DVB-T v Německu může přijímat 68 mil. obyvatel
| redakce | tiskPodle informací společnosti T-Systems může německé DVB-T multiplexy přijímat 68 miliónů lidí, což představuje 85 procent populace. Během příštího roku se pokrytí zvýší na 90% populace.
V uplynulém roce T-System instaloval 78 vysílačů na 26 různých místech v dalších 22 míst bude následovat.
Společnost odhaduje, že okolo 9 miliónů liší přijímá DVB-T ze set top boxů, televizorů s integrovaným tunerem, mobilními zařízeními a USB přijímači.
zdroj: broadbandtvnews
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa