Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

SKYLINK extrémní zátěž

mam sat kartu skylink v zakaznicke zone, momentalne nevyuzitou ale registrovanou, SP mi konci 6.12.2023, tak jsem si 7.12.2023 objednal na jeden mesic balicek SPORT+ s PL, pohoda, jenze, 7.12.2023 mi prisel email ze skylinku ze moji kartu VYŘAZUJÍ z evidence jelikoz 12mesicu nema zadne predplatne, a to i presto ze je na ni objednany a zaplaceny balicek SPORT+ s platnosti od 10.12.2023, spolecne s vyrazenim z evidence mi ten objednany balicek zrusili a vratili kc do kreditu, takze jsem si tu kartu musel dnes znovu registrovat a znovu vytvorit tu objednavku a zaplatit znovu balicek. tohle normalne NEVYMYSLÍŠ. to uz je EXTRÉM. proste svet Skylink. :))) uplne mimo galaxii. a takhle tady žijem. prej technologie :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 156
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Clovece co to pozivas za pojmy? O jakem "zneuzivani" tady chces mluvit???? Vis co znamena pojem neco "zneuzivat"???
V jejich online objednavkovem systemu si muzes odlozeny start nabrnkat klidne i na 10 let dopredu, to je vec jejich systemu ktery si oni nejak nastavili... tudiz NIKDY nemuzes neco takoveho nazyvat nejakym zneuzivanim, maximalne muzes mluvit o tom ze "vyuzijes" jejich systemu k necemu co treba potrebujes - ale to je jejich problem jak maji nastaveny system. A hlavne - ty jim posilas prachy, a hned, cemuz se oni samozrejme nebrani, a kdyby chteli, na zaklade vlastnich VOP ti muzou tvoje opakovane predplatne na dlouho dopredu vratit (pred spustenim objednane sluzby...)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@EnoSat

Uz jsi videl aby sla objednat sluzba na neaktivni (z evidence vyrazenou) kartu? :)))
5.12.2023 15:59 on ten balicek objednal a karta byla aktivni!
Udaj "zrusena sluzba" se u objednaneho balicku objevi az nasledne, Kapito? Po jeho objednavce byla u te sluzby poznamka "cekajici sluzba"
Takhle to proste chodi.
Pokud mel posledni rocni balicek zaplaceny 3.12.2022 tak to jeste neznamena ze mu musela poslední aktivni sluzba na karte koncit 4.12.2023, mohl tam jeste viset stary servisni poplatek presahujici toto datum, a pravdepodobne tomu tak bylo. Proste zakladni logicky argument je ze kdyby nemel v dobe objednavky balicku tu kartu jest ektivni, tak by nemel jak udelat na tu kartu objednavku balicku.... co je na tom tak nepochopitelne ?????

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

"V jejich online objednavkovem systemu si muzes odlozeny start nabrnkat klidne i na 10 let dopredu..."

Áno, ale tá karta nesmie popritom byť neaktívna viac ako rok.
Práve preto to je tak nastavené, aby to nejaký mudrlanti nezneužívali, po roku nečinnosti bude tá karta deaktivovaná (a peniaze samozrejme vrátené).

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

@EnoSat

5.12.2023 jsem mel datum SP v zakaznickem uctu

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

OK, takze jak rikal Svejk - prisnost holt musi bejt a Skylink ma na ty mudrlanty a zneuzivatele svych sluzeb prisny metr :laughing:
Reknu ti to jeste jinak - pokud by doslo k tomu co pises (coz ostatne prave resil i zakladatel tohoto vlakna) tak pokud bude user chtit, tak jsou povinni mu ty penize z kreditu plne vratit zpet, nikoli jen prevest do kreditu, tudiz pokud o to user pozada, budou mit misto jeho predplatneho uplne prd... Takze se budou muset rozmyslet, co se jim vyplati :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

stale netusim co je to ten SP. staci se podivat do svoji zakaznicke zony a hned to budes vedet. a presne jak rikame i ja i lance-datum posledniho predplatneho se nemusi shodovat s datumem SP, jelikoz tam visi ten posledni digital.
a jinak ten duvod nechat to na posledni chvili jsem samozrejme mel, tu kartu udrzuji pri zivote jen tim predplatnym jednou za rok, tech karet mam vic takze je to celkem honička a takhle to vyslo na tuto, a duvod, v tydnu nemam cas, a vedel jsem ze nebudu koukat na vlozene vsednodenni kolo, nejblizsi termin kdy budu mit volno a muzu koukat byl az toho 10.12. takze dnes, a proto jsem dal ten odlozeny start, nevedomky ze to nebude skylink akceptovat, o tech par dnu mi neslo, klidne jsem tam mohl dat ten start na 5.12. ale proste nebyl duvod a vyuziti, ted uz mam zkusenost a podle toho se zaridim, tak snad uz to chapes i v daleke cizine. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Hlavne si v tom urob poriadok! Na začiatku si písal:

mam sat kartu skylink v zakaznicke zone, momentalne nevyuzitou ale registrovanou, SP mi konci 6.12.2023

A teraz tu píšeš o dátume 5.12.2023?!

Rv Rv Rv

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

tak pardon SP 6.12.2023. samozrejme 😂👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

SP je servisni poplatek, v tom jejich systemu porad nejak figuruje, vidis ho na karte v zakaznicke zone, kdyz si predplatis jakykoli balicek tak ten SP tam nabiha a automaticky se obnovuje v intervaliá 2 dni, proc a nac to tak maji se musis zeptat nekoho ve Skylinku..

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK extrémní zátěž

napr takto
425260xxxxx
Číslo karty: 425260xxxxx

Další informace Aktivní od 06.06.2012 Servisní poplatek do 09.01.2024 Místo instalace: Česká republika Přijímač: (nastavit)

DIGITAL
Pro nenáročné diváky

Servisní poplatek je platný do 09.01.2024

CANAL+
Doplňkový balíček

Zaplaceno od 09.12.2023 do 09.01.2024

SKYLINK LIVE TV
Speciální služba

Aktivní od 09.12.2023

SKYLINK LIVE TV
Speciální služba

Aktivní od 09.12.2023

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Ale veď to všetko robí automat. On len sleduje, či je karta aktívna, teda či k tomu dátumu je aktivovaný nejaký balíček. To nie je umelá inteligencia, aby brala do úvahy aj odložený štart. Majú to tak nastavené. Ak v posledný možný deň na karte nie je AKTÍVNA žiadna služba (nie odložený štart do budúcnosti), tak automat kartu deaktivuje. Možno to nie je úplne dokonalé, ale čo je na tomto svete dokonalé?
Však Ty sám si napísal:
"Zjevne predplacena sluzba s odlozenym startem nezabrani vyrazeni karty z evidence pokud na ni neni vic nez 1 rok zadna sluzba aktivni - tzn. spustena (ne predplacena s odlozenym startem)."
No a ja tvrdím presne to isté. Jednoducho to majú tak nastavené a on s tým nič neurobí. Teda niečo môže. Ak s tým nie je spokojný, môže zmeniť poskytovateľa.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 246
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 86
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra