí.Pokud nechceš pokračovat,stačí platbu ukončit a hotovo.To samé i u antiviru Norton Secure Deluxe....

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nick1612

Na VU+ Solo 4K jede O2TV GO přes KODI v pohodě, provozuji to na tátovi přístupové udaje, má nabídku M, ale myslím, že to bude fugovat i s O2TV Sport packem.

VU+ Solo 4K OpenATV 6.3,VU+ Solo2 OpenATV 6.3,Zgemma H9 Combo Multiboot 1.OpenATV 6.3, 2.OpenATV 7.3, 3.OpenVIX 5.3, 4.PKT Hyperion 6.4.2

Kopo
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Jen doplním, jede to i na VU+ Solo2

VU+ Solo 4K OpenATV 6.3,VU+ Solo2 OpenATV 6.3,Zgemma H9 Combo Multiboot 1.OpenATV 6.3, 2.OpenATV 7.3, 3.OpenVIX 5.3, 4.PKT Hyperion 6.4.2

Kopo
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Dnes přišla aktualizace do staršího o2 boxu z jedním usb vstupem.. :))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Mám VU+ SOLO2 s BH starší verze 3.0.5. No přestalo mi fungovat YouTube, nejde se dostat na FTP, tak jsem uvažoval o aktualizaci na nějaký nový FW. Kdyby jste měli nějaký TIP co tam hodit, budu moc rád. No ale musím taky rovnou napsat, že nemám žádné zkušnosti s KODI a jak na to :-( Měl jsem v ruce i jiné VUčka (i posldní 4K), ale vždy jsem udělal jen základ aby to jelo. Toto je pro mě nový svět. Kdby jste někdo na to měl čas a náladu a nakopl mě, byl bych rád +-) Dííky

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Jen bych ještě podotkl, že rád jezdím na fotbal a taky se dívám a taky v rodině je spousta fanoušků, kteří by rádi sleodvali O2 Sport balíček a neví, jak na to ... Třeba nemají O2 NET(vím, že to jde i bez toho), mají doma spoustu krámů od DVB-S, DVB-T, a zase kupovat nějaký další jen pro O2, nemají xBox ... a třeba mají LINUX ... někteří. Samo, že s tím pak bud mít nekvíce práce já, ale jak jsem psal, tápu v tom ... Dííky

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Omlouvám se za ty překlepy.

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Daji se tady posilat odkazy na bazar? Asi ne, ze? Ja totiz nemam soukrome zpravy, ale rad bych, kdybys mi nejaky ten odkaz poslal, abych mohl ten STB od O2 nejaky koupit :(

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 Sport pack a Skylink

Dej do gugla ,,o2 box bazar,, a vyjedou Ti boxy... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Ok, diky moc :)) R^

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra