Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

SKYLINK extrémní zátěž

mam sat kartu skylink v zakaznicke zone, momentalne nevyuzitou ale registrovanou, SP mi konci 6.12.2023, tak jsem si 7.12.2023 objednal na jeden mesic balicek SPORT+ s PL, pohoda, jenze, 7.12.2023 mi prisel email ze skylinku ze moji kartu VYŘAZUJÍ z evidence jelikoz 12mesicu nema zadne predplatne, a to i presto ze je na ni objednany a zaplaceny balicek SPORT+ s platnosti od 10.12.2023, spolecne s vyrazenim z evidence mi ten objednany balicek zrusili a vratili kc do kreditu, takze jsem si tu kartu musel dnes znovu registrovat a znovu vytvorit tu objednavku a zaplatit znovu balicek. tohle normalne NEVYMYSLÍŠ. to uz je EXTRÉM. proste svet Skylink. :))) uplne mimo galaxii. a takhle tady žijem. prej technologie :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Zjavne ta tu nikto nepochvalil ani nepolutoval, dokonca ti asi nikto nedal za pravdu, tak si teraz vsetkych poslal do zad.. Pekne od teba.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

ale to prece vsichni vime ze to posila pocitac ktery ovsem nekdo nejak nastavil, a nedokazali ani zareagovat v tom ze se neco zmenilo, ze neni reaktivace, ze je amnestie, mimochodem na primou otazku do kdy amnestie-nedokazou odpovedet, ze nevi. a ucelem je primet usera k nejakemu byt docasnemu predplatemu to je take jasne. ale proste ten jejich system, uz jenom prepis karty, trva to i tyden, deset dnu, a pak ti napisou-mate spatne puvodni udaje, poslete si novou zadost, tak odeslu tu stejnou zadost a za dalsi tyden ji zpracuji, tohle je proste vsechno spatne, nefunkcni system, a nikdo to neresi a nikoho to nezajima. :))) ale lidi jsou stale spokojeny.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

nepotrebuju aby me nekdo litoval. jen nechapu ze to nikdo nechape.
takze takhle jste spokojeny se vsim ve svem zivote a nic neresite ? :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

a uplne nejlepsi bylo kdyz jsem se ted chtel prihlasit a sledovat-nemate zaplaceno, nemate pristup, nemate aktivovano, spatne heslo, nemate tento program ve svem balicku.!
tak hlavne ze jste spokojeny :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Dobre ti tak!
Nemal si čakať na posledný deň pred funusom!
A byť na mieste Skylinku, tak ti dám zaplatiť ešte aj nejakú pokutu, pretože evidentne si sa snažil/snažíš ich za každú cenu nejako oblafnúť.
:))

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

😂😂😂 oblafnůť ? tak to je super. ale na ojebky jsou tady ONI 👍 oni jsou v tom mistri.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Tu si ako v tom ftipe. :laughing:
Príde chlapík do bordelu a praje si ženu s veľkými prsiami a malou dierkou.
Za chvíľu sa z ampliónu ozve hlas:
Pán s veľkými rukami a malým pen.som na izbu číslo osemnásť!

Mikes11
Registrace: 7/2023
Příspěvků: 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Seš umanutej jak koza! 6.12 uplynul rok, po který byla ta karta nefunkční. To, že sis něco zaplatil od 7.12. nemá na nic vliv. To už bylo v době, kdy byla karta mimo systém! Když jsi prováděl platbu, byla karta v systému. Službu jsi měl objednanou až poté, co karta propadla. Čemu na tom nerozumíš?

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

Ešte dodám... myslíš si, že skylink má záujem zrovna teba oje.... babrat o nejakých pár šupov? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Chod do historie objednavok a pozri ako to preslo

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

karty se vypínají z důvodu snížení počtu posíláných zápisů na karty. Tebe to stálo jen pár minut zaevidování karty zpět do systému, tady si léčíš mindrák z toho, že jsi neoje... počítač, který to posílá. :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

vy to vůbec ale vůbec nechápete 😂 👎
a tím končím

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Jediný človek, kto nechápe "príčiny a dôsledky" je autor tohto vlákna.
Apropo!
Inak my tiež už končíme, lebo to nemá význam, je to tu, ako "hrach na stenu hádzať"...
Za mňa Rv Rv Rv
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

"...karty se vypínají z důvodu snížení počtu posíláných zápisů na karty" :laughing:
člověče zkus myslet dřív než uvěříš každému bulíku který ti Jarda pověsí na nos... :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

chtel jsem mu to napsat uz rano-na kartu ktera neni vlozena v prijimaci se posilaji nejake zapisy ? tu kartu pouzivam jenom a pouze na internetovou televizi. ale v pohode. klid. no tak mu to uletelo. nic se nedeje. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@EnoSat

takze ta historie-
09.12.2023 14:56 425260 Skylink Live TV - Aktivní
08.12.2023 13:31 425260 Canal+ 1 měsíc Aktivní 189,00 Kč
08.12.2023 13:28 425260 Registrace karty M7 - Vyčerpaná
08.12.2023 13:28 425260 Digital - Aktivní
05.12.2023 15:59 425260 Canal+ 1 měsíc Zrušená 189,00 Kč
no dobrej hokej. takze oni mi to zrusili uz toho 5.12.!!!
a historie podle me kterou znam-
5.12. objednavka a zaplaceni balicku.
8.12. zruseni registrace karty skylinkem.
8.12. nova registrace.
8.12. nova objednavka a zaplaceni balicku.
9.12. aktivni balicek SPORT+.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

skor uz 5.12 karta nesplnala podmienky na aktivaciu Canal+ 1m

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

@EnoSat

mozne to je, udelal jsem objednavku, zaplatil, a sel jsem dal, zadne upozorneni ze mi neco ruší mi neprislo takze jsem to ani nevedel, az toho 8.12. email ze ji vyrazuji z evidence. nu coz. jdeme dal. tak zase za rok.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@EnoSat

To by chcelo vidieť ešte jeden zápis dozadu. Kedy naposledy bolo na karte niečo predplatené.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

tak tady ho mas, ale nevim jak to s tim souvisi ?
03.11.2022 14:00 425260 Canal+ 1 měsíc Vyčerpaná 189,00 Kč

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

ale datum posledniho aktivniho predplatneho se nemusi shodovat s platnosti SP a tudiz s 12mesicni ochrannou lhutou bez vyrazeni.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 154
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

Vec se ma proste tak, ze medard stihl vcas 5.12. kdyz jeste byla karta OK predplatit balicek s odlozenym startem, pricemz ale start balicku nastal az po tom 1 roce neaktivity karty... a system mu proste tu kartu vyradil prestoze za 1-2 dni mu na ni mel zacit bezet ten nove predplaceny balicek. Logicky to samozrejme v poradku neni, ale nekoanec se to vyresilo ok, takze tady jde o to, ze se tu mlati prazdna slama namisto aby tuto situaci treba zkusil se Skylinkem poresit, kdyz ho tak dalece trapi, ze ten system neni uplne OK...
Zjevne predplacena sluzba s odlozenym startem nezabrani vyrazeni karty z evidence pokud na ni neni vic nez 1 rok zadna sluzba aktivni - tzn. spustena (ne predplacena s odlozenym startem).
Takze jsou 2 moznosti co s tim delat - bud to aktivne resit se Skylinkem aby toto nastaveni systemu zmenil, nebo se tomu prizpusobit a napr. formou SMS udrzet kartu aktivni a zabranit jejimu vyrazeni.
Anebo nejlepe nevymyslet odlozeni startu o 3 dni a spustit sluzbu hned 5.12. a mel by pokoj :)))
Oni v tech VOP to maji stejne napsane dost nejednoznacne a nahowno - tam se nemluvi o "aktivite" karty ale o tomto: "V případě, že Uživatel nezaplatí poplatky a předplatné po dobu delší než 365 dní..." takze sami maji v pojmech uplny hokej, neumeji ani napsat poradne VOP... proste Skylink jak ho zname, zadne prekvapko... Resit se s nimi ale daji ruzne veci, ja jsem vzdy uspel s tim co jsem potreboval vyresit, ale kamen urazu je probojovat se pres ty spojovatelky na nejakeho kompetentniho cloveka u nich... pak uz to jde :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Stále netuším, čo je to ten SP.
No ale podľa toho zápisu si od 4.12.2022 nemal predplatený žiadny program, takže 5.12.2023 už bolo neskoro na predplatenie balíčka a karta mala byť podľa VOP najprv reaktivovaná.
To, že tie procesné úkony a oznámenie o deaktivácii karty prídu neskôr, je druhá vec. Je však na samotnom majiteľovi karty, aby si ustriehol posledný možný deň, predplatiť si niečo na rok nepoužívanej karte. potom sa už spúšťa automatická mašinéria, ktorá je ťažko ovplyvniteľná. Hrotiť to do poslednej chvíle sa nemusí vyplatiť.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

"Zjevne predplacena sluzba s odlozenym startem nezabrani vyrazeni karty z evidence pokud na ni neni vic nez 1 rok zadna sluzba aktivni - tzn. spustena (ne predplacena s odlozenym startem)."

No ale na ako ďaleko dopredu by sa potom mohol dať odložený štart? Mesiac? Dva mesiace? Už som o tom písal. Zneužívalo by sa to na predĺženie doby neaktívnosti karty.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

takze systemu zacal plynut rok od 3.12.2022 14:01, 5.12.2023 15:59 teda spravne zrusil platbu za balik na neaktivnu kartu

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 108
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra