Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Andre Rieu

23.9.2018 NDR 20:15 Ein Wunschkonzert.Neviem o aky koncert sa jedna.Fotbalisti mozte zacat nadavat

jurko
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

A proč by zarytý příznivec Andrého nemohl být vášnivým milovníkem fotbalu? :)

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

Jako jednou díky stálé propagaci na parabole jsem se na koncert podíval.
Jako dobrý.. melodie co se líbí a hned vás chytnou a roztančí.
Ale celkově to má nádech trochu cirkusu a poutové atrakce.
Ale každopádně před pánem klobouk dolů našel díru na trhu a využil toho.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Ano,naprosto souhlasím.A dokonce i s názory v jiném vláknu R^

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

No funguje mu to uz 30 rokov takze to nebude asi len cirkus ale aj umenie

jurko
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jurko

Tak to bych netvrdil.Stačí se podívat na staré záznamy(třeba na Youtube).Dřív to byl hlavně "Pan muzikant". Dnes už je to jen byznysmen,který je pro peníze ochotný pohřbít i to umění.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

Vec nazoru ale neustale zaplna najvacsie svetove areny kuk tour2019

jurko
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

Je to cirkusant, prodejný jako (nevhodné slovo) na E55. Muzikant by nikdy do svého pořadu nepřibral Davida Hasselhoffa, který pro peníze udělá taky cokoliv. Jemu se nedivim, dokáže si ze sebe udělat legraci. Nikoho neodsuzuji, pouze konstatuji...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

Ten hazelhoff bol naozaj pruser neviem kto mu to poradil.ale ostatni hostia bez vyhrad

jurko
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

Dnes 15:00 Sport 1 Kvalifikace na VC Singapuru
Zitra 14:10 Sport 2 Velka cena Singapuru

R^ R^ R^

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

esguire

Proč provokuješ v tomto vlákně schválně s F1.
Jako když už tak Rieu je proti F1 (ale vše je jen muj názor)napínavej nervák..
F1 je dle mě jeden z nejnudnějších sportu.Autička jezdí cca 1,5hod pořád do kolečka.Pořád to stejný asfalt,zatáčka,krajina žádná.A furt jak u blbejch na dvorečku..
Vlastně se čeká jen na start, bouračku to je pro fandy vzrůšo a dojezd do cíle.Jinak nuda.
Ale chápu někdo muže strávit celý závod v napětí a nechty okousané do krve.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

Andre Rieu

Staré město Leer,přístav,lodě.na goglíku se dovíte více kdo má zájem. jinak kdo chce a má tyhle koncerty rád se určitě podívá. Naše ČT by nikdy takový koncert nevysílala ,neboť na to už nemá-čas,náladu,finance?Ještěže má čas,náladu a finance? -vysílat 100x opakované filmy, pořady natočené za režimu staré doby.

Jendaj
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 201
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

No vidis a mne zas prijde F1 jako jeden z nejzajimavejsich sportu. Nez cekat az za pul hodiny dobehne fotbalista za micem, tohle ma proste neco do sebe. Nerikam, ze kazdy zavod, ale vetsina ano. A Singapur je naprosta nadhera. Krasne zabery, jedinecne misto. R^ R^ R^

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jendaj

Bohužel ale ty filmy a seriály z té zlé "staré doby" jsou z 80% lepší a kvalitnější než ta nová produkce odehrávající se v atelierech s herci co ani hrát neumějí a štáb dokáže natočit "1000" dílů seriálu za "5 dní"...pak ta kvalita vypadá.
Ale zase chápu pokud jsi mladý 20 letý kus tak film pro pamětníky je pro Tebe utrpení.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Asi záleží jak se na F1 díváš. Samozřejmě že pro 90% Čechů to je jak píšeš nuda, protože se na to díváte jako na závod "aut". Ale jsou národy pro které je F1 prostě svátek, stejně jako fotbal. Protože tam mají nejen své závodníky, ale i své stáje. Viz. Itálie Ferrari apod. To se pak na to díváš úplně jiným pohledem a někdy si divák opravdu i ty nehty kouše :)
Fotbal to stejné. V Česku je zase " svatej" hokej. Cozu třeba 90% Italů naopak nechápe. Dokonce se ani mistrovství v hokeji v IT nevysílá v TV, takže aspoň vidíš jakou tomu dávají důležitost.
No a co se týče jak tady píše kolega o reprízách na ČT, tak nezlob se, ale je to pravda. Tři premiéry týdně to iopravdu nezachrání. ČT se vůbec neangažuje v mezinárodních projektech. Když se podíváš na obsazení seriálů ČT, tak se tam střídaji stále stejní herci. Jednou hraje Donutil doktora, podruhé policajta apod. Na to, kolik má ČT peněz je program opravdu chudý. A to nemluvím o tom, že ČT nejde ani s dobou ať už pořady nebo celkovým dojmem. Jediný program který funguje dobře je ČT24 a svoji úlohu plní i ČT art a Déčko, ale mainstream, tzn. ČT 1 a 2 jsou z mého pohledu absolutně neatraktivní. ČT je schopna opakovat 30 let staré seriály každej rok dokola. Rai má v archivu skvosty jako Marco Polo, Chobotnice, Kryštof Kolumbus apod které tehdy trhaly ve světě rekordy a tyto seriály neopakovala asi 25 roků.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nechapu

Fanousek fotbalu nadavat? Proc? Ja si treba bezne k fotbalu, ktery vysila CT Sport (protoze se tam neda poslouchat uz ani Bosak), vypinam komentar a poustim ctvero ročních obdobi.

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MK25

R^ :laughing: :laughing: :laughing: ,tak to jsem se zasmál, super ,vidíš to mě nenapadlo až mě zase komentátoři naštvou hned si pustím soundtrack z Gladiátora a je to ,geniální ;)

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

André Rieu

Je to opakování Maastricht 2018 akorát na jiném programu.Až na tu Macarénu když to zpívají důchodci to celkem ušlo.Zahráli mi mou oblíbenou Olé guapa a jěště by to chtělo Lapalomu.

staman
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Andre Rieu

23.9.2018 na NDR je ještě daleko,takže já si pustím už dnes večer MDR a budu se těšit na možná jediného zajímavého hosta večera, který mi ale stojí za to. Bude to Kim Wilde!

navi2
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dnes večer

Když už jste u hudby, tak dnes večer na Rai 1 ve 21:20 mega koncert populárního italského zpěváka Claudio Baglioni. Bude to mega show z Veronské arény se spousty hostů. Já ho sice moc nemusím, ale jeho písně jsou poměrně populární a známy po celém světě. Myslím, že Holanová nazpívala jeho cover, ale nevzpomenu si název, asi "to zváldnem", ale nevím.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

Jo, je to fajn :))

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

záznam z Maastricht 2018

apropo, neviete o streame z tohtoročného Maastrichtu? nestihol som to nahrať, tak by som to pozrel zo záznamu. Nepýtam sa na záznam z TV, zaujíma ma nahrávka z prenosu do kín.

robolimo
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 46
Odpověď v diskusním vlákně
 

@robolimo

Kousek nahrávky z přenosu do kin jsem dal (od Maastrichtského rodáka Andrého) na https://ulozto.sk/!8s8g4qJX8MnT/maastricht-s-andre-rieu-2018-29-7-spanish-song-granada-mp4 Samozřejmě,že konvertování částečně ubralo na kvalitě obrazu.Ale je to jen ochutnávka.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

André Rieu

Omlouvám se všem které jsem uvedl v omyl.V nedělu na NDR není koncert z Maastrichtu ale Wunsch koncert s André Rieu,Helene Fischer,Vanessa Mai a další.

staman
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

ty vole tak tymto si ma dostal citujem:

Asi záleží jak se na F1 díváš. Samozřejmě že pro 90% Čechů to je jak píšeš nuda, protože se na to díváte jako na závod "aut". Ale jsou národy pro které je F1 prostě svátek, stejně jako fotbal. Protože tam mají nejen své závodníky, ale i své stáje. Viz. Itálie Ferrari apod. To se pak na to díváš úplně jiným pohledem a někdy si divák opravdu i ty nehty kouše :)

tak ferrarri je italska staj ? to nemyslis vazne.. peniaze tam maju naliaty amici, taliansky je tam len ten prdola pre styk z mediami .. ved ty sa zobud.. ital uz nema ani na rajciny vsetko zapredal a este sa da vydrziavat z nasich dani ... ty nadrazena raso !! tam do uranovych bani s tebu, bonzaku !!

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra