Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Samsung EVO S

Mám přijimač Samsung a stále mám problém s ovládáním programů přez dálkové.Při přepínání bug nereaguje ,nebo sám začne přepínat
Potkal se někdo s timto problémem?
Jak lze pomoci neni to ovladačem?
Děkuji
Pedro

PedroPce
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO S

když pročteš recenze na heureka tak jistě nejsi první ni poslední

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

reakce na evo s

jsem laik, denně sleduji diskuse a potyčky jednotlivých příspěvků na Parabole.cz, v očekávání na ohlas k přijímači Samsung EVO -S, který vlastním 23 měsíců. Jako novinka byl přes rok takřka nepoužitelný, s výjimkou přepínání programů a Fast Scan. Telefonáty, dopisy na ZC Skylinku, reklamace v záručním servisu Atmos, vše marně. Litoval jsem jeho koupě. Během letošního roku se postupně funkční parametry zlepšovaly a dnes fungují nabízené parametry včetně Skylink live TV spolehlivě. A to jak při použití originálního DO, tak univerzálního DO Meliconi Smart 4 v 1.Tady jedině postrádám text. Můj poznatek není nejideálnější, ale chce to vstřícnost zákaznického centra Skylink, čas a trpělivost na plné seznámení s funkčností EVO -S. Jen doplním, konstrukci EVO-S si exkluzivně Skylink objednal v Holandsku a prodej zahájil 7.10.2016. Je tudíž podivné, že teprve po vychytání „dětských nemocí" a dvouleté záruční lhůty, nabízí Skylink poprvé EVO-S ve svém magazínu Skylink TV v čísle 19/2018. To zřejmě o něčem vypovídá.

Likesrsly
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 5
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra