ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

TV program: Skylink

Vybrat si oblíbené programy Nápověda
Zaregistrujte se, případně se přihlašte ke svému uživatelskému účtu na webu parabola.cz a využívejte TV program se všemi funkcemi, včetně možností uložení až 90 programů, které se Vám budou automaticky zobrazovat při dalších návštěvách sekce TV program. Registrace je zcela zdarma.

Nezobrazovat nápovědu
TV tipyTV tipyPozemní TVPozemní TVSkylinkSkylinkTellyTellyfreeSATfreeSATfreeSATT-Mobile SAT TV
CZ české a SK slovenské programyPL polské programyDE německé programyAT rakouské programyHR chorvatské programySI slovinské programyIT italské programyFR francouzské programyUK britské programyžánr: SPORT sportovní programyžánr: SERIÁLY a FILMY seriálové a filmové programyžánr: DOKUMENT dokumentární programyžánr: DĚTI dětské programyžánr: HUDBA hudební programyžánr: LIFESTYLE lifestylové programyžánr: ZPRÁVY zpravodajské programyžánr: EROTIKA erotické programyvyřazené tv vyřazené programy z nabídky TV program na webu parabola.cz

[X] zrušit vybrané programy

Nevybírat programy
ČT 1
ČT 1
06:00žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽKacafírek SKRYTÉ TITULKYčernobíle
Jan Tříska ve veselé pohádce o chytrém perníkáři a "kocourkovských" radních (1966). Dále hrají: J. Šašek, J. Beyvl, M. Homola, J. Lír, V. Bedrna, P. Filipovská, J. Skopeček, Z. Řehoř a další. Scénář H. Sýkorová. Kamera B. Turek. Režie V. Janečková (62 min) (info)
07:05žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽVodník v pivovaře SKRYTÉ TITULKY
Pohádka podle předlohy J. Drdy o zamilovaném vodníkovi, který by si za svou dobrotu zasloužil od lidí alespoň trošku lepší zacházení... (1985). Hrají: L. Mrkvička, B. Prokoš, M. Hudečková, J. Bek, M. Vašinka, J. Přeučil, A. Kreuzmannová a další. Scénář Š. Haničincová a D. Měsková. Kamera E. Landisch. Režie S. Simonová (41 min) (info)
07:45žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽSlunečnice SKRYTÉ TITULKY
Pohádka o tom, jak se myslivec Jan přece jen oženil (1985). Hrají: D. Patrasová, A. Navrátil, S. Budínová, S. Stašová, J. Štěpánková, F. Filipovský a další. Scénář D. Měsková. Kamera F. Němec. Režie V. Karlík (38 min) (info)
ČT 2
ČT 2
06:00Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem (3/7) SKRYTÉ TITULKYfull HD
Kulinářsko-cestopisný cyklus ze současného Srbska. Štáb s hercem Miroslavem Donutilem navštěvuje různé kouty Srbska a seznamuje s místní historií, zajímavostmi a především kuchyní. Režie G. Agathonikiadis (25 min) (info)
06:25žánr: DOKUMENTNejúžasnější díla lidských rukou SKRYTÉ TITULKYfull HD
(World's Greatest Man Made Wonders) Ztracená města. Kdysi mocná, lidnatá a vlivná centra, nyní v ruinách, zpustošená a uvízlá v čase. Americký dokumentární cyklus (50 min) (info)
07:20žánr: DOKUMENTSetkání s ježkem SKRYTÉ TITULKYfull HD
(Meet the Hedgehogs) Tajnůstkářské, funící zvířátko z našich zahrad, které v srdcích mnoha lidí zaujímá zvláštní místo, nám odhalí, co všechno o něm vůbec nevíme. Britský dokument (45 min) (info)
ČT 24
ČT 24
06:00žánr: ZPRÁVYZprávy SKRYTÉ TITULKYfull HD
06:10žánr: ZPRÁVYInterview ČT24 SKRYTÉ TITULKYfull HD
Profilový rozhovor s významnou osobností, která má co říci k aktuálnímu dění v ČR nebo ve světě
06:37žánr: ZPRÁVYUdálosti v kultuře SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře
ČT Sport
ČT Sport
06:00žánr: SPORTČesko - Island Premiérafull HD
Záznam barážového utkání o postup na ME hráčů do 21 let (103 min) (info)
07:50žánr: SPORTCITY CROSS RUN & WALK Česká Lípa full HD
Reportáž ze 7. ročníku tradičního běžeckého závodu Českou Lípou (14 min) (info)
08:05Panorama Live
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer (30 min) (info)
ČT:D
ČT:D
06:00žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽRaníček SKRYTÉ TITULKY
Příhody kocourka Damiána
06:05žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽPablo DUOSKRYTÉ TITULKYfull HD
Autismus jako jedinečné vidění světa. Výtvarná dobrodružství Pabla a jeho zvířecích přátel
06:20žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽSovička Ollie full HD
Malý park je plný velkých překvapení. Animovaný seriál


ČT 3
ČT 3
00:50Dobré ráno full HD
(149 min) (info)
09:00žánr: SERIÁLJsem do tebe blázen (13/22) SKRYTÉ TITULKY
(Mad About You I/Met Someone) Jak to všechno začalo. ...ale proč mi jdeš občas tak na nervy? I manželství má svá učednická léta. Helen Huntová a Paul Reiser v americkém romantickém seriálu (1992). Dále hrají: A. Ramsayová, T. Hinkley, R. Kind, L. Kenzleová a další. Režie: Barnet Kellman, Paul Lazarus a Linda Dayová (22 min) (info)
09:20žánr: SERIÁLJsem do tebe blázen (14/22) SKRYTÉ TITULKY
(Mad About You I/Love Among the Tiles) Láska mezi kachlíčky. ...ale proč mi jdeš občas tak na nervy? I manželství má svá učednická léta. Helen Huntová a Paul Reiser v americkém romantickém seriálu (1992). Dále hrají: A. Ramsayová, T. Hinkley, R. Kind, L. Kenzleová a další. Režie: Barnet Kellman, Paul Lazarus a Linda Dayová (22 min) (info)
ČT art
ČT art
05:59Závěr vysílání
Kanál pro kulturu a umění ČT art vysílá denně od 20:00 hodin. Končí kolem páté hodiny ranní. Po skončení vysílání ČT art vysílá na stejné pozici dětský program ČT:D (Déčko)
20:00žánr: ZPRÁVYUdálosti v kultuře SKRYTÉ TITULKYLivefull HDaudio description
Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře
20:15žánr: HUDEBNÍČeská filharmonie - Zahajovací koncert 127. sezony Premiérafull HD
Dnešní slavnostní koncert prvního českého orchestru k zahájení 127. koncertní sezony. Provedení Beethovenova Houslového koncertu D dur a Straussovy Alpské symfonie řídí S. Byčkov, sólový part přednese houslistka L. Batiashvili. Režie J. Haswell»Více
Nova
Nova
05:25žánr: FILMMrkáček Bill Premiérafull HD
(Blinky Bill: The Movie) Neposedný medvídek koala musí najít svého taťku, ale nebude to mít vůbec jednoduché... Australsko-americký animovaný film (2015). (83 min)
07:00žánr: PRO DĚTI a MLÁDEŽDuch v láhvi
(Der Geist im Glas) Když budoucí lékařka Sophia omylem osvobodí z kouzelné láhve zlého ducha Mercuria, zavládne zděšení. Všichni se bojí, že se vrátí časy před dvaceti lety, kdy Mercurius a jeho pán Veith tyranizovali celý kraj. Tehdy se doktorovi Malickovi a jeho sestře bylinkářce Edě podařilo lapit Mercuria do láhve.»Více
08:15žánr: FILMMéďa Béďa SKRYTÉ TITULKYfull HD
(Yogi Bear) Méďa Béďa je známý svým odporem k jakékoliv práci a jediná činnost, kterou chlupatý tlouštík v kloboučku považuje za užitečnou, je kradení piknikových košů. Když se ale dozví, že park má být zrušen, jde lenost stranou! Postaven před největší výzvu svého života musí Méďa Béďa dokázat, že je opravdu chytřejší než průměrný medvěd. Spolu s Bubem spojí síly s rangerem Smithem, aby našli způsob, jak park zachránit... Komedie v koprodukci Nový Zéland a USA (2010). Hrají A. Faris, T. Cavanagh, T. J. Miller, N. Corddry a další. Režie E. Brevig (70 min) »Více
Nova Cinema
Nova Cinema
04:15žánr: FILMSerenity full HD
Kapitán Malcolm Reynolds, ostřílený veterán z galaktické občanské války, si nyní vydělává na živobytí jako podřadný zlodějíček a nájemný převozník. Vede malou vybranou posádku, ale když přibere na palubu dva nové pasažéry, dostane se do mnohem větších potíží, než na které je připraven... Americký sci-fi film (2005). Hrají N. Fillion, G. Torres, A. Tudyk, M. Baccarin, A. Baldwin, J. Staite a další. Režie J. Whedon (109 min) »Více
06:05žánr: FILMJsem číslo čtyři SKRYTÉ TITULKYfull HD
(I Am Number Four) Mimozemšťan John tají svou totožnost, aby se vyhnul smrtelnému nebezpečí. Tři stejní jako on už jsou mrtví. On je číslo čtyři... Americký sci-fi film (2011). Hrají A. Pettyfer, T. Olyphant, T. Palmer, D. Agron, C. McAuliffe a další. Režie D. J. Caruso (98 min) »Více
08:10žánr: NAKUPOVÁNÍTeleshopping
Nova Action
Nova Action
05:50Válka skladů IX (1) full HD
(Storage Wars IX) Aukce opuštěných skladů jsou velkou výzvou pro náhodné dražitele, ale i pro ostřílené borce, kteří se tímto byznysem živí. Základem úspěchu je převálcovat v dražbě konkurenci a mít správný čich na hodnotné předměty. Jenže i tato sranda má svá úskalí. Dražitelé často kupují zajíce v pytli a je jen otázkou štěstí a náhody, zda byla koupě výhodná či naprostý propadák. Devátá řada americké reality show (2016) »Více
06:10Mistři zastavárny XVII (19, 20) full HD
(Pawn Stars XVII) Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Lidé mají stále co prodávat a tak má rodina Harrisonových pořád plné ruce práce. I nadále se můžete těšit na Ricka Harrisona, Coreyho Harrisona a kamaráda Austina "Chumlee" Russella. Sedmnáctá řada americké reality show (2017) 25 min
07:05Američtí sběratelé XII (17) full HD
(American Pickers XII) Mike a Frank jsou sběratelé, kteří cestují po Americe a hledají všechny možné druhy starožitností, které pak zkoušejí se ziskem prodat... Americká reality show (2014) »VíceLegenda:full HD...HD rozlišení,Live...přímý přenos,Záznam...záznam,Premiéra...premiéra,Repríza...repríza,černobíle...černobílé vysílání,DUO...vysílání s duálním zvukem (dabing + původní audio),DOLBY DIGITAL...zvuk v Dolby Digital,SKRYTÉ TITULKY...pořad se skrytými titulky na teletextu nebo s DVB titulky pro neslyšící (ČT, Nova, Prima, Barrandov: 888, STV, TV Markíza, JOJ, TVP: 777, National Geographic: 309),TITULKY V OBRAZE nebo DVB TITULKY...pořad v původním znění s titulky v obraze nebo s DVB titulky,znakový jazyk...vysílání v místní znakové řeči,audio description...audio description (zvukový popis pro nevidomé),poslední uvedení...poslední uvedení pořadu na stanici,Zakódováno...zakódováno (dostupné jen s přístupovou kartou),Geoblokace...geoblokace pořadu,bez omezení...bez věkového omezení,od 7 roků...není vhodné pro děti do 7 let,od 12 roků...není vhodné pro děti do 12 let,od 15 roků...není vhodné pro děti do 15 let,od 16 roků...není vhodné pro děti do 16 let,od 18 roků...není vhodné pro děti a mládež do 18 let.
Stahování stránek s programem není povoleno. Dotazy a připomínky posílejte na e-adresu redakce.
© Parabola.cz, 2022