Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nová O2 TV

Tak jsem se dnes přehlásil do NovéO2TV, zatím děs a běs...chtěl jsem si pustit zpětně zápas LM Kodan-MC a od 70 minuty to neustále padá, prý pomalé připojení, pak zase nějaká chyba...zlatá stará verze. Koukám přes notebook a úplně se bojím to přenastavit na TV ;P .Jestli to bude takto fungovat tak jim to hodím na hlavu. Jaké máte zkušenosti s přechodem na novou verzi vy?

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 764
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Naozaj treba novy topic, len kvoli tomu, ze chces nieco niekam hadzat?
https://www.parabola.cz/forum/topic-105936/

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 707
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

je to tragédie a kyslík na to vyslověně kašle a nic s tim nedělá.Nikdy více, od nich už nikdy nic!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

naprosto stejná zkušenost......Už mám O2 několik let a vždy když udělají něco nové,tak to nejde.Předtím STB.Kdyby vysílal českou ligu i někdo jiný,tak jsem od nich zdrhl už dávno.....

sitar
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Na tento paskvil který nefunguje od spuštění nové o2 tak jak má my byla uznána reklamace, už 3 měsíc to mám zadara protože o tom ví a !"snaží se o opravu!"
Ale nějak jim to nejde.
Další paráda oproti staré verzi je že NELZE!!?? udělat oblíbené programy.
sport jsem měl na 3 a teď je 84!!
Údajně to taky opraví-asi na svatého dyndy.
:laughing:

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 726
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

Jde požádat o NEpřevedení na novou verzi. Mám to potvrzeno. Právě se o to snažím, aby mne nepřevedli ... třeba by to šlo i zpět

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Podle informace od O2 probíhá postupně aktualizace kde by měly být chyby odstraněny

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

o nápravu se snaží už rok,nevěřím jim ani slovo.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

zpět to prý nejde...Ale nevím,už je nemám...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

To se mám teda na co těšit, až mě taky převedou.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 901
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

s novou O2 TV 2.0 mame jen ty nejlepsi zkusenosti. vsechno funguje jak ma a perfektne. v kazdem pripade nova verze mnohem lepsi nez ta stara. takze si to dej do poradku kamaráde. uz se to tu resilo nekolikrat. a vzdycky prijde novy a ten stejny pláč. 👍
a co takhle skylinklive-to je teprve paskvil.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1 a krokodyl

Obojí je paskvil... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

přesně tak R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak skylinklive nesaha te nove O2TV ani po kolena. 😂
a pro dawise a ostatni fnukali-na zadne oprave se nepracuje, tu opravu by totiz musel udelat ten vyvojar u ktereho si to objednali, a ten to neudela dokud O2 nezaplati.!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr33

OBLÍBENE umi udelat i prvnacek, a tu programu si muzete dat trebars na pozici 1. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

no pokud ti to nejede ani na pocitaci tak musi byt ten problem vylozene u tebe, a asi hodne bídný internet, na pc to jede snad vzdy a vsem, k tomu neni potreba ani zadna alternativni verze. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Vrátil se mi jeden iptv box a tam je aplikace O2 1.3.12 Sk zatím to jde a nebo to dát do archivu Cz tam to také jde... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Poprvé když mě na to převedli tak jsem taky nadával ale už jsem si zvyknul vše jede jak má za mě nakonec spokojenost ale pořád je co vylepšovat.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1 a krokodyl

Je to spíše opačně... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

NE, neni to opacne.
a muzete to tedy nekdo konkretizovat co presne vam na te nove verzi O2 TV vadi ? aby jsme i my ostatni vedeli o cem je rec ?

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

Měl jsem od jednoho pána jeho box O2 na zkoušku předchůdce ZTE. Po připojení na TV výstup z adsl routeru bílý plochý O2 docházelo každý den k výpadkům připojení min. 2 x každý den. Vždy se objevil nápis porucha netu a nutný restart boxu. To samé má můj soused ten má už iptv ZTE. Oba máme rychlost O2 cca 90 mbit. Kdysi jsem měl i stojatý modem O2 zyxel a tam do dělalo 4 x denně. Známy mi říkal, že to dělají schválně k vůli výměně starší technologie za novou..:))) . Ze souseda jsou už na prodejně O2 na prášky a nový box iptv ZTE mu museli 3 x přehrávat novým SW včetně návštěvy technika.. :laughing: Já mám o2 v linux boxu v archivu.. :)) Do restaurace v Práglu kde chodím na nejdražší desítku v EU z Plzně tak mají v době fotbalu skylink live a O2 tak skylink live v pohodě a O2 problém... :O

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Přesně tak, aplikace v Archivu czsk linux E2 jede v pohodě. Ale ta jejích aplikace je paskvil, to už i Skylink live šlape lépe..., až bude mít opět někdo problém s tou podivnou aplikací O2TV 2.0, tak ho odkážu na místního muže mnoha tváří - Medard 1, Krokodýl, K.J........ ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

H.265

Prosím mohl by někdo napsat zda O2 TV používá kodek h.265 nebo používají starší h.264. Díky.

Dave C
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová O2 TV

no pokud mluvite o nejakych jejich O2šmejdboxech tak je to debata vo ničem, to si normalni clovek neporidi, ale ta samotna aplikace je uplne v pohode, nova, moderni, prehledna, jednoducha, fungujici, zadny problem. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

odpověď z 02 na =funkční= novou apku

Co se týče nové O2 TV, tak termín opravy zatím bohužel neznáme. Pořád na ní kolegové pracují.
takže to nefunguje!!

slávista
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 570
Odpověď v diskusním vlákně
 

@slávista

no kdyz myslis :)))
ozyvaji se lide kterym to nejde, nejde jim to mesic, nejde jim to dva mesice, tri mesice, nejde jim to pul roku, ale stale plati, a to je dulezity, hooodne povedeny projekt od O2 :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra