Quantcast

Formule 1 bude opět na STV

| redakce | tisk

Závody Formule 1 se i v nové sezóně objeví na obrazovkách Slovenské televize (STV). V přímých přenosech, s kvalitním zpravodajství, magazíny a seriály. Toto vše čeká diváky STV na programech Dvojka (STV2) a Trojka (STV3) od pátku 12.3. do poloviny listopadu / novembra 2010.

Přenosy Formule 1 bude STV vysílat už třetí rok po sobě. Dvojka souběžně se sportovním okruhem Trojka odvysílají všech 19 Velkých cen Formule 1. Vysílání závodů Velké ceny bude na Dvojce předcházet Studio F1 s aktuálními informace z dějiště VC, rozhovory, tabulkami a představením okruhu. Aktuality, analýzy, rozhovory Magazín F1, bude vysílat Trojka vždy v pátek večer.

"Podpornými programami Formuly 1 na Trojke budú austrálsky magazín Príbehy Veľkých cien o zaujímavostiach F1 z minulosti aj súčasnosti a desaťdielny seriál Porsche Mobil 1 Supercup 2010, v ktorom fanúšikovia rýchlej jazdy uvidia i Slováka Štefana Rosinu," uvedl Branislav Šanta, PR manažer Dvojky a Trojky STV.

"Šampionátom Formuly 1 bude sprevádzať komentátor Ján Žgravčák. Sekundovať mu budú Andrej Studenič a Martin Trenkler", dodává.

Reklama
Vybrané články